Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. november 29.

Kategória:   Samponok

Száraz és igénybevett hajra. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítve az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagok.Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot,színezéket, állati eredetű- ill. ásványi olaj alapú összetevőket.Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 200 ml

Pannama

2017. december 5.

Valóban szárít kissé, de az alverde hajolajával kombinálva teljesen elfogadható eredményt hoz. Nem zsírosít, az illatát nagyon szeretem..Nekem még óriási mennyiség sem kellett az egyébként elég dús hajam megmosásához. Semmi extra, a végeredmény teljesen átlagos, de semmiképp sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

jacinta

2016. április 27.

Szeretném megvédeni a sampont. Szerencsére a kommenteket csak azután néztem meg, hogy már megvettem a terméket. Először kicsit elkeseredtem, hogy nem lesz jó, és többet is használtam belőle, mint muszáj lett volna a hozzászólások alapján. A sampon tökéletes! Az első mosás valóban úgy működik, mint minden más samponnál, vagyis nem habzik annyira, de ettől még megtisztítja a hajat. A második mosásnál már csodás habja van! Igen, valóban - mivel natúr termék -, egy kicsit összetapad tőle a haj öblítés után, kb annyira, mintha szappannal mosnám. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy az én hajam szőkített és eléggé roncsolt, száraz. Saját balzsamját használtam hozzá, a hajam most finom puha. Bátran ajánlom mindenkinek. És nem kell belőle egy liter :-)
Update: sajnos valóban nagyon szárít, nem fogom újravenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Update: sajnos valóban nagyon szárít, nem fogom újravenni...

kissveraa

2016. február 10.

Abszolút szörnyű. Úgy száríta/gubancolja össze a hajat, hogy közben meggyőződésem hogy a fejbőrömön semmit nem tisztít. Rengeteg kell belőle egy normális hajmosáshoz, kivételesen persze nem bánom ha irtó hamar elfogy. Meg ne vedd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

zsofbar77

2015. július 4.

Anyukám haját és fejbőrét szétszárította, úgyhogy biztosan nem vesszük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Anyukám haját és fejbőrét szétszárította, úgyhogy biztosan nem vesszük újra.

snowyfairy

2015. május 30.

Ez a sampon semmire sem jó. Gubancol, nem habzik és az illata sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Ez a sampon semmire sem jó. Gubancol, nem habzik és az illata sem jó.

Brigcso

2015. május 24.

Mivel a kedvenc Alverde samponomat beszüntették, így ezt próbáltam ki a hosszú hullámos hajamra. Csalódás volt, nagyon nagy mennyiség kell ahhoz, hogy rendesen habos legyen, ráadásul hajmosás közben is ragacsos, gubancos érzést ad. A balzsamjával együtt használtam, bár hajmosás után puha volt a hajam, másfél nap után újra száraz volt a vége. Sajnálom, mert ritka, hogy vegan sampont ilyen jó áron lehessen beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Titanilla10

2015. április 20.

Szörnyű!!!Szerettem volna valami természetes anyagokból készült sampont.Rá esett a választásom "egy próbát megér"alapon.Hát nem.Összegubancolta a hajam kiszárította...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

3clipse

2015. március 29.

Nagyon szárít, de tisztít és jól habzik szerintem, az illata is tetszett, a hajam átlagosan kifésülhető utána balzsam nélkül (derékig érő vékonyszálú egyenes hajam van ami könnyen kócolódik, kb 10-15 perc egy átlagos sampon után balzsam nélkül kifésülni, egy jobbnál ez inkább 5-10 perc) de 1-2 használat után már teljesen kiszárítja a fejbőröm és ez nálam korpásodással is jár, pénzkidobás, de aki elolvassa az összetevőket mielőtt megveszi, annak ez nem lehet meglepetés az alkohol elsők közötti helye miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Alizka

2015. február 10.

Ilyet még nem éltem... sajnos borzasztó ez a sampon. :( Gondoltam, kipróbálom, mert minden mentes, így nem árthat. Mégsem jött be: a fejbőröm fáj, húzódik, a hajam csak úgy csikorgott mosás közben, nem habzik, és egy csomó sampont kellett tennem az elég hosszú hajamra. Kellemetlen élmény vele hajat mosni, és az eredmény se jó. Sose dobtam még ki sampont - pedig volt már rossz termék nálam, de elhasználgattam egy jobbal kombinálva -, de ez lehet a kukába kerül. 699 Ft-ért vettem, és mehet a süllyesztőbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

fdorottya

2014. augusztus 3.

Ma mostam vele hajat.Egy hajmosás fél flakon sampon! Ezzel szerintem mindent elmondtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA