Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. május 12.

Kategória:   Lábápolók

A fekete lávahomok és a frissítő mandulafenyő illata ápolja az igénybe vett lábakat. A finom mikroszemcsék és a természetes lávahomok eltávolítják az elhalt hámsejteket, a lábak könnyen masszírozhatóvá válnak, valamint megélénkül a vérkeringés. A gondosan kiválasztott sárgabarackmag olaj és az olívaolaj kombinációja erősíti a bőr védekező képességét és kisimítja az érdes, repedezett területet. Az értékes illipevaj gondoskodik a hosszantartó ápolásról.

BDIH kozmetikum. Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

babyface

2013. szeptember 1.

látom senki sincs elájulva az illatától. :D nekem is ez az első negatívum, ami eszembe jut. meg persze az, hogy nem habzik, de ezt ne is várjuk el tőle. teszi a dolgát és natúr. ez a lényeg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

andrej

2013. június 16.

Az illatától én sem ájultam el, de hatásos! :)
Először meglepődtem, hogy semennyire nem habzik, de mikor már elkezdtem masszírozni a lábaimat ezzel, akkor már jobban tetszett.
Radírozás közben persze eszembe jutott, hogy ez nem egy Avonos SLS-tartalmú lábápoló, utána másképp álltam hozzá. :)
Finoman, nagyon kellemesen radírozta a lábaimat, egy kis előkezelés után szép eredményt hozott.
Makacsabb bőrkeményedésnél előtte egy kis tengeri sós-teafa olajos áztatás, habkővel lereszerelem az elhalt bőrréteget, majd még ezzel a kis radírral átdörzsölöm a lábaimat, hogy biztosan eltávolítson minden nem kívánatos dolgot, főleg így, nyáron! :)
Natúr termék, szép összetevőkkel, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Az illatától én sem ájultam el, de hatásos! :)
Natúr termék, szép összetevőkkel, ajánlom!

angeltear

2013. május 7.

Az illata nekem annyira nem tetszik, de kellemesen radíroz/masszíroz, finom puha lesz tőle a bőröm. Azzal én is egyetértek, hogy a makacsabb bőrkeményedéssel nehezen birkózik meg. A használata után én mindig használok lábkrémet is. Szerintem újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Letti

2012. augusztus 16.

Én már vagy 1 éve vettem, de valahogy elkeveredett a polcon. De szerencsére még a megromlása előtt újra felfedeztem. Kellemesen radíroz, viszont a makacsabb sarokbőr keményedéssel nem tud csodát tenni. No meg az illata még elég borzalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Tvylvis

2012. július 24.

Én nagyon szeretem ezt a lábradírt. Jók a szemcsék, kellemes az illata, árban megfelelő, és jók az összetevői. Viszont a német Alverde honlapon láttam, hogy kivonják (lesz helyette más hasonló funkciójú termék), szóval aki szereti, az raktározzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

rocksteadycat

2012. május 9.

Nagyon jó! A homokszemcsék kellemesen masszíroznak, utána friss és puha a bőröm. :) Az illata kellemes, az állaga pont jó, nem túl folyós és nem túl kemény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol