Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. február 13.

Kategória:   Hajformázók

Az alverde hajformázó termékcsalád természetes összetevőivel gyengéd a hajhoz és a fejbőrhöz. A fehér tea és a citromfű pótolják a haj nedvesség tartalmát és megvédik a káros környezeti hatásoktól.

Az alverde hajhab erőteljesebbé és dússá varázsolja haját. Hajtípustól és hajhossztól függően, egyenletesen oszlassa szét a hajon, és formázza igény szerint.
Az alverde hajspray biztosítja haja tartását. Kb.30 cm távolságból, permetezze egyenletesen a hajra. A különösen dús hatásért néhány tincset permetezzen alulról.

Az alverde styling termékcsalád tagja: hajhab, hajlakk

hopihe11

2015. július 5.

Nulla tartás, az illata szörnyű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Nulla tartás, az illata szörnyű volt.

pannababo

2015. április 11.

remekül használható, nem szárít, nem zsírosít, kincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

remekül használható, nem szárít, nem zsírosít, kincs

Epetra90

2014. december 18.

Szerettem ezt a hajlakkot, mert viszonylag tartós volt a frizurám tőle és valamennyire természetesnek is tűntek az összetevői. Azóta sajnos hatalmasat csalódtam az Alverde termékcsaládban (allergiás reakciók!). Kár,hogy kivonták ezt a lakkot. Imádtam az illatát és heti pár használatnál semmi rosszat nem tett a hajammal. Sokáig elég volt a flakon. Az újabb változata (lótuszvirág) már sajnos nem olyan illatú :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

buredit

2014. június 7.

Nagyon szerettem, de sajnos már sehol nem kapok belőle (ha tudja valaki, hol vehetnék, szóljon). Rövid, egyenes szálú a hajam, leginkább a tövére fújtam, hogy megemelje. Könnyű, szellős lesz a hajam, mégis tart rajta, nem lapul le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 7.

elve

2014. május 19.

Nem vártam csodát tőle de úgy voltam egy próbát megér. Sűrű,vastagszálú,rövid hajam van. Nagyon puccos frizkókat nem szoktam csinálni,a legjobb,amit ki tudtam hozni belőle ha a hajtövemre fújtam,akkor ad egy viszonylagos tartás a hajamnak ami kitart egy darabaig. Nekem ennyi elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

dudorka

2014. március 22.

Sajnos nem túl sok mindent csinál a hajammal, ha keveset fújok rá, olyan, mintha nem lenne rajta semmi, ha pedig sokat fújok, akkor meg lelapítja az a folyadék és csak csúnyán összetapadnak a hajszálak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

szerpentin_b

2013. december 25.

Nekem sokat nem tudott nyújtani. A hajam egy merő zsír volt és kész...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Nekem sokat nem tudott nyújtani. A hajam egy merő zsír volt és kész...

nagyju

Korcsoport: >54
2013. december 7.

Áttértem a természetes krémek, mosószerek használatára korábban. Hajhabot és hajlakkot nemigen találtam sokáig, míg felfedeztem, hogy az Alverde termékcsaládban az is van. Boldogan vettem is azonnal. Először a lakkot próbáltam ki. Szerencsére nem sokat használok! Első nekirugaszkodásra egy pöttynyi került a hajamra, akárhogy ügyeskedtem, képtelenség volt egyenletesen szórni, és egy ügyes mozdulattal a szám széle is kapott belőle. Azonnal lemostam (volna) bő vízzel. Sikertelenül. Ez lassan egy hónapja történt, a szám szélén egy duzzadt, feszülő nagyon száraz folt keletkezett/éktelenkedik. Ráadásul viszket s időnként. Ma elővettem a flakont és végigolvastam, mit tartalmaz. Egy ismeretlen volt számomra: sellak. Sok utánaolvasás, meg az itt leírt tapasztalatok után lassan belenyugszom, hogy jobb híján még hónapokig együtt kell élnem ezzel a kellemetlenséggel. Az egyik legerősebb gyantaféle, ráadásul állati eredetű. Ezért lesznek a fehér foltok a hajon, ezért ragad, és leszedhetetlen. Hogy mernek naturkozmetikumként forgalmazni ilyen összetevővel egy terméket? A sellak "más néven" E904. Merjek-e még más Alverdével próbálkozni????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 7.

Barack

2013. augusztus 25.

Hát ezt mintha rá se fújtam volna a hajamra. Ha próbáltam a mennyiséget növelni, akkor egy elázott, ragacsos "frizurát" kaptam eredménynek. Próbálkoztam egy ideig, de mikor észrevettem, hogy egy tincsen fehér réteg lesz a hajamon tőle, amit nem tudtam sem kifésülni, sem körömmel lekapargatni a hajamról, és még hajmosás után is rajta maradt a hajamon (már kezdtem azt hinni, hogy őszülök) akkor végképp felhagytam a használatával. Két pontot csak azért kap, mert értékelem a törekvést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

opozi

2013. július 27.

Nem a legerősebb fajta, de jó terméknek mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Nem a legerősebb fajta, de jó terméknek mondható.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.