Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Mattító púder bio jojobaolajjal, természetes fényvisszaverő ásványokkal és SPF 6-tal. Vegán termék.

Dia98

2019. december 10.

Tartósabbá teszi a sminket, szépen mattít. Nem lesz 'szemcsés' hatása. Először a saját kis szivacsával viszek fel egy keveset, majd ecsettel eldolgozom. Egyébként nagyon aranyos az a pici szivacs, istenien puha🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Fairy0124

2019. július 6.

Nekem sötétebb a bőröm, mégis passzol hozzá a világosabb színű púder. Szép selymes fedése van, és nem irritálja a bőröm. Akciósan volt 400 valamennyi :D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Annai

2019. július 2.

Alapozó fölött tökéletesen működik. Jól fed, könnyű felvinni (én ecsetet használok). Jól eldolgozza a kontúrokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ramy1014

2019. június 17.

20 sunny beige színben van meg, ugyanis a boltban valamiért ezt világosabbnak találtam mint a 10est.Nem rossz púder, tartósabbá és mattabbá teszi a sminket, viszont a sárgás beütése miatt ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Veronika39

2019. május 18.

Imádom❤️❤️❤️ Minden nap ezt használom. El sem tudom hinni, hogy végre van egy alapozó ami elég rózsaszín, és passzol a bőrömhöz. (10 natural beige) Nekem szinte minden alapozó túl sárga de ez tökéletes. A szivacs puha, maga az alapozó szépen fed és egész hosszantartó. És szuper olcsó. Nekem minden forintot megért. (ja és nagyon kellemes illata van)
Külön köszönet azért, hogy le van zárva így nem tudják kinyitogatni az üzletben! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Thumpa84

2019. április 14.

Szinté akciósan szereztem be, bb krém fixálására kerestem púdert. Teszi a dolgát, szebb összképet eredményez, lassabban fénylik át a bőröm. Szintén Bourjois CC krém felé használom. Összeségében 1-2 órával tovább bírja a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Babsszi

2019. január 31.

450ft-ért jutottam hozzá, de számomra még annyit se ért. Alapjáraton a 010-es árnyalata is sötét nekem pedig nálam sokkal világosabb bőrű lányok is vannak, de ezen annyira még nem is akadtam volna fel, hát megesik igazából az ilyen viszont maga a termék is szörnyű szerint. Felvitel után kb. 2 órával úgy nézett ki a fejem mint egy diszkógömb és olyan zsíros volt hogy egy kiló kenyeret meg tudtam volna vele kenni, pedig alapjáraton nekem inkább száraz a bőröm úgyhogy elképzelésem sincs kinek lehet jó ez a termék. Nem dobtam ki, odaajándékoztam a lakótársamnak mert a színe neki jó lesz, hátha a bőrtípusához is jobb és nem lesz neki ennyire zsírosító hatású, ha meg igen hát akkor kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

kissagi19

2019. január 25.

Szeretem. Fixál, orrfujást is bírja a Bourjois 123 CC krémmel egyetemben. Mattít, fed. Nagyon világos a bőröm, de a 20-as Sunny beige árnyalat pont megfelelő. Ki sem próbaltam a puffot, ecsettel vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

ficeglobog

2019. január 18.

Akcióban, 429 forintért vettem egyet. A lányomnak. Aztán visszaléptem a boltba, és magamnak beszereztem a 20 sunny beige árnyalatot. Nem fűztem hozzá nagy reményt. De szeretem. Világos, mint a bőröm. Szépen mattítja a bőröm. Nem tart egész nap, de ezt elnézem neki. A hozzá adott párnácskát nem használom, ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

szaboibolya

2018. december 16.

alapozó fölé, smink fixálására használom, nagyon kevés kell belőle, előny, h nem képez vakolt külsőt, finom, áttetsző porpúder, a nap folyamán frissíteni kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate