Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   €3

Krémes highlighter jojoba- és napraforgó viasszal.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Őszintén szólva én ezt nem highlighterként használom. Sajnos megszűnt az a szemhéjpúder bázis, amit eddig használtam, helyette kerestem mást, és a célra ez tökéletesen megfelel. Önmagában sem rossz, mivel egy kicsit világosít, így enyhít a kialvatlan szem pirosságán. A szemhéjpúdert szépen megtartja, így én elégedett vagyok vele, az pedig külön pozitívum, hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Queen16

2020. augusztus 17.

Nekem nem vált be, és meg is romlott mivel az állaga megváltozott ez a tégelyes kialakitas nem valami praktikus tele megy levegovel es igy a bacik elszaporodnak csak ujjal vagy escetel nyulhatsz bele ami nem kenyelmes, zsiros borueknek mint nekem nem való a fénye se tetszett túl sok termék van benne így kihasználhatatlan hisz az ember enyi krémes highlitert nem használ elajandekozom valakinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

biuskam

2020. június 10.

Kicsit kevesebb fénye van, mint azt tőle vártam, de összességében jó kis termék. Figyelni kell hogy ne szedjük vele fel a többi terméket, mert hajlamos rá sajnos. Kicsit lehetett volna melegebb árnyalatú, így néha olyan hatása van mintha kék lenne. Várni kell míg megszárad, de aztán szép finishe van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

egyno

2020. június 7.

Sokáig kerestem jó highlightert, ő sem lett a szívem csücske. Szerintem nem jó ez a krémes dolog, hamar kopik, nem nagyon fénylik. A pozitivum, hogy jól kezelhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Pajzs

2019. október 24.

Hideg gyöngyházfényű, krémes highlighter. Semmi csillám nincs benne, visszafogottan nedves hatású, felvive természetesen frissnek tűnik. Tartóssága elmarad a por állagú highlighterekétől, de nem foltokban kopik, hanem egyszer csak eltűnik. Nem ragacsos a bőrön, de könnyebben lejön/ nyomot hagy, mint préselt társai. Egyszerre csak leheletnyi mennyiséget viszek fel az ujjammal, és úgy kezdem el fokozatosan építeni vékony rétegekben, ha szükséges, mert ha kicsit is vastagon szedek ki a tégelyből, akkor nehéz szépen eloszlatni. Akkor használom, ha krémpirosító van rajtam; matt, púderessel nekem túl kontrasztos. Próbáltam már a mozgó szemhéj közepére is rakni belőle, de úgy ragad, csíkozódik.
Az illata enyhe, olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Az illata enyhe, olajos.

magichand

2018. július 17.

Számomra kellően erőteljes, a tartósságával számoltam, hiszen nem szilikonos, csak annyira tartós, amennyire egy olaj a bőrön. Ennek ellenére szeretem, gyakran nyúlok érte, jó kis "dewy finish"-t ad. Pici, könnyű, táskában elfér, újra felpaskolom, ha elhagy napközben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Mafisz

2018. április 11.

Szeretem már több mint fél éve megvan és még mindig van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Szeretem már több mint fél éve megvan és még mindig van belőle.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

Nem valami tartós, és nem is ad olyan “húha” hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Nem valami tartós, és nem is ad olyan “húha” hatást.

kotku

2018. február 6.

Első highlighterem, szép fénye van, viszont szerintem nem lehet szépen felkenni és nem is valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

jajanna

2018. február 3.

Az egyik első highlighterem volt. Akkor nagyon szerettem, nem csillámos, hanem szép fényt ad, viszont az alapozót egy kicsit felszedi. De az árát abszolút megéri és a színe is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0