Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű szájfény növényi olajokkal és sheavajjal. Táplálja az ajkakat, hatására azok azonnal simábbnak látszanak.

4 árnyalatban kapható

KisTigris

2022. május 21.

Egy nude és egy pirosas árnyalot vettem. A negyedénél jártam, mikor a szivacs elkezdett mállani. A szájfény ápol egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Bori005

Korcsoport: < 18
2022. január 26.

Purple sorbet árnyalatban van meg, szép, bogyós szín. Egy-másfél óra alatt szinte teljesen eltűnik a színe, de még mindig érzem hogy fent van. Kicsit ragacsos, de kellemes érzés a számon. Érdekes illata és íze van, mivel naturkozmetikum, ez nem meglepő. Engem amúgy nem zavar.
A kis applikátor szivacs tetszik, nem is nehéz vele dolgozni. Akciósan vettem, valami 2-300 forintért, de a dm weboldalán 1500 forint ahogy látom. Csak azért 4*, mert én ennyit nem fizetnék érte. Ha akciósan be tudjátok szerezni, akkor viszont szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. január 26.

dorkosan

2021. június 12.

Szép, nem túl erős színe van. Megvan az a fura tipikus natur smink illata, de nem vészes. 5* mert bár nem túl tartós, nagyon kellemes, üde nem tolakodó színe va, amire vágytam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

zfruzsi

2019. március 26.

Ajándékba kaptam egy bontatlan példányt egy ismerősömtől, mert rendelte és élőben sokkal sötétebb volt tubus alapján, mint azt neten nézve gondolta.. Nos, nekem épp, hogy nem elég, amit nyújt, én a teljes fedésű rúzsokat szeretem vagy ha már szájfény akkor is legyen legalább egységes. Nekem ez nem jött be, így én is tovább adtam swatcholás után családon belül, de nem látnám, hogy az sokat használná, aki kapta, úgyhogy úgy látszik ez nálunk egy mumus termék. :D Legalább is ebben a sötét színben, nyilván egy világosabbnál kevésbé számít, ha nem egyenletes, foltos stb Az egyetlen pozitívum az illata számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Bildiy

2019. március 26.

Nekem ez nem jött be, nagyon ragacsos az állaga, és fél óra elteltével már semmi nem látszik az ajkaimon. Sajnos a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Egi

2019. március 4.

A legvilágosabb árnyalat sápasztó, van még egy lilás az egész szép. Tetszik a szivacsos feje, de valójában nehéz vele dolgozni. A legrosszabb az íze. az illata jó, de mellékíze van. Így nemnagyon nyúlok hozzá. Sajnálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

persephone

2019. március 4.

Akciósan vettem a dm-ben, így túl nagy reményeket nem fűztem hozzá, 300Ft-ért bármilyen lehet. Dark berry árnyalatban van meg, nagyon szép a színe, visszafogott, nem erős a hatása. A színhatás kb 2 óráig tart, ami szerintem szájfénynél átlagos. Negatívum, hogy szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Nekem a piros árnyalat van meg belőle. Annyira nem rajongok a piros színért a számon, mivel elég vékony a szám szerintem ehhez a színhez. Nagyon tetszik a teteje az a kis puha pufika amivel felviszem a szájfényt. Nekem még nem volt ilyen amit ilyennel kellett felvinni :) Szép színe van, engem meggyőzött. Elég pigmentált és tartós is. Amiért pluszba nagy csillag jár érte azok az olajok és a sheavaj amit tartalmaz. A táskám darabja lett ezért is, egyszerre ápol és szép színt ad a számnak. Lassacskán minden sminkcuccom ilyen márkájú lesz. Amit egyáltalán nem bánok, mert elégedett vagyok vele amiket eddig ebből használtam. Jutányos áron kapok természetes sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kri64

2018. július 27.

Ma vettem kiárusítás keretében ezt a pirosat és egy 20-nude candy árnyalatot. Az állaga, az illata és a színe is mindkettőnék nagyon tetszik! A pirosnál először nehezen keveredett az átlátszó és a szín, de legközelebb már nem lesz gond.
Én alapból inkább rúzs, mint szájfény párti vagyok, de azt hiszem ezeket szeretni fogom, amikor nem teljes fedésre, hanem egy kis árnyalatra vágyom. Azt már csak itthon vettem észre, hogy olajokkal és shea vajjal dúsított, ennek külön örültem. Az applikátora kicsit fura így elsőre, de szerintem megszokom. Abszolút jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Tekka

2018. június 2.

Sajnos nem győzött meg, egy világos rózsaszín árnyalat van meg ami egyrészt természetellenesen halványnak tűnik, másrészt nem is tartós. Mondjuk mivel nem is szép a színe, nem is nagy baj hogy nem tart, de így igazából nem sok értelme van használni. Hidratálni viszont hidratál valamennyire, és bár lehet én fogtam mellé a színnel, nem mernék másik árnyalattal se kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate