Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2017. április 21.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes alapanyagokból készült bőrbarát kompakt púder, mely alkalmas a fényes bőrfelületet mattá varázsolni.

hetesiedit

2019. július 11.

Csodálatosak az összetevői, de valahogy nagyon világosít, és kiemeli az apró ráncokat, szőrszálakat, beleül a pórusokba. Lehet, hogy nem ecsettel kellett volna felvinnem, vagy kevesebbet kellett volna használnom. Ha valaki jobban ért hozzá, kérem, adjon tanácsot, mert szívesen használnám ezt a púdert mattításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

GoldTree

2018. december 30.

Mintha lisztet kennék az arcomra. Vállalhatatlan. Szárítja a bőröm, a púder felülete pedig csomósodik. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Titanilla10

2018. november 13.

Dm-ben kaptam ajándékba a szemceruza mellé.Illata nagyon kis finom.Ki is próbáltam gyorsan pont frankón csillogott az arcom hát ez szépen bemattitotta szerintem szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nem a legjobb púrder a világon, de az ára és az összetevői miatt újra venném. A nap folyamán gyakran ki kell javítani és újra púderezni, de nekem nagyon zsíros bőröm vam, lehet másnak jobb fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

vocy

2018. július 16.

Nekem nagyon bejön. Egyszerűen mattít, semmi csicsa, semmi extra, csak szép és természetes lesz tőle a bőr. Az első púderem amit el fogok teljesen használni, sőt újra is veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

A77

2017. december 19.

En púderecsetet használok, de túl keménynek tûnik a kompakt púder apállaga, mert nem tudom így megfelelõen használni, nem vesz fel az ecset elegendõ púdert. Mas termékkel nem volt hasonló gondom. Nekem nem vállt be, de legközelebb a porpúderüket fogom kiprobálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

ditke838

2017. november 2.

Utolsó mozzanata a sminkelésnek. Alap púder, semmi extra, nem maszkos, kicsit fixálja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

LilianaH

2017. május 14.

Könnyed, nem maszkos. Natúrkozmetika,így nem tartalmaz semmi mesterséges anyagot. Árban baráti. A fedése jó,és nem irritálja,nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

alexandra326

2017. május 3.

Nekem semmit nem mattít, reggel kisminkelem magam és körülbelül 10 órakkor már rettenetesen csillog az arcom. Tartósság 0...nem ül bele a pórusokba és megfelelő a színskála, de nekem semmit nem ér. A szép összetevői miatt kap 2 csillagot. A szárazabb részeket pedig nem hogy kiemeli, nekem hámlik tőle olyankor a bőröm.

Up: iszonyatosan eltömíti a pórusokat, biztos, hogy ez a ludas, mert sem alapozót sem bb krémet nem használok. Ami van elhasználom, de sosem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

lala21

2017. március 25.

Nagyon világos bőröm van, de ez a púder nekem is jó. Szépen mattít, rögzíti a sminket, de néha kissé viszket tőle a bőröm, vagy poros érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate