Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2021. augusztus 10.

Kategória:   Samponok

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó komlót és sört tartalmazó alverde MEN Active Nature sampon alaposan megtisztítja a hajat, a tövektől egészen a hajvégekig. A bio rozmaring-, zsálya- és hamameliszlevél-kivonatot tartalmazó receptúra tengeri sóval és növényi glicerinnel frissítő és élénkítő hatással van a hajra. A kókuszból és cukorból származó kíméletes tisztító formulája hidratálja a hajat és segít megelőzni a fejbőr szárazsága okozta korpa újraképződését.

nevaneva

2021. október 17.

Tudom, hogy ffiaknak van, de nőként elhasználtam egy flakonnal, de nem veszem újra. Elég hosszú, festett, normál hajam és zsíros fejbőröm van.
Napokig válogattam, mielőtt ezt megvettem és azt hiszem, a cruelty free szempont miatt lett végül ő, de amúgy már legalább 2 hónapja vettem, szóval kiadós, kb 2-3 naponta mosás mellett. (Leginkább sportolás után mosok hajat, nem azért, mert már vállalhatatlan.)
Jó, hogy natúr termék, az illata kellemes, jól habzik. Viszont eléggé szárította a hajam, és nehéz volt kifésülni is, bár az is igaz, hogy nem használtam balzsamot, talán kellett volna. Nem szeretem órákon át tartó szeánsszá bővíteni a hajápolást, ezért nem tudom szeretni azt a sampont, amit mindenfélével ki kell egészíteni, hogy jó legyen. De nem értek hozzá, lehet, hogy nem működik a dolog balzsam nélkül, így emiatt nem is vonok le pontot.
A használata alatt is eléggé hullott a hajam, nem kórosan, de éppenséggel biztos adnék pluszpontot, ha ezt csökkentette volna.
Az ár, elérhetőség is mellette szól.
Nekem ez egy erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

Az ár, elérhetőség is mellette szól.
Nekem ez egy erős hármas.

Bettii98

2021. szeptember 29.

Nagyon zsírosítja a hajamat már 2 nap után is.
De közben meg nagyon szárazzá is teszi a végét.
Összegubancolódik mosás után a hajam alig lehet kifésülni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Nagyon zsírosítja a hajamat már 2 nap után is.
De közben meg nagyon szárazzá is teszi a végét.
Összegubancolódik mosás után a hajam alig lehet kifésülni.

dbogi

2021. szeptember 13.

Hmm hmm. Nőként többször próbálkoztam ezzel a samponnal, sajnos mindig abba kellett hagynom a használatát. Az én fejbőröm valamiért nem bírja. Viszket, úgy érzem jobban zsírosodik a hajam, és valahogy nem is tudom..fura érzésem van tőle.
Annyi pozitívum viszont van, hogy nagyon puha lesz tőle a hajam. Ezért a 2 csillag.
(nekem nem korpásodik a hajam, így ezzel kapcsolatban nincs tapasztalat)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

(nekem nem korpásodik a hajam, így ezzel kapcsolatban nincs tapasztalat)

Szintia

2018. szeptember 10.

A vélemények alapján vettem meg korábban. Nekem nem volt különösebb átütő hatása. Elhasználtam, de nem vettem újra. Azóta találtam magamnak egy szeretem sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

HRenata

2018. június 25.

Nem vált be. Többen írták, hogy csikorgósra tisztít, ez igaz. Ez jól jön a hajtöveknél, egy nappal ki lehet vele tolni a hajmosást, viszont összességében nagyon szárítja a hajam, rengeteg balzsam kell mellé, különben egy kibogozhatatlan gubanc az egész. A vitalizáló hatást én nem vettem észre, ellenkezőleg, mióta használom, észrevehetően több hajszál marad hajmosás után a kádban. Az illata engem nem zavar, szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Black Fairy

2018. január 1.

A szaga nem épp kellemes, de nem annyira zavaró. Viszont iszonyatosan ragacsossá teszi a hajamat, egyszerűen nem bírom kiöblíteni belőle...Viszont hidratálni azt nem hidratál...Sőt...kimondottan szárít...és miközben szárítja az "erőteljesen igénybevett" (majdnem feketéről majdnem fehérre szőkített, vékonyszálú) hajamat, naponta kéne hajat mosnom, úgy "zsírosít"...Nem tudom hova tenni, borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

natasa

2017. október 11.

Tudom, hogy ez férfi sampon, én meg nő vagyok, de az vitalizáló sampon, a hajamnak meg az kell. Kellene. Mert egyelőre még semmi különöset nem tapasztaltam. Mosás után balzsammal egész jó a hajam 1-2 napig, utána összeáll, nem tetszik. Balzsam nélkül meg rossz a hajam tapintása, mivel a sampon szárít. Hát többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 11.

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

Kb 4-5 éve csak ezzel mosom a hajam. Nagyon szeretem és örülök, hogy rátaláltam. Sokáig keresgéltem natúr samponok között és egyik sem volt olyan jó, mint ez. Nem zsírosít, nagyon jól tisztít, jól habzik és felfrissíti a fejbőröm. Ráadásul annyiba kerül, mint egy átlagos sampon.
Egy ideje minden hajmosást ecetes leöblítéssel fejezek be - kb fél liter vízben két-három evőkanálnyi ecet. Kicsit hagyom állni, utána kiöblítem a hajam és nem marad ecet-szaga. Nagyon szép, fényes lesz tőle a hajam. Pár hete megtudtam, hogy amúgy az ecetes leöblítés korpa ellen is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

sieszter

2017. szeptember 11.

Úgy vettem észre, hogy sajnos zsírosítja a hajamat. Egyébként nothing special, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

petrevici

2017. augusztus 4.

Kétszer használtam tényleg dúsít... Minden tekintetben tetszik. Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.