Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Kiszerelés:   3,7 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Praktikus, ceruza formájú matt ajakrúzs jojobával, napraforgó-és ricinus olajjal, mely ezeknek köszönhetően nem szárítja az ajkakat.

Alverde Matt Lipstick
Ár: 600 Ft , Eladó: villamvivien
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Győrben
Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Amiira

2019. december 2.

Tökéletes.két árnyalatban is megvan,fuchsia és a barackos rózsaszín.nem kenõdik el,nincs rossz íze :) és kellemes a viselete nem érzem hogy rajtam van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

evelinbardos

2019. október 24.

A nude árnyalatot vettem meg. Már egy ideje használom, más termékkel keverve.
Ez a termék önmagában szárít, beül a redőkbe.
Keményedett is, nehéz felkenni és nem túl tartós.
A színárnyalat jó, ezért a 3*.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

A nude árnyalatot vettem meg. Már egy ideje használom, más termékkel keverve.
Ez a termék önmagában szárít, beül a redőkbe.
Keményedett is, nehéz felkenni és nem túl tartós.
A színárnyalat jó, ezért a 3*.
Nem veszem újra.

Audry1

2019. szeptember 14.

Nekem barackos színben van meg. Nagyon szép és tartós a színe, de sajnos nekem kicsit szárítja a szám és nem tudom egyenletesen eloszlatni. A száj "redőibe" leivódik. Nem nagyon használom ezek miatt és nem is venném újra. Ennyi pénzért nem hiszem, hogy sok van benne. Én mindezek miatt sajnos csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

llidia

2019. szeptember 13.

Szép, erősen pigmentált és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Szép, erősen pigmentált és tartós.

fokyandi

2019. augusztus 31.

Matt Metallic 030 Lilac Passion
Imádom a színét! Nem szeretem a matt rúzsokat, mert nekem nem állnak jól, de ezt megvettem, mert a csillámok miatt nem látszik mattnak...Viszont érzem, hogy ettől szárazabb a szám. De annyira szép a színe hogy azértis elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Matt Metallic 030 Lilac Passion

dbogi

2019. augusztus 27.

Rosewood smile árnyalat van meg. Kicsit meglepődtem, mert a csuklómon kipróbálva viszonylag intenzív rozsdabarna színe volt, ajakra felkenve már egy teljesen visszafogott nude barnás szín köszönt vissza. Használata könnyű, viselete kellemes, szép matt szín. Icipicit szárít, nem vészes, de én mindig hidratálok rúzsok előtt. Tartóssága egy ajakszínezőhöz mérten rendben van.
Inkább mondanám ajakszínezőnek, mint rúzsnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Inkább mondanám ajakszínezőnek, mint rúzsnak.

Lina14

2019. július 9.

Egy barnás-nudeos színt vettem meg laárazva, a színkód rosewood smile. Szép szín, azonban nekem az állaga vaskos és beleül a ráncokba. Mivel matt, egy picit szárít, de nem annyira vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Guinevere97

2019. június 26.

Imádom! Az ijesztően világos szín kivételével mindegyik megvan, nagyon szeretem őket, főleg a pirosat. Gyönyörű színük van, krémes az állaguk, nem csillognak-fénylenek. Nálam viszonylag tartósak (főleg a nude árnyalatok), de az intenzívebb színek is. Aprók az ajkaim, ezért is nehéz számomra basic rúzst használni, de ennek a ceruzakialakítása még nekem is egyszerűvé teszi a rúzsozást. Nem is tudnék negatívumot mondani.
Még hidratáló hatása is van! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Még hidratáló hatása is van! :))

Ditti79

2019. május 24.

Matt Metallic árnyalatok közül birtoklom a 15 nude dream árnyalatot.Féláron sikerült beszereznem a DM-ben és nagyon nem bántam meg.Gyönyörű színe van,szinte mindenhez passzol és kellően tartós is.Picit szárít talán,de egy kis aláhidratálással megelőzhető.Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

patvik

2019. május 7.

A 40-es rosé delight árnyalat van meg, gyönyörű krémes szín, isteni viselet lenne ha nem morzsálódna szét az ajkaimon. Nagy kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0