Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. november 18.

Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 300 ml

Sisszy

2020. április 13.

Sokadik üveggel veszem meg. Imádom az illatát, viszont kevéssé habzik, van akinek ez nem tetszik. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

lolkabolka

2019. november 29.

Összességében elégedett vagyok a termékkel. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni, kellemes illatú, nem szárít. Megy a sok csillag, újravevős mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Panni21

2019. június 29.

Azért vettem meg, mert szeretem a levendulát, és nagyon tetszett a doboza. Az illata valóban kellemes, de olyan rettenetesen szárít, hogy szinte porzott a kezem a használata után. Ezt nem lehet használni.
A flakont megtartottam, öntöttem bele mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

A flakont megtartottam, öntöttem bele mást.

Japcsika

2019. április 24.

Hááááát. Az illatélményt nem adja. A kezemet iszonyúan szárítja. Miközben alig habzik, sok kell belőle. És még utántöltő sincs. Nem vált be sajnos. Maradunk a szappannál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

bernadettu

2018. augusztus 24.

Bár a levendula illat nekem nem marad meg miután lemosom a gélt, de ebből is látszik, hogy nem mű illatanyagok vannak benne.
Ami nem tetszik benne, hogy olyan az állaga mint a zselés kézfertőtlenítőnek és egy idő elteltével nagyon de nagyon szárítja a bőrt.

A fél flakont elhasználva már drágának tartom ahhoz képest hogy mennyire szárítja a kezet. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Helllaa

2017. december 28.

Abszolult kedvenc. Nem szárít, nem viszket a kèzbőr. Finom illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Abszolult kedvenc. Nem szárít, nem viszket a kèzbőr. Finom illat

alandy

2017. május 26.

Csak ezzel mos kezet az egész család! Nagyon szeretjük. Kellemes az illata, nem habzik. Kellemes gél állagú. Ajánlom azoknak, akik nagyon sokat mosnak kezet és száraz bőrük van mert nem fogja szárítani a kezet rengeteg kézmosás után sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

fairyqueen

2017. május 11.

Az ekcémás, érzékeny bőrömre vettem, hiba volt. Az illatát nagyon szerettem, és kifejezetten tetszett az "olajos/gél" állaga, de mivel Sodium-Coco Sulfate van benne, ami igen csak bőrirritáló összetevő (és ezt akkor még nem tudtam), az ekcémám rosszabbodott a használata mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Tvylvis

2015. november 5.

Mi is szinte kizárólag szappant használunk, ezt azért vettem, ha vendégek jönnek. Érdekes zselés állaga van, kicsit csúszós a kézen és szárazabb érzetű. Elég furán hangzik amit írok, és persze tudom, hogy ebben nincs SLS/SLES, szóval nem lesz habos, selymes, mint a megszokott folyékony szappanok. Egyébként gondolom emiatt inkább két pumpányi kell egy alapos kézmosáshoz. Jól tisztít, kellemes illata van, tetszetős a csomagolása. Most fogyott el, de most a karitévajast vettem kipróbálni. Jó árban van, könnyen beszerezhető, teszi a dolgát, négyes összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

szzh01

2015. szeptember 21.

Átlátszó zselés állagú szappan, ez mindjárt az elején meglepett, mivel a flakon miatt azt hittem, hogy lila színű krémszappan fog jönni belőle :-), bár ha belegondolok, minek is lenne lila, hisz a levendula illóolaja sem az. Az illata nagyon finom, karakteres igazi levendulás, kb. fél óra múlva is érződik, ami egy szappannál számomra meglepő. Egyelőre úgy veszem észre, hogy rendesen tisztít és nem szárít, pár napja használom. Az árát sokallom ezért a mennyiségért, emiatt kap egy erős 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.