Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Testápolók

sinmo88

2018. november 22.

Kb. 2 hete használom (mióta tudomást szereztem a várandósságomról) felváltva a testápolójával. Ez az első testápoló olaj, amit használok, furcsa volt megszokni, hogy óvatosan kell kenni, mert folyik :D Jól hidratál, de nem érzem, hogy többet tenne a bőrömért, mint egy sima krém, viszont nekem macerásabb a használata, mint a krémeknek. Ha elfogy nem biztos, hogy újraveszem, lehet inkább maradok a krémeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

zs001

2018. május 22.

Nem rossz, de pl egy Weleda olajjal össze se lehet hasonlítani. Én tettem bele még egy kis levendula illòolajat pluszba. Elkenegetem, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Gittab88

2017. november 28.

Nem értem, hogy miért írjátok, hogy ragad, világosan rá van írva, hogy nedves bőrre kell kenni, ahogy az összes testápoló olajat!
Fürdés után masszírozom a vizes bőrömbe, gyorsan szívja, ha végeztem, megtörölközöm. A bőröm sokat bevesz belőle, egyáltalán nem ragad, nagyon kellemes, puha és selymes érzetet ad maga után.
Jelenleg 22 hetes vagyok, most kezdtem el használni, a csíkok elleni hatásáról a későbbiekben tudok beszámolni, bár ez szerintem úgy is a genetikán múlik, kenhet bármir az ember magára.
A termék illata, állaga, kiszerelése eddig 5 csillagos, a csomagolása már új, nem így néz ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

ditke838

2017. november 2.

Horzsolás hegére vettem, hátha kicsit egységesíti a bőrt, egészen használ. Felváltva használom aloe géllel: reggel aloe-val kenem a heget, este ezzel az olajjal. Remélem nyárra egységes lesz a bőrfelszín. Majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Vivi22

2017. október 5.

Terhesség alatt elhasználtam egy flakonnal. Számomra az illata túl intenzív (kellemesnek nem mondanám).
A hatásáról nem tudok nyilatkozni, csíkjaim nem lettek, de más termékekkel együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Panka86

2017. június 21.

Imádom, számomra egy csodakence. (Már új csomagolása van, nem ami a képen látható). Most léptem a 8. hónapba és hatalmas a hasam, de egy apró stria nem jelent meg rajta. Babavárás első pillanatától használom, hogy megfelelően felkészült bőrrel rendelkezzek a végéig, eddig nem okozott csalódást. Abból is gondolom, hogy hatékony, hogy csak pocakra használom, de csípőre is híztam valamennyit, ott becsíkosodtam. Ha előről kezdeném, minden kritikus helyen használnám. Az állaga télen kicsit túl kemény volt, de most tökéletesen kenhető. Az illata nagyon kellemes, kifejezetten kedvelem. Jól beszívódik. A testvajat is használom, mikor melyikhez van kedvem. Ugyanezeket tudom elmondani róla is. Ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Linda0222

2017. június 16.

Nem vált be, nehezen szívódik fel és még az illata sem jó, nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Nem vált be, nehezen szívódik fel és még az illata sem jó, nagy csalódás :(

norci1126

2017. június 3.

Ahogy a termékcsalád többi tagja, ez is csalódás volt. Nem hogy nehezen, de semennyire nem szívódik be, olajos lesz tőle ruha, ágynemű, minden. A stria-megelőzéshez ennek sincs semmi köze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

eliana10

2017. április 2.

A terhesség elejétől használom esténként, vizes bőrre kenve. Félidős vagyok, csíkjaim nincsenek, a bőrviszketést teljesen megszüntette. Nappalra a testvaj párját használom, mert egy kicsit sok lenne. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Anyesszka

2017. március 23.

Illata isteni, állaga is, viszont a pólóm mindig csupa olaj volt. Könnyen ki lehet mosni, de rossz volt, hogy addig amíg be nem szívta a bőröm nem tudtam lefeküdni, vagy nekidőlni valaminek. Kicsit így is szétrepedt a bőröm, de szerintem olaj nélkül most csúnyább lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.