Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2019. január 14.

Kategória:   Testápolók

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mályvakivonat és az értékes marula-, argán- és olívaolaj kompozíciója hozzájárul a bőr rugalmasságának megőrzéséhez a terhesség alatt és után. A kellemes illatú testápoló olaj gyorsan felszívódik, és selymesen sima bőrérzetet kelt. Rendszeres használata csökkenti a terhességi csíkokat és hegeket, enyhíti a bőrfeszülést.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi alapú összetevőket.

SminkesAnyuci

2019. november 4.

Update:
A korábban leírt módon használva két hónapig elég volt, továbbra is meg vagyok vele elégedve, ma újravettem és ajánlom minden kismamának. Annyit azért hozzafűznék, hogy nekem a végére az előző flakonból folyt a pumpa körül valahol az olaj, az üveg is állandóan olyan volt kívülről, de ezért nem vonok le csillagot

Szeptember 25:
Harmadik babánkat várjuk, már mondhatni rutinosan az elejétől kenem magam (has, derék, mell és felsőcomb), ezzel a termékkel pedig teljesen elégedett vagyok. Tusoláa után alkalmazom, kellemes illatú, percek alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. 4 hete használom minden nap, napi 5 pumpányi mennyiséget éa még félig van. Újraveszem ha elfogy. Többre értékelem mint egy testápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Update:

Szeptember 25:

Azalea

2019. július 22.

Nem igazàn szeretem az olajos termékeket, de ez eddig bevàlt.A vàrandóssàg vége felé jàrok és eddig nincs egy csíkom se. Kenegetem szorgalmasan minden este. A viszketés is enyhítette. Megérdemli a max csillagokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.