Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2017. április 21.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes alapanyagokból készült bőrbarát kompakt púder, mely alkalmas a fényes bőrfelületet mattá varázsolni.

SZS30

2019. augusztus 24.

Szeretem az Alverde termékeit, de nekem ez sajnos nem vált be egyáltalán, nagyon csúnya réteget képzett az arcomon, egyáltalán nem volt természetes, vékonyabb rétegben meg mintha nem is lett volna rajtam semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

hetesiedit

2019. július 11.

Csodálatosak az összetevői, de valahogy nagyon világosít, és kiemeli az apró ráncokat, szőrszálakat, beleül a pórusokba. Lehet, hogy nem ecsettel kellett volna felvinnem, vagy kevesebbet kellett volna használnom. Ha valaki jobban ért hozzá, kérem, adjon tanácsot, mert szívesen használnám ezt a púdert mattításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

GoldTree

2018. december 30.

Mintha lisztet kennék az arcomra. Vállalhatatlan. Szárítja a bőröm, a púder felülete pedig csomósodik. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Titanilla10

2018. november 13.

Dm-ben kaptam ajándékba a szemceruza mellé.Illata nagyon kis finom.Ki is próbáltam gyorsan pont frankón csillogott az arcom hát ez szépen bemattitotta szerintem szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nem a legjobb púrder a világon, de az ára és az összetevői miatt újra venném. A nap folyamán gyakran ki kell javítani és újra púderezni, de nekem nagyon zsíros bőröm vam, lehet másnak jobb fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

vocy

2018. július 16.

Nekem nagyon bejön. Egyszerűen mattít, semmi csicsa, semmi extra, csak szép és természetes lesz tőle a bőr. Az első púderem amit el fogok teljesen használni, sőt újra is veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

A77

2017. december 19.

En púderecsetet használok, de túl keménynek tûnik a kompakt púder apállaga, mert nem tudom így megfelelõen használni, nem vesz fel az ecset elegendõ púdert. Mas termékkel nem volt hasonló gondom. Nekem nem vállt be, de legközelebb a porpúderüket fogom kiprobálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

ditke838

2017. november 2.

Utolsó mozzanata a sminkelésnek. Alap púder, semmi extra, nem maszkos, kicsit fixálja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

LilianaH

2017. május 14.

Könnyed, nem maszkos. Natúrkozmetika,így nem tartalmaz semmi mesterséges anyagot. Árban baráti. A fedése jó,és nem irritálja,nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

alexandra326

2017. május 3.

Nekem semmit nem mattít, reggel kisminkelem magam és körülbelül 10 órakkor már rettenetesen csillog az arcom. Tartósság 0...nem ül bele a pórusokba és megfelelő a színskála, de nekem semmit nem ér. A szép összetevői miatt kap 2 csillagot. A szárazabb részeket pedig nem hogy kiemeli, nekem hámlik tőle olyankor a bőröm.

Up: iszonyatosan eltömíti a pórusokat, biztos, hogy ez a ludas, mert sem alapozót sem bb krémet nem használok. Ami van elhasználom, de sosem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate