Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

Fairy0124

2020. június 19.

Ekcémás kézre próbálgatom már több, mint két hete a The Body Shop Hemp és Yamuna Hemp krémek után. Az áruk töredékéért ugyanolyan jó kézkrém ez az Alverde, elég zsíros, jól hidratál, és hamar beszívódik. A kezem nem lesz tőle ekcémás és az illata is jó, olyan tipikus Alverde illat, nekem a tisztaság jut róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Melinda8

2020. március 11.

Akartam szeretni, de nekem nem vált be. Nincs extrán száraz bőröm mégsem hidratál megfelelően. Keresem még az igazi kézkrémet továbbra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Cicuka22

2020. január 31.

Nekem nem igazán vált be. Nem szívódik be teljesen és egy réteg marad a bőrömön, pedig nem nyomok belőle sokat. Reggelre ugyan puha a kezem, de az első kézmosás után ugyanolyan száraz lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

agolden

2020. január 29.

Valóban intenzíven hidratál, ezért kevés is elég belőle. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

fancsa0018

2020. január 15.

Az Alverde-s adventi kalendáriumban volt benne egy kis kiszereléssel. Az illata istenien finom, az állaga elég érdekes számomra. Eleinte olyan, mint egy rendes krém, aztán beszívódás után marad egy olajos réteg, ami lassan szívódik fel, gondolom ezzel tolja ki az ápolási időt. Amióta használom, a kezem nem olyan mint a sivatag. Egy hátránya van csak, hogy a puhaság érzése nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

delila6400

2020. január 15.

Mivel több kézkrém is létezik ebből a márkából és nekem iszonyú száraz a kezem télen, ezért az összetevők alapján választottam. Szerencsére a víz után rögtön a napraforgó olaj és a shea vaj következik, így tényleg gazdag krém, de könnyedén beszívódik. Az illata is finom, kellemes. Ha épp ki van repedezve a kezem, akkor sajnos kevés, arra van egy jobban bevált krémem, de annak az ára ennek sokszorosa.
Praktikus a 30ml-s kiszerelés is, ami bármelyik pici női táskában elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Praktikus a 30ml-s kiszerelés is, ami bármelyik pici női táskában elfér.

thepinkpanther

2019. december 11.

Egyre nagyobb lelkesedéssel vásárolok Alverde termékeket, így volt ez ezzel a kézkrémmel is. Remekül bevált, mivel kis mennyiségben is remekül hidratál és nem ragad tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Momiji

2019. december 11.

Hát ez csoda! Nekem nagyon puha lett tőle a kezem. :) Igen, picit nehezebben szívódik be, de ez a benne lévő rengeteg sheavajnak köszönhető. Nekem megmentő így a téli hónapokban, konkrétan sebes volt a kézfejem egy részen, simán rendbe rakta. Az illata sem zavaró egyáltalán, bár nem is különösebben finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Dia98

2019. december 10.

Szeretem, jól hidratál. Az illata kellemes. Nem hagy zsíros érzetet. Praktikus a kiszerelése, állandó úti társam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

vice62

Korcsoport: >54
2019. november 9.

Nagy kedvenc! Nehezen találok magamnak jó kézkrémet, de ez nagyon bevált. Mással már nagyon ritkán próbálkozok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 9.