Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Az illatanyagok természetes illóolajokból, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Matilda

2016. július 2.

Olyan illata van, mint az Alterra aloe verás nedves törlőkendőnek, amit én imádok.
Ha esetleg van még valakinek akkor szívesen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Ha esetleg van még valakinek akkor szívesen megvenném.

anett0426

2015. augusztus 21.

Uristen, de imadtam ezt a parfumot!!! Ez az illat szamomra veri az eddigi osszes parfumomet.. Annyira de annyira sajnaltam, amikor kivontak a forgalombol.. Rengeteg uveggel elfujkaltam belole.. Imadom az edes illatokat alapbol is, de ez azert volt kulonleges mert olyan citromos cukorka illata volt, vegre nem az a megszokott vartacukor vagy epres rago.. Minden ismerosom tudta, hogy ez az en illatom.:P aaaahjj, miert nem gyartjak mar??:( szerintem sose tudnam megunni ezt az illatot, annyira jo.. Most is az orromban van..:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

szmoni

2015. február 22.

Nagyon szeretem nyáron használni, kellemes, vidám illata van ami azonban (nyáron) hamar elpárolog. Télen tartósabb, de a hideg időhöz nem illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

vargakiskata

2014. március 30.

Nekem van egy üveggel belőle. Az üzletben még tetszett, itthon már nem annyira, úgyhogy csak néhány próbafújás hiányzik belőle. Szívesen átadom valakinek, aki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Lilred

2014. február 21.

Imádtam ezt a parfümöt, nagyon szomorú vagyok, hogy megszüntették és nem kaptam észbe időben, hogy beraktározzak még belőle többet. Azóta legalább rájöttem, hogy ha feliratkozom az Alverde Facebook oldalára, akkor a kifutó termékeket - bár csak németül - de megtalálhatom egy hónappal előre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

hagicica20

2013. szeptember 25.

Hétköznapi illat, extra gyenge tartóssággal. Bementem az üzletbe és kezemre fujtam, majd kb 20 perc nézelődés után gondoltam megillatolom a csuklómat hátha megtetszik annyira, hogy haza is vigyem. De sajnos az illatnak csak a hűlt helyét véltem felfedezni így maradt ott ahol volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

kinderino

2013. szeptember 25.

Nagyon bírtam az extrém citromosságát nyáron. A tartósságáról nem lehet beszélni, mert az nagyjából nincs. :) De nem zavart, mert szerettem többször újra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

margareta

2013. szeptember 5.

Nekem bejött. Friss érzetet kelt bennem. Amikor viselem azt érzem, mintha épp a zuhanyból léptem volna elő. Egész nap körülleng az illata, szóval a tartósságával is elégedett vagyok. Nem minden nap használom, nálam a reggeli hangulatom dönti el, hogy mivel fújom be magam. Leginkább akkor használom ezt, ha nehéz az ébredés, ilyenkor a frissessége rám is átragad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

tukleraj

2013. július 29.

A citromos túrótortát idézi meg, de olykor túlzottan tömény és zavaró tud lenni. Bántóan édes, nem kifejezetten friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

cittyike

2013. június 30.

Én nagyon szeretem, tartós az illata.Imádom az ilyen illatokat, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol