Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű szájfény növényi olajokkal és sheavajjal. Táplálja az ajkakat, hatására azok azonnal simábbnak látszanak.

4 árnyalatban kapható

zfruzsi

2019. március 26.

Ajándékba kaptam egy bontatlan példányt egy ismerősömtől, mert rendelte és élőben sokkal sötétebb volt tubus alapján, mint azt neten nézve gondolta.. Nos, nekem épp, hogy nem elég, amit nyújt, én a teljes fedésű rúzsokat szeretem vagy ha már szájfény akkor is legyen legalább egységes. Nekem ez nem jött be, így én is tovább adtam swatcholás után családon belül, de nem látnám, hogy az sokat használná, aki kapta, úgyhogy úgy látszik ez nálunk egy mumus termék. :D Legalább is ebben a sötét színben, nyilván egy világosabbnál kevésbé számít, ha nem egyenletes, foltos stb Az egyetlen pozitívum az illata számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Bildiy

2019. március 26.

Nekem ez nem jött be, nagyon ragacsos az állaga, és fél óra elteltével már semmi nem látszik az ajkaimon. Sajnos a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Egi

2019. március 4.

A legvilágosabb árnyalat sápasztó, van még egy lilás az egész szép. Tetszik a szivacsos feje, de valójában nehéz vele dolgozni. A legrosszabb az íze. az illata jó, de mellékíze van. Így nemnagyon nyúlok hozzá. Sajnálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

persephone

2019. március 4.

Akciósan vettem a dm-ben, így túl nagy reményeket nem fűztem hozzá, 300Ft-ért bármilyen lehet. Dark berry árnyalatban van meg, nagyon szép a színe, visszafogott, nem erős a hatása. A színhatás kb 2 óráig tart, ami szerintem szájfénynél átlagos. Negatívum, hogy szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Nekem a piros árnyalat van meg belőle. Annyira nem rajongok a piros színért a számon, mivel elég vékony a szám szerintem ehhez a színhez. Nagyon tetszik a teteje az a kis puha pufika amivel felviszem a szájfényt. Nekem még nem volt ilyen amit ilyennel kellett felvinni :) Szép színe van, engem meggyőzött. Elég pigmentált és tartós is. Amiért pluszba nagy csillag jár érte azok az olajok és a sheavaj amit tartalmaz. A táskám darabja lett ezért is, egyszerre ápol és szép színt ad a számnak. Lassacskán minden sminkcuccom ilyen márkájú lesz. Amit egyáltalán nem bánok, mert elégedett vagyok vele amiket eddig ebből használtam. Jutányos áron kapok természetes sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kri64

2018. július 27.

Ma vettem kiárusítás keretében ezt a pirosat és egy 20-nude candy árnyalatot. Az állaga, az illata és a színe is mindkettőnék nagyon tetszik! A pirosnál először nehezen keveredett az átlátszó és a szín, de legközelebb már nem lesz gond.
Én alapból inkább rúzs, mint szájfény párti vagyok, de azt hiszem ezeket szeretni fogom, amikor nem teljes fedésre, hanem egy kis árnyalatra vágyom. Azt már csak itthon vettem észre, hogy olajokkal és shea vajjal dúsított, ennek külön örültem. Az applikátora kicsit fura így elsőre, de szerintem megszokom. Abszolút jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Tekka

2018. június 2.

Sajnos nem győzött meg, egy világos rózsaszín árnyalat van meg ami egyrészt természetellenesen halványnak tűnik, másrészt nem is tartós. Mondjuk mivel nem is szép a színe, nem is nagy baj hogy nem tart, de így igazából nem sok értelme van használni. Hidratálni viszont hidratál valamennyire, és bár lehet én fogtam mellé a színnel, nem mernék másik árnyalattal se kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Hanachan

2018. április 16.

Érdekes a szivacsa,amivel felviszem, de az illata és a pigmentáltsága miatt 5 csillag. Nagyon kellemes, nem ragad és nagyon erős színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Kayla

2018. március 15.

A Pastel Rose árnyalat van meg. Amikor kibontottam, az hittem, nem lesz színe, mert átlátszó szájfény jött belőle. Aztán kb. a harmadik használat után már összekeveredett a szétvált, színezett résszel. Nehézkes indulás volt. Ami nagyon zavar benne, az az illata. Először még kellemesnek találtam, de már nem bírom elviselni. Nem igazán tudom megfogalmazni, mire hasonlít - a tipikus natúrkozmetikum illat keveredik valamivel. Az applikátor feje sem teszik, mert rengeteg terméket magába szív, és mindig sokszor át kell mennem vele az ajkakon, hogy elérjem a kívánt hatást. Gyorsan lekopik.
A színe és a csomagolása tetszik, és bár a szivacska nem jött be, legalább próbáltak újítani. Nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Tesa

2018. február 23.

• Gyenge fedésű, enyhe színt ad és szép, egészséges fényt
• Nem ragad
• Tartóssága kb. egy óra
• Finom illata van, az íze sem rossz. :)

Talán nem a legkiemelkedőbb szájfény, de én nagyon szeretem, mert bár nem vagyok szájfényes, nagyon kényelmes ezt viselni, tényleg csak egy kis egészséges külsőt ad. Aki ilyenre vágyik, annak jó választás. Aki a szuperpigmentált darabokat szereti, annak felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

• Gyenge fedésű, enyhe színt ad és szép, egészséges fényt
• Nem ragad
• Tartóssága kb. egy óra
• Finom illata van, az íze sem rossz. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate