Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók

baba_girl_16

2016. február 15.

Csak pozitívat tudok mondani erről a lábspray-ről. Az illata jó, nem fullasztó, kellemes és hűsítő. Az izzadást nem gátolja meg, viszont a szagokat igen. :D Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Tvylvis

2016. február 8.

Az Alverde (és a Balea) lábápolói szerintem kifejezetten jó termékek, igen baráti áron. Örülök, hogy kijött ezzel a termékkel az Alverde, hiányzott már egy natúr lábspray a polcokról. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, elég tisztességes adag is van benne. Én egyelőre még csak télen használtam, hatása elég jó. Egész napos csizmában rohangálás után sem ciki levenni a csizmát :-). Én feltuningoltam pár csepp teafaolajjal, az szerintem a lábra csodaszer. Az illata eléggé gyógynövényes, teafaolaj nélkül is, de viszonylag hamar elillan. Az izzadást szerintem ez nem csökkenti, ez maximum dezodorál. Ennek oka, hogy natúrkozmetikum, nincs benne semmilyen izzadásgátló alumíniumszármazék. Ár, beszerezhetőség, hatás alapján megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

natasa

2015. június 6.

Végre! Valami ilyesmit kerestem mindig nyárra, natur/bio vonalon. Pumpás spray, praktikus kiszerelés. Illata visszafogott.
A hűsítő permet nagyon kellemes a lábaknak. Nem is ragozom,inkább bemásolom a termékismertetőt, mert igaznak tűnik:
"Ápolja és felfrissíti a lábat. Minden bőrtípusra. Citromolajat, mentolt tartalmazó receptúra felfrissíti és kellemesen hűsíti a lábat. A növényi glicerin, valamint a cukor-és búzabázisú hidratáló hatású összetevők hidratálják a lábat - a bársonyos lábakért. A bio lime és echinacea kivonat csökkenti a kellemetlen lábszagot."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.