Alverde

Ár:   629 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Dezodorok

Férfi alumíniummentes golyós dezodor agave és menta kivonattal a hosszantartó frissességért. Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Tatsuya

2017. május 26.

Volt egy vegan oruletem amikor is keresgeltem olyan osszetevoju deokat, amik nem tartalmaznak karos anyagokat. Ketszer vettem ebbol a termekbol, eloszor telen, akkor hellyel-kozel alta a sarat, de napkozben mindig furan ereztem magam, mintha nem lennek kellemesen apolt. Nos kiderult hogy nem toleralja a meleget, (Telen erosen futott helysegben sem ) munka kozben kicsit kellemetlen volt, mondhatni ketszer kell aplikalni napi szinten. Masodik alkalom mikor nyarra maradt egy darab, ekkor mondtam hogy, eleg akarmennyire is kedvezoek az osszetevoi, azon aki erosen izzad hatastalan. Mint ahogy az elottem szolok is irtak kellemetlen savanykas, budos szagga valik.
Allitolag meg lehet tuningolni egy kis szodabikarbonaval, de nekem nem volt mar kedvem megprobalni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

beracska

2016. szeptember 8.

Régebben használtam, mert elég izzadós vagyok. Az illata semleges, nem túl férfias, kifejezetten kellemes. És az ára is elég jó. Ehhez társul egy egész jó hatás is. Mielőtt elkezdetem használni egy teafás dezodort, erre esküdtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

DianaS

2016. július 27.

Páromnak teljesen bevált, semmi rosszat nem tud róla mondani és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

TwinkleZora

2016. április 29.

Alumínium mentes izzadásgátlót keresve bukkantam rá. Télen egész jól működik, nyárra viszont nem elég. Együtt használjuk a férjemmel, semleges, kellemes illata van. Sajnos az INCI-je sem tökéletes, de jobb, mint az alumíniumos társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Bagagabcsi

2015. december 9.

Nagyon szerettük volna, ha beválik, de sajnos nem volt túl hatékony. Az illata bőrön jobb, mint magában, de nagyon illékony. A spray verzió valahogy jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Imola5

2015. február 1.

A párom használja. Már hármat elhasznált, meg van vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 1.

A párom használja. Már hármat elhasznált, meg van vele elégedve.

allegra

2014. szeptember 21.

Először magamnak vettem, mert a női változatok illata nem tetszett. Nem vagyok egy büdösödő típus hála istennek, de azért 30-35 fokban már izzadok kicsit. Ezeket a hőfokokat már nem tolerálta a deo, amúgy OK.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

skalakope

2014. május 27.

Férjem is áttért az alumíniummentes dezodorra, szkeptikusok voltunk, de bevált a termék. Nem büdösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

idusmidus

2013. december 13.

Hú, nekem ez sajnos abszolút nem vált be, pedig hozzá vagyok szokva a natúr deokhoz. Rettenetesen savanykás szaga lett rajtam, olyan voltam, mint egy copfos kefír :D Az Alterra ebben a kategóriában jobbnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

giacomo

2013. október 18.

Kellemes, visszafogott, friss illata van, parfüm mellé ideális. Izzadásgátló hatása számomra teljesen megfelelő, nincsenek kellemetlen szagok és izzadságfoltok sem. (Nyáron napközben is használtam) Nem szárított, nem irritált, nem volt ragadós érzet, szép összetevőkkel rendelkezik, másfél hónapot lazán kibír. Harmadikat használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.