Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. július 2.

Kategória:   Dezodorok

75 ml

Dorotea09

2019. november 12.

Barátságos összetevői vannak. Az illata finom, citrusos. Az izzadást nem fogja vissza, a szagot semlegesíti. Többször kell fújni, nem hagy nyomot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

p1th0n

2017. szeptember 9.

Alumínum mentes dezodort kerestem és ezt választottam. Nagyon tetszik az illata és a ruhákon sem hagy foltot. Már kb. 1 hónapja használom, de alig fogyott belőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

redrick

2017. szeptember 8.

Ismét visszaváltottam Alverdére a szekrényen álló fújós deo tekintetében; nyomot nem hagy a szöveteken, ritkán szorul kiegészítésre napközben a táskában hordott kenős verzióból (ami a Men Fresh Nature szériából való), az illata pedig egyszerűen addiktív. Borsos-fűszeres - egyszerre szolid és határozott, nem erőlteti a túlzott maszkulinitást és nem vág orrba az erőszakos feminin jellegű illatáradat sem, amit a női dezodoroknál nehéz kiszűrni, szóval tökéletesen uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Páromnak vettem, hogy megszabaduljon a korábbi égető, viszkető érzéstől, amit a dezodorok okoztak nála. Szereti, de az illata nem a legjobb, szúnyogriasztóra emlékezteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

devababa

2016. december 1.

Ferjemnek vettem, de neki egyaltalan nem valt be. Annyit mondott, hogy szunyogirto szaga van, amit en is ereztem rajta, ezen kivul nem igazan csinal semmit izzadasgatlas teren. Annyi a pozitivuma, hogy alu mentes. Sajnos ez nekem csak 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

Bagagabcsi

2015. december 9.

A férjem egész nyáron ezt használta, a bőrén egész jó, fűszeres ilkata van. Beöltözősebb időben viszont sajnos kevés. Így nálunk ez marad nyári deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

ritchierope

2015. június 3.

Bár nem tökéletes, de a többi natúr deóhoz képest bőven vállalható ez a deó. Nekem bejött. Tényleg nem hagy nyomot a pólókon, citrusos illata van. Nagy melegben még nem próbáltam, csak tavaszi, napsütéses időben, ott egész jól tette a dolgát. Egy majdnem egész napos kirándulást, folyamatos napsütéssel és sétálgatással végigvitt. Sajnos a kimenős ruhákat egy használat után mosni kell, mert nekem már zavaró a szaguk. Az izzadást tényleg nem fogja vissza, csak szagot semlegesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

allegra

2014. szeptember 2.

Kellemes illatú, elég jól frissen tart, szerintem nők is használhatják:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Kellemes illatú, elég jól frissen tart, szerintem nők is használhatják:-)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate