Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bazsianyja, Módosítva: 2018. január 16.

Kategória:   Fürdőtermékek

Bio árnika, kamilla, és körömvirág kivonattal. Kíméletesen tisztítja és ápolja az érzékeny bababőrt szárítás nélkül.

naspolya

2017. november 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. A kisfiamnak babakora óta ez a samponja - most lesz 10 éves és azóta nem váltottunk, annyira szuper. Nem habzik úgy, mint a hagyományos samponok. Az első mosásnál ezért még kicsit ragacsos érzet van, a másodiknál már egész jól habzik. Ritkán balzsamozni szoktunk utána, de ezt csak a fésülés miatt, mert hullámos a haja és szárazon nehéz kifésülni. Az eredmény egy nagyon finom illatú (mindig beleszippantok), fényes, szép haj. Most itt olvastam a sodium coco-sulfate-ról, de megnéztem a tubusunkat és ott ez az összetevő a Lauryl glucoside, szóval szerintem azóta már változtattak az összetételen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

szokenyul

2016. április 5.

A másfél éves kisfiamra használjuk sampon és tusfürdő gyanánt. Sajnos időközben ekcémás lett és bár nem kifejezetten bántja a bőrét, ha nagyon kijön az ekcémája ideiglenesen a gyógyszertári fürdetőt használjuk. Szépen tisztít, nem csípi a szemét és jó illatú. Nagyon szeretjük. :) Egy hibája, hogy a kicsi könnyen ki tudja nyitni, így ha nem figyelnénk pillanatok alatt beleinna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

hopihe11

2015. november 27.

Nagyon finom illata van, gyengéden tisztít. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Nagyon finom illata van, gyengéden tisztít. Mindig van itthon belőle.

b_dorka

2014. szeptember 6.

Samponnak használjuk kb. egy éve. A Babylove-tól viszketett a kislányom fejbőre, ettől nem. Az illata kellemes, az állaga is oké. Simán elbír a homokkal, kajamaradékokkal. Nem habzik annyira, mint a hagyományos samponok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Cili Cecil

2014. augusztus 11.

Tökéletes! Épp, csak kellemesen illatos, és bársonyos már a tapintása is. Habfürdőként is jó, elegendő habot képez.
A lányom véresre vakarta a hátát állandóan, jó sokáig tartott, míg rájöttünk, hogy a gyógyszertári fürdető a ludas. Amióta ezt használjuk, minden oké, a bőre nem szárad ki egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Makk Zsuzsó

2014. március 15.

Samponnak csak egyszer használtam, sprőd lett tőle a hajam, felejtsük el.
Viszont tusfürdőnek oké, szeretem az illatát, nem szárít, nem irritál, szóval egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Samponnak csak egyszer használtam, sprőd lett tőle a hajam, felejtsük el.

dorcsiii

2014. február 17.

Nagyon szeretem. Jól habzik, szép tőle a bőr. Jobb mint a Johnson's, Gabi, Nivea és társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Daisyyy

2013. november 15.

Legutóbb ezt vettem meg a babánknak, elégedetten nyugtáztam magamban, hogy végre egy "bio" termék, merthogy Alverde, de ez szinte hihetetlen, hogy még az Alverde sem tud tökéletes lenni! (Sodium coco-szulfát)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

emilil

2013. március 27.

Nagyon sokáig ezt használtam a lányaimnak, nagyon szép lett tőle a hajuk, szerettem. Az illata kellemes, nem csípi a szemet és nem kell belőle sok. A SCS miatt cseréltem le én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

beresg

2013. január 31.

Mi is használtuk. Kár, hogy a második összetevőjéről - amiből a víz után a legtöbb van benne - nem jókat olvastam, vagyis talán inkább úgy fogalmaznék, hogy az én olvasatomban azt jelenti: inkább ne kísérletezz vele!
Pedig erre a termékre már azt hittem kitarthatunk mellette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 31.

Pedig erre a termékre már azt hittem kitarthatunk mellette...

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.