Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes gránátalma mag olaj és organikus shea vaj támogatja a száraz és repedezett bőrt. Intenzív, azonnali és tartós hidratáló krém.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

psichasdori

2021. október 7.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Kerestem valamilyen nagyon természetes, környezetbarát márkát, ezért gondoltam kipróbálom. Nem kellett volna! Eleve már a bekenés után se olyan puha és selymes tőle a bőröm, mint amit egyébként egy kézkrémtől elvárnék és 15-20 perc múlva meg már egyenesen száraz lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

monikace7

2021. július 3.

Kellemes kézkrém, káros összetevők nélkül. Önmagában nekem nem elég, utazó méretben vettem meg, arra jó, hogy bedobom a táskámba és nap közben tudom kenni vele, ha száraznak érzem a kezem, de este a jól megszokott Nivea vagy Atrix zsíros verzióját használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Nadragulya

2021. április 25.

A kedvenc kézkrémem. Nehezen szívódik be, ezért csak estére használom, de sokkal jobb tőle a bőröm állapota télen és ősszel, nem pirosodott, és repedezett ki. Az irritált bőrt sem csípi. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy nekem túl intenzív az illata, szerintem szükségtelenül erős, de megbocsátom neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Dyana91

2021. február 22.

Olyan szintentartásra jó csak ez a kézkrém.Száraz kezeken nem segít, és ami érdekes hogy sokáig zsíros érzetet hagy maga után.Így csak éjszakára használtam. Az illata nem tetszett,nekem túl erős volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

AVoracsek

2020. október 19.

Annak ellenére, hogy intenzív kézkrémnek hirdeti magát, az én ekcémára/szárazságra hajlamos kezemet egyáltalán nem hidratálta eléggé. Ráadásul elég zsíros érzetet hagyott magam után a bőrömön. Illatra is jobbat vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

umpalumpa

2020. október 10.

Tönkre ment a picike Nivea creme dobozkám, ami belefért egy neszesszerbe is és kellett egy kis krém a tatyómba. A mini 30 ml-es változatot vettem meg.
Az illata mint a cukorkás barackpálinkáé, bleh. Hidratáló hatása van egy cseppennyi, tehát, ha nagyon kell, akkor megteszi, de nem vagyok oda a hatásért. A kezem "megeszi reggelire" és kiröhögi. Hagy egy kis ragadós, filmréteget, ami szintén nem kedvenc.
Kiraktam hát a táskámból, hogy itthon elkenegessem, legrosszabb esetben a talpamon végzi összekeverve valami táplálóbb krémmel. A szütyőbe meg került újra a klasszik Nivea, csak tubusos változat, amit No...o webáruházban találtam. Táska-biztos és a kedvencem kézkrémként (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Fairy0124

2020. június 19.

Ekcémás kézre próbálgatom már több, mint két hete a The Body Shop Hemp és Yamuna Hemp krémek után. Az áruk töredékéért ugyanolyan jó kézkrém ez az Alverde, elég zsíros, jól hidratál, és hamar beszívódik. A kezem nem lesz tőle ekcémás és az illata is jó, olyan tipikus Alverde illat, nekem a tisztaság jut róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Melinda8

2020. március 11.

Akartam szeretni, de nekem nem vált be. Nincs extrán száraz bőröm mégsem hidratál megfelelően. Keresem még az igazi kézkrémet továbbra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Cicuka22

2020. január 31.

Nekem nem igazán vált be. Nem szívódik be teljesen és egy réteg marad a bőrömön, pedig nem nyomok belőle sokat. Reggelre ugyan puha a kezem, de az első kézmosás után ugyanolyan száraz lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

agolden

2020. január 29.

Valóban intenzíven hidratál, ezért kevés is elég belőle. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.