Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2012. május 22.

Kategória:   Testápolás

Ápoló olajokkal és körömvirág kivonattal

Gica81

2020. július 1.

Először használtam ezt a terméket. Szépen felpuhítja a bőrt, ami utána könnyen eltávolítható. Ár-érték arányban nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

pont

2020. április 15.

első ilyen jellegű termékem. őszintén szólva hatalmas különbséget nem érzek ahhoz képest, amikor fürdés után feltologatom a felpuhult bőrt, de azért kényelmesebb meg egyszerűbb így. reménykedem benne, hogy táplálja valamennyire a bőrt. nem rossz, de lehet nélküle élni, mondjuk anyagilag se egy nagy érvágás.
attól viszont tarok kicsit, hogy egy idő után be fog száradni a hegye és nem jön belőle elég folyadék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Bolyka

2019. november 5.

Kb három hete használom. Szépen felpuhitja a bőrt viszont a vége nekem nem jó így saját feltolóval használom, de nagyon jó csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Annai

2019. július 26.

Nagyon kedvelem, többször újra vásároltam már. Kíméletesen bánik a körömbőrrel. Ár-érték arányban mindenképp bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

pjnk

2019. május 17.

le kell szögeznem, hogy sosem használtam még ilyen terméket, szóval kicsit fogalmatlan vagyok a témában. például a használati utasítást nem vitték túlzásba, engem már ott elveszítettek, hogy ‘hagyja rövid ideig hatni’. mi az, hogy rövid ideig? ha végignézem a sátántangót, abból már csak az első svenk is rövidnek számít, nem? vagy nézzek végig egy szomszédok részt? és ha letelt A Rövid Idő és visszatologattam mindent, amit lehetett? akkor mi van? a maradékot masszírozzam a körömágyamba, vagy töröljem át a körmöm acetonnal, hogy ne legyen zsíros a lakkozáshoz? megannyi kérdés. mindenesetre elszórakozgatok vele, a makacsabb körömre tapadó bőrrel nem bánik el, de alapvetően nem rossz cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Hecate

2018. augusztus 30.

Nekem elsőre a stiftből nehézkesen jött az oldat, de szerencsére így is elégnek bizonyult. Picit hagytam hagyni és a pálca secc-pecc feltolta a körömbőrt. Nincs jó kézügyességem mégis gondtalanul tudtam használni. Nálam elsőre se volt több 3-5 percnél a két kezem rendbetétele. Számomra jobban megéri a pálcikáknál, mert a vastag tubust jobban tudom fogni és a fej egyszerre többet is toll fel. Megkedveltem. Nem csípett és más módon se irritált, szép végeredményt kaptam. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Capy

2018. március 2.

Semmit nem tudott hozzátenni a kézápolásomhoz. A stiftből alig jön valami, de az nem is oldja fel a körömbőrömet. A visszatologatós részét rettentő nehéz szerintem használni, milliószor többet ér egy fapálcika. Odaadtam édesanyámnak hátha neki ér valamit, de erősen kétlem. Ennek a pénznek a kétszereséért megveszem inkább a Sally Hansen leoldóját, az bombabiztos legalább és kitart éveken át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

almandina

2018. január 30.

Szépen vosszatollja oldja lenőtt körömágybőrt, nem irritál, körömágy puhább lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Helllaa

2017. december 28.

A stift jòl àpol, de az a bőrfeltoló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

A stift jòl àpol, de az a bőrfeltoló...

BTLaura

2017. szeptember 27.

Nagyon praktikus cucc. Kell egy kis idő, míg az ember kitapasztalja, de aztán jól működik.
A visszatologatós résszel gyorsan lehet dolgozni, gyengéd, de hatékony, szépen felfekszik a körömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract