Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

pinupnicky

2019. április 8.

Csak az utazó méretet vettem meg mert már rendelés alatt volt a másik normál méretű kézkrém és addig kellett valamit használjak. Az illata a páromnak nem jött be, nekem semleges. Jól ápolt, tette a dolgát. Mindig elalvás előtt kenem a kezem mert utána van ideje beszívódni. Ha viszont kicsit többet sikerült kinyomjak mint szerettem volna akkor vékony olaj réteg lett a kezemen amit már nem tudott beszívni a bőröm. Talán ez az egyetlen negatívum de ez kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

csillam94

2019. március 17.

Az ára rendben, és hidratál is, gyorsan beszívódik, a tubus is jó (nem szeretem a csavarosat). Az illata nem jött be nekem. Elhasználom, de valószínűleg nem veszem újra.
Lejjebb kell pontoznom, mert észrevettem, hogy amikor nagyon száraz a kezem, már majdnem sebes, akkor nagyon csíp, gondolom valószínűleg az alkohol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

googles

2019. február 16.

Nekem kedvencem az illata is. Apolo hatasa kituno, a repedezett ujjbegyeimet is kisimitja, bar kezmosaskor ujra kell kenni, de szerintem szaraz, igenybevett kezre szuper ez a kezkrem. Szeretem azt is, hogy alverde es jo az osszetetele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Csillszemillo

2019. január 31.

Este használom, mert kell neki idő, mire eltűnik, bár azért egész gyorsan beszívódik. Nagyon erős illata van, a macskám mindig fintorog tőle :D Natúrkozmetikumba ennyi parfümöt rakni kár volt, kellemesebb krém lehetett volna enyhébb illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

gyopar17

2019. január 29.

a szagával (mert illatnak nem nevezném!) semmiképpen sem tudok megbarátkozni...és hidratálni sem hidratál nagyon... kb. a következő kézmosásig...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

Bellita

2019. január 28.

Jó az illata, hidratálja a kézfejemet, általában gyorsan beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Jó az illata, hidratálja a kézfejemet, általában gyorsan beszívja a bőröm.

allegra

2019. január 21.

Csatlakozom a pozitív véleményekhez. Nagyon jól hidratál, gyorsan rendberakja a kicserepesedett, száraz kézbőrt. Az illata picit fura, mintha avas olaj érződnék elfedve parfümmel, de valahogy ezt is megszerettem.Megvan otthonra a 75 ml-es, utazáshoz pedig a 25-ös. Ára is teljesen OK, főleg a fél periódusos rendszerrel telenyomott Neutrogenához képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

sumire0

2019. január 17.

Jókis krém az árérték aránya pedig a legjobb, használat után olajos érzés van a bőrömön, ezért igyekeztem úgy használni ha épp volt rá idő hogy teljesen beszívódjon. Hálából Négy csillagot kap mert átsegített a Tibbolína nélküli időszakon, mikor kerestem egy elérhetőbb krémet ami használ. Ez a krém ténylegesen működik és egy kicsit ki is kezelte a hiperérzékeny cserepes bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Cseritaa

2018. december 21.

Pénztárnál elvettem a kis kiszerelését, mert táskába tényleg nagyon jó napközbenre. Viszont létezik ennél sokkal jobb kézkrém, amit éjszakára használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Pajzs

2018. december 20.

Úgy érzem, a jelenleg kiszáradt kezeimet a körömvirágos Alverde jobban hidratálta, mint ez a gránátalmás, annak ellenére, hogy ez utóbbi pont száraz kézre ajánlott, és azzal összehasonlítva nálam gyorsabban is fogy. Egyébként nem rossz, csak lassabban rakja rendbe a kacsóimat, mint a narancssárga kupakos társa. Egyszer már elfogyasztottam egy ilyet, ahhoz képest ebből a mostani tubusból kevésbé árad az alkoholszag, alapból édeskés, gyümölcsös illata van, szerintem nem zavaró, sőt. Inkább itthon használom, vagy csak akkor viszem magammal, ha tudom, hogy egy ideig nem fogok nyúlni semmihez, mert bizony lassabban szívódik be, kissé zsíros érzetet hagyva maga után, de ezt nem rónám fel neki, hiszen egy intenzívnek hirdetett kézkrém. A szintén kiszáradt körmeimet és a körömágybőrt sokkal szebbé, egészséges kinézetűvé tette (mostanában elmaradt a rutinból a körömolajozás), ezért abszolút megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!