Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Csirip74, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 4.

A szempillaspirál alapozására szolgáló szempilla primer tökéletesebb, dúsabb és ápoltabb szempillákat eredményez. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó méhviasszal gazdagított formula. Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

racheldawes

2021. február 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Fő célom az volt a használatával, hogy tegye íveltebbé a pilláimat, ne konyuljanak le, és ez a hatás tartós is maradjon - ezt maradéktalanul teljesítette, továbbá nem okozott irritációt sem. Viszont ha kicsit is többet vittem fel, akkor borzasztóan összeragasztotta a pilláimat, még az egyébként jól teljesítő spirálommal (Clinique High Impact) is kb. 3 szállá tapasztotta össze őket, úgy kellett leszedegetnem róluk a csomókban összeállt festéket, majd újra spiráloznom....Még próbálkozom vele, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Kingus.hu

2020. december 8.

Nekem alapból nagyon hosszúk a szempillák, így én a hosszabbítást nem veszem annyira észre, de szépen ott tartja spirál és dúsít. Én nagyon szeretem, az illata is bejön és nem irritálja a szemem. Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Queen16

2020. június 3.

Életem elsö szempilla primere, nemrossz, ilatta még enyhen kellemes, fehéres színt ad a szempilláknak, a tüsis keféjének köszónhetően szét választhatók a pillák, így ívet is ad, eddig megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Ha ezt felkenem, bármelyik spirál után műszempilla hatást érek el. Nagyon durva, hatásos cucc😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

gocrueltyfree

2020. március 1.

ez egy iszonyú jó primer nekem sokat segít mer elég kicsi/közepes pilláim vannak sztem ennél több nem kell :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Nora85

2020. január 28.

Először a DM újságjában láttam meg. Egyből jöttem ide elolvasni a véleményeket. :)
Most pedig jöttem lepontozni... A hatása nulla, azaz N-U-L-L-A. Konkrétan az égvilágon semmi változást nem vettem észre, semmilyen téren. Pontosan ugyanolyanok a pilláim, mint nélküle. Komolyan nem értem a többi pozitív hozzászólást. Alapból semmit nem látok a keféjén, kb mintha nem is vinnék fel semmit a pilláimra. Mintha vettem volna egy totál üreset. Ami nyilván nincs így, meg érezni is, hogy van benne. Úgyhogy tényleg nem értem, miért nem tapasztalok semmit. Ha negatív tapasztalatom lenne, az is VALAMI lenne, de semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Caladrin

2020. január 18.

Egyenesek a szempilláim, és ezen eddig semmilyen szempillaspirál nem tudott hosszú távon segíteni, nap végére mindig kiegyenesedtek. Kipróbáltam ezt, és amellett, hogy hosszabbnak és dúsabbnak tűnnek a szempilláim, olyan tartást ad, hogy nap végéig megmarad a göndörség. Már nem tudok úgy szempillaspirált használni, hogy ezt nem teszem alá, annyival szebb a végeredmény. (És nagy pluszpont, hogy nem drága)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

EveCarefree

2020. január 17.

Elképesztően jó kis termék, ráadásul ennyi pénzért. Ha az ember leánya megtalálja a legtutibb szempillaspirált (én igen: Max Factor Clumpy-ja), és az alá felkeni ezt a primert, az eredmény lenyűgöző. :) Két éve szabadultam a műszempilla (3D) függőségemtől, és kb. fél éve rájöttem, hogy ilyen szuper cuccokkal, ilyen olcsón simán elérem természetesen is azt a hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

petrus90

2019. december 27.

Egyenlöre nagyon bejön, ma próbáltam ki elöször, tényleg hosszú póklábakat csinál😄 nem potyog, nem kell belöle sok és nem is volt drága! A szemem nem csípte, kontaklencsét nem bàntja szóval szuper kis rermék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

kovacsemese

2019. november 22.

Abszolút 5 pont!!! Ez az első ilyen jellegű termék, amit használok, de eddig teljesen bevállt. Az Essence Maximum Definition szempillaspirálját használom utána. Sokkal sűrűbbnek és hosszabbnak tűnnek a szempilláim. Irritációt nem érzékeltem eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.