Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriko, Módosítva: 2011. április 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű (kivéve méhviasz) és ásványi olaj alapú összetevőket. A kifejezetten normál ill. kevert bőrre kifejlesztett hidratáló fluid fő hatóanyagai: az aloe vera, a birs-kivonat, a hyaluronsav és a növényi glicerin, mely hidratálja a bőrt; míg a szőlőmagolaj, a shea-vaj és a homoktövis-gyümölcsvelőolaj gondoskodik a rugalmas és egyenletes bőrfelszínről. Használata: reggel és este, vagy szükség szerint az arcon, nyakon és dekoltázson.

nicole74

2015. július 25.

Már nem lehet beszerezni? Nekem nagyon bevált. Van esetleg valami hasonló?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Már nem lehet beszerezni? Nekem nagyon bevált. Van esetleg valami hasonló?

Picúr

2014. szeptember 28.

Tény h nem az én bőrtípusomnak lett kitalálva mégis működik nekem is.Kicsit megnyugtatja a bőrömet nem csíp.Éjszakára néha bekenem magam vele de inkább csak azért használom el mert a tesóm megvette a kombinált bőrére de neki nem vált be mert túl zsíros.

Update: Az a helyzet h elhasználtam az egész tubust szemrebbenés nélkül és azon töröm a fejem h újra veszem.Este jól esik bekenni vele a bőröm mert tényleg nyugtat és hűsít valamint segít a száraz területeken szóval gyorssegélynek szerintem újra beszerzem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

amore

2014. április 4.

Nagyon szerettem, régebben éjszakára használtam télvíz idején, rögtön beszívta a bőröm. kedves illata volt, nem zavaró és nem zsírozott. megnyugtatta a száradó bőrt. nappalra nem próbáltam. kár,hogy már nem találok ilyen simát. az újat próbálta már valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

cico

2013. december 12.

Elhasználtam egy tubussal, de biztosan nem veszem újra. Nagyon ragacsos, alig lehet elkenni, nappalra semmiképp nem ajánlanám. A bőröm nehezen szívta be, furcsa réteg maradt rajta, rásminkelni ezért nagyon macerás, az eredmény sem lesz szép. Azért kapta a két csillagot, mert nem ütötte ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

csombi817

2013. december 8.

Nekem kifejezetten filmet képez az arcomon, amikor pedig télen egyik reggel bekentem vele magam, a munkahelyre beérve a kollégák kérdezték, mi történt az arcommal, csupa piros folt volt...szóval én inkább mellőzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Keats

2013. november 6.

Éjszakai krémnek használom, de még így is csak akkor ha nagyon ki van száradva a bőröm. Olyan sok benne az olaj, hogy normál esetben képtelen ennyit beszívni az egyébként is zsírosodásra hajlamos bőröm. Tavasszal és nyáron nem vettem hasznát, de most majd meglátjuk mennyire lesz hasznos a téli hidegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Miskulancia

2013. november 3.

Úgy ajánlják nappali és éjszakai, de én inkább csak éjszakára mondanám, mert nappalra túl krémes marad tőle az ember ábrázata (max nyak, az nem zavaró).
Egyébként gazdag és finom illatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Egyébként gazdag és finom illatú!

melindae

2013. október 13.

Nekem nagyon bejött ez a krém. Mattító hatása nincs (sajnos), viszont nem is fényesedik ki tőle az arcom, nem hagy rajta zsíros filmet. Alapozó/ púder alá is alkalmas (vegyes bőrre is), mivel hamar felszívódik még extrém nyári melegkben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

Natalka

2013. augusztus 8.

Kicsit megzavarodtam, mert az enyémnek nem ilyen a csomagolása, de aztán kiderült, h mégiscsak ugyanaz a krém, csak gondolom közben változott a dizájn.
Pont ugyanúgy használom, mint pár korábbi hozzászóló: nyáron éjszakai krémnek, és leégett bőrre. Valami könnyűt kerestem az Alverde kínálatában, ez nekem maximálisan megfelel ilyenkor. Kicsit zsíros krém, nehezebben szívódik be, jól be szoktam masszírozni. Ennek ellenére nem nehezíti el a bőröm, nem lettek tőle pattanásaim. Használata után ugyan fénylik a bőröm rendesen, de éjszakára olyan mindegy :)
Nagyon jól kezelte a napégette bőrt is, másnap reggelre már nem vöröslött, nem fájt a bőröm.
Amit negatívumként fel tudnék hozni, az az illata. Nem tudom minek van benne parfüm, ha az is ilyen büdös, kár volt bele tenni. Igazából én hamar megszoktam, de a párom szabályos hadjáratot indított ellene, szó szerint rosszul van a szagától, és személyes sértésnek veszi, amikor este krémezem magam :D Ha ez így megy tovább, a kapcsolatom jövője érdekében kénytelen leszek lecserélni :D pedig szeretem, szuper kis krém ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Kné Anita

2013. július 22.

Nem írtam még véleményt, de ez a krém nagy csalódás volt, ezért gondoltam, megírom. Állaga a vártnál sűrűbb, utána húzódik a bőröm. Könnyen beszívódik, de ragacsos hatású. Használat után be kell még valamivel kenni az arcom. Hidratáló hatása átlagos. Nekem kiütést nem okozott. Szeretem az aloés termékeket és illatot, de ennek az illatát nem tudtam megszokni. Nem veszem meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.