Alverde

Ár:   699 FT   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csFanni24, Módosítva: 2019. február 6.

Ár:   699 FT
Kategória:   Samponok

Megújult változat!

Az alverde korpásodás elleni sampon paradióval és rozmaringgal kíméletesen tisztítja meg a hajat a hajtövektől egészen a hajvégekig, megállítja a korpásodást. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó paradió- és rozmaring kivonatot tartalmazó receptúrája hatékonyan előzi meg az újabb korparéteg kialakulását. A száraz, viszkető fejbőrt a jótékony, atlanti tengeri só nyugtatja, frissíti és vitalizálja.

fofolino

2019. október 16.

Nagyon bevált, elmúlt tőle a korpásodás. Nekem nem szárítja a hajamat sem. Az illata is kellemes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Nikolett05

2019. szeptember 18.

Ekcémás bőröm van és szülés óta rettenetes viszket és hámlik a fejbőröm. Néha néha használok rá kénes sampont de már az sem segít. Mindenféle sampont használtam már, gondoltam áttérek a természetesebb termékekre. Erre esett a választásom, igaz még csak egyszer használtam , de nekem azonnal megkönnyebbülést és felüdülést hozott. Tőlem ezért 5 csillagot kap. updatelek ha valami változna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Lisana

2019. szeptember 15.

A megújult változat nem tudom, mit jelent, nekem is már ez a lekerekített verzió van meg. Február környékén vásároltam.
De ez a termék szörnyű! A második használat alkalmával, másnap szörnyen viszketett a fejbőröm, nem bírtam megállni a vakarását. Ami persze rengeteg száraz hámot eredményezett, holott pont a korpa ellen vettem. Kidobott pénz (nem kevés ahhoz képest, hogy a beleás fele ennyi és kiválóan működik). Gondoltam, biora váltok, de nem ilyen áron.Tiltólistás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

dundicat

2019. augusztus 23.

Már a régi változatát is használtam, és nekem nagyon jól bevált. Néha vannak próbálkozásaim, hogy lecserélem (ki tudja miért? pedig nagyon szeretem...), de bármit is próbálok azóta, a doboz felénél lerakom, és visszatérek erre. Nagyon szereti hajam, kevésbé zsírosodik és szépen elmulasztja a korpát is. Balzsamot mindig használok hozzá, így nem szárít. Szerintem az illata is nagyon klassz, friss és üde. Évek óta nem találok nála jobbat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

KaradyAnn

2019. március 21.

A téli sapkás időszak eredményeként most küzdök a korpásodással. Először a Head&Shoulders teafás samponját próbáltam, de semmit sem segített. Természetes összetevőjű alternatívaként próbáltam ezt ki és nagyon megszerettem. Kétszer habozom be a hajam egy mosás alkalmával és a másodiknál öblítés előtt egy kicsit rajta hagyom, pár percet csupán. Csikorgósra tisztítja a hajam és visszafogja a korpásodást is. Viszont sajnos amint váltok egy másik samponra, megnyugodva, hogy rendben lesz a fejbőröm, egy-két mosás után visszatér a korpa. Viszont a sampon hatásos, az illata fincsi, így rosszat nem tudok mondani róla. Megbízható kis társ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Hidratálók: Betaine

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Lásd Tripeptide-32