Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Luca33

2014. március 2.

Koliba vettem mert ezt a kiszerelést könnyebb ide-oda hurcolni a szoba meg a mosdó között. Nyár óta csábítgatott a polcról, az illata nagyon ígéretesnek tűnt. Majdnem a 4/5-ét elhasználtam már. Az illata elég összevissza, köptető szaga van, és soknak érzem az alkoholt, de itt az nem nagy probléma. Kellemes, csúszós, nem habos, illékony illatú. Makacsabb dolgokra még nem használtam. Egyszer nem volt rossz, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Csokinyuszi

2013. június 1.

Kb.egy hete vettem meg, de egész màig nem bontottam fel.
Vártam már nagy, hogy elfogyjon a másik:)
Ma végre elfogyott és elkezdhettem hasznàlni ezt a csodàt.
Az illata nagyon kellemes, nem úgy habzik mint egy rendes folyékony szappan,
de ezt már megszokhattuk az Alverde-től:-)
Engem már nem zavar. Annàl jobbak az összetevői:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Kb.egy hete vettem meg, de egész màig nem bontottam fel.
Vártam már nagy, hogy elfogyjon a másik:)
Ma végre elfogyott és elkezdhettem hasznàlni ezt a csodàt.
Az illata nagyon kellemes, nem úgy habzik mint egy rendes folyékony szappan,
de ezt már megszokhattuk az Alverde-től:-)
Engem már nem zavar. Annàl jobbak az összetevői:-)

sün

2013. május 5.

Kellemes az illata, de szappanként nem működik, nem viszi le a szennyeződést, a zsírt egyáltalán. Olyan, mintha vmi jó illatú vízzel mosnék kezet, szinte semmi hatása nincs. 2x használom, hogy valamennyit levigyen a szennyeződésből, de így meg túl gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Fruzsi

2013. február 17.

Nagyon különleges illata van, tetszik, de biztos nem fogom használni az összetevői miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Edoka

2013. január 11.

Szeretem használni, gyakran ezzel mosom meg az arcom is, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Szeretem használni, gyakran ezzel mosom meg az arcom is, nem szárít.

agica10

2012. november 29.

Ritkán veszek folyékony kézmosót, mert a legtöbbnek nem bírom elviselni a szagát, vagy eszméletlenül kiszárítják a bőröm. Ez bevált, szeretem az illatot, és még a gyerek is moshat vele kezet :) Remélem, tartós termék lesz (ott az ijesztő "limited edition" felirat a flakonon!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

diamia

2012. október 23.

Imádom ezt a folyékony szappant! Az illata számomra mennyei, lehet, hogy van, akinek édeskésnek számít. Jól tisztít, nem szárad ki tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.