Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. január 5.

Csillámos effektussal.

Nairam

2018. július 24.

Règóta használom, pigmentált, igazi bronzosító. Problèmám nincs vele, módjával kell használni, mert könnyen elszalad az emberrel a ló, ès akkor túl sok lesz. A kevesebb nèha több, na ez ennèl a termèknèl igaz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Uveggalamb

2016. december 9.

Nagyon régóta megvan is és még mindig nagyon imádom(napi szinten ezt használom).. Nagyon sok van benne, hosszú ideig elég.
A színe álomszép világos bőrön is, (a sötétről nem tudok nyilatkozni) ... ad egy szép ragyogást, kontúrt , bronzosítást az arcnak, kiemeli az arc csontozatát. CSak egy minimális mennyiség is elég, nagyon szépen pigmentált.. Még millió dolgot tudnék róla mesélni, kár , hogy fölösleges, mert már nem kapható:( Viszont: nemsokára most már tényleg elfogy, és ez valóban nagy szerelem volt.. hálás lennék, ha ajánlanátok egy olyan másik terméket, ami hasonlóan sokoldalú, hasonlóan magas minőségű, jól kihasználható, szép és szerethető.. Egyszóval valamit, ami van ilyen jó!! Köszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

linszu

2015. május 19.

Nagyon régen megvan már és a kezdetekkor imádtam, mint pirosító, persze csak módjával használtam, mert elég intenzív szín sül ki belőle az arcon. Olvastam hasonló problémát és vicces, mert én is kaptam pár értetlenkedő kérdést egy-két embertől, miért lila az arcom vagy miért van rajta az a folt. Égő volt eléggé :D és akárhogy próbáltam utána dörzsölgetni, hátha elhalványul, nagyon ragaszkodott hozzám.
Így évek után, hogy kicsit jobban belemélyedtem a sminkelésbe, felmerül bennem a kérdés, hogy mire jó ez az arc- és testpúderként eladott színorgia... Gondolkodtam én is azon, hogy használom inkább a szememre, mert arcra ez barna-fehér-lila színkombó nem elég üde, rosszak a színek és túlságosan is fognak. Testre meg végképp nem tudom elképzelni, hacsak nem zúzódásokat akarunk imitálni.
Az a helyzet, hogy még mindig szeretem, nem tudok megválni tőle, de akárhogy is próbáltam az arcomon, nem természetes és nappali fényben látszik csak igazán, hogy mennyire durva a végeredmény (rossz értelemben). Anno én is azt gondoltam, kilépve a mesterséges fényekből, mennyire tuti a sminkem, de a megjegyzéseknek, amiket kaptam, tényleg igazuk volt.
Szóval marad szemhélypúdernek... vagy talán újra próbálkozom, ha sikerül csokira lesülnöm valahol. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

Milka

2014. május 27.

miomio-nak hála, sikerült hozzájutnom, pedig már feladtam a reményt. elsősorban szemfestéknek, illetve a legvilágosabb részét / ami az én púderemben ezüstös, némi lilás beütéssel / óvatosan, highligterként használom. bronzosítás nem megy, sajnos nekem sem jön össze a mennyiség eltalálása. azt tapasztaltam, hogy a smink készítésekor érdemes a természetes fényre törekedni, nekünk ugyan van egy hatalmas ablak a fürdőszobán, csak éppen tejüveg van rajta, ami azért jelentősen tompít...na, viccesre is sikerült az első próbálkozásom. szememnél oké lett, de az arcom...ami a tompított fénynél teljesen jónak tűnt, az kint megtekintve, több, mint vicces lett, félhomályba meg már egyenesen négernek tűntem :) de mindettől függetlenül nagyon megszerettem, nem tudok betelni vele, olyan szépen mutat. sajnos, én nem voltam olyan szerencsés, mint bandita, nekem is sikerült elejtenem, kinyílt és a púder felső domború rétege letört, igaz, majdnem egy darabban, de sajnos esik szét, ahogy hozzáérintem az ecsetet...kb meg tudna ütni a guta, bár világéletemben béna voltam. szóval: vigyázzatok rá, hiszen - szó szerint - pótolhatatlan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

skata

2014. március 15.

Úgy vagyok az Alverde limitált kollekciókkal, hogy vagy egyáltalán nem hoznak lázba, vagy legalább a termékek fele tetszik. Utóbbi esetben általában visszafogom magam és csak akkor vásárolok, ha marad belőle a leárazásig. Na, ezt viszont megvettem teljes áron és abszolút megérte. Direkt olyat választottam, amiben kevés a lila és mivel aránylag jól elkülönülnek a színek, szemhéjpúder triónak is jó.
Arccsontra használom highlighterként, legtöbbször pirosító fölé. Erősen pigmentált, ezért egy leheletvékony réteg bőven elég belőle, így nincs természetellenes színes csík, csak diszkrét fény.
Nemrég egyik DM-ben még láttam és itt is feltűnik néha egy-egy az eladó cuccok közt. Szerintem aki azért nem vett mert attól tartott, hogy túl sötét, bátran tegyen egy próbát, ha talál belőle. Most nagyon sápadt színem van, de pár napja újra elővettem és még így is szépen mutatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Dorcsa

2014. március 4.

Olyan szép...kívülről. De igazából nem tudom mi akar lenni. Bronzosítónak nem bronzosító, viszont highlighternek meg lila. Arccsontra szoktam használni, mindig csak kicsit, azt pedig kabukival elsatírozom, de már 3x kérdezték meg, hogy bevertek, vagy miért vagyok lila. Legutóbb egy tanárom az osztálytársak előtt, nem volt égő, dehogy. Sőt még apukám is mondta már nekem, pedig ő aztán semmit nem vesz észre. Én a tükörben szemből ezt sosem vettem észre, meg ugye biztos is voltam benne, hogy minden oké, mivel nem mártom bele a fejem, és épp, hogy hozzáérintem az ecsetet, mert nagyon pigmentált. Lehet, hogy ahogy oldalról éri a fény az arccsontom, akkor így látszódik a végeredmény.
Lehet, hogy az enyémben több a lila vagy én nem tudom, de ezzel nem lehet világosítani se, de egy bronzosító sem lila.
Akkor szoktam használni, amikor egy kis frissességet szeretnék adni a szemeimnek, mert ez a lila szín nagyon szépen felélénkíti a zöld szemem, Ha utaznék valahova, amit sajnos sosem teszek, akkor csak ezt vinném magammal, mert ha úgy vesszük 3 szín van benne+egy fekete szemcerka a tasiba és bőven jó.
De nem tudom, hogy mi volt az elképzelés... annyira szeretném pedig arcra használni, nem tudom, hogy mások hogy tudják. :/
Pedig tényleg gyönyörű csak nem felkenve, hanem nézegetve, Én többet nem próbálkozok vele arcon, szemre meg még a dédunokáimnak is elég lenne ez a mennyiség.
Olyan csalódott vagyok :(
Ketteske, mert találtam neki felhasználási módot, de nem emiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Olyan csalódott vagyok :(
Ketteske, mert találtam neki felhasználási módot, de nem emiatt vettem.

Tvylvis

2013. december 11.

Gondolkodtam, van-e még értelme véleményezni ezt a terméket, hiszen limitált kiadás volt. De ahogy olvasom, itt-ott még fel lehet fedezni a DM-ben. Erősen javasolom mindenkinek, csapjon le rá :-)
Én az arcomon nem nagyon használtam, nehezen találom el a mennyiséget. Viszont megtaláltam életem legszebb szemhéjpúderét (ami a méretet tekintve egy életre elég lesz :-)).
Nem nagyon használtam eddig barnás szemhéjpúdert, a lila a favorit. De ez valami annyira szépen kiemeli a zöld szemem (lehet, hogy a benne lévő lilás barázdák miatt), hogy ez lett a mindennapos, "lusta vagyok hosszan sminkelni" csodaszerem. A fénye nagyon szép, nem túlzott, viszont nagyon frissé, élénké teszi a tekintetem. Szóval ötös :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Kodi

2013. október 23.

Jelentem megtaláltam ezt a bronzosítót. :) Nem tudom, hogy nem vettem eddig észre, a lakóhelyemtől 10 percre. Aki nagyon szeretné a hajdúszoboszlói dm-ben kicsit eldugva szemmagasság alatt a kiárusításos alverdés cuccok között ráleltem, és még 4 db-ot otthagytam.

Kipróbáltam, valóban puha a textúrája, könnyű egyszerre sokat felvinni és úgy kinézni, mintha ezüst-bronz szemfestéket kentél volna vastagon az arcodra. Nagyon enyhén kell beleérinteni az ecsetet, lepattintani a felesleget. A bronzosítás szokásos lépése nálam, hogy 3-ast rajzolok orcáimra, kezdve a homloknál, na ez nem működik, mert így túl sok fény kerül éppen a homlokomra, tehát célszerűbb az orcánál kezdeni. A termék minősége nagyon jó, a shimmer mennyisége high endes kozmetikumokat pipál le, talán éppen ezért nehéz eltalálni a kellő mennyiséget. Remélem a megfelelő ecsetet is megtalálom hozzá, bár elsőre a Bobbi Brown bronzosítójával próbálkoztam, és az is sok volt. :( Szó, ami szó túl fényes, ezért 30 fölött reménytelenül öregít, úgyhogy valószínű nagyon picit fogom használni és valószínű nem az arcomon legtöbbet. :( Szerintem inkább testpúdernek találták ezt ki, és nem arcra, bár ott is gyönyörű lehet, aki szép barna, és nem olyan hóka, mint én. Majd még lehet javítok, de most 4-es adnék, elsősorban azért, mert a legkisebb közös nevező megtalálása is nagyon nehéz, és úgy is túl fényes.
Update: Lányok, asszonyok, megvan a megoldás a bohóc effektus elkerülésére. Megvettem az essence kabuki ecsetjét, amely nagyon pici mennyiséget vesz fel, nagyon szépen lehet vele dolgozni, és nem rontom el ezzel a termékkel a bronzosítást. :) Ajánlom nektek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

mstindigo

2013. október 15.

Annyira megtetszett ez a meleg arany-barna, a hideg levendulalilával, hogy úgy éreztem, 900 Ft-ért muszáj megvennem, pedig KM véleményeket sem néztem előtte. Gondoltam, max. elhasználom szemfestéknek egy örökkévalóság alatt, mert óriási adag. Nagyon szép fénye van. A bőröm hófehér, bronzosítóként használva rajtam minden nagyon mű, de az arccsontom kontúrozásának feladatát végül megnyerte. Szépen egybeolvad a pirosítómmal is, természetes hatással emeli ki az arccsontomat, nagyon tartós, és meglepően pigmentált, drogériás termékeknél ez nem jellemző. Emiatt óvatosan kell felvinni, mert tényleg könnyű túlzásba esni. Barna bőrön bronzosítóként is gyönyörű lehet, mert csodás selymes fénye van. Azt nem értem, hogy miért arc- és testpúder van rajta magyarul, ill. kompaktpuder németül, teljes arcra biztos, hogy barna bőrű lányon is szörnyű lehet. :D Azért még keresem a tökéletes matt bronzosítót, mert amim volt, eltört, és már ugyanolyat nem kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

szabo.szandra1993

2013. október 12.

Nagy keresgetés után nagynehezen rátaláltam egyre. A véleményekre támaszkodva nagyon nagyon ügyelve arra h nehogy túladagoljam nekem nagyon nem tetszett a végeredmény (mindez 2 hónapja). Ma megint a kezembe került és rájöttem h hogyan is kell használni: csak rá kell érinteni az ecsetet mozgatás nélkül és úgy tökéletesen gyönyörűséges fényt és bronzos színt adott az arcomnak (úgy látszik a nagy vigyázatomban is sikerült túladagolni):-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol