Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Finom arcpír, mely értékes ásványi anyagokat tartalmaz. A könnyű por azonnal természetes és tartós frissességet ad az arcnnak.

2 féle színben kapható

Kiszerelés: 4 g

Almina

2016. május 3.

Fenetudja mikor vettem és úgy tűnik, soha nem fog elfogyni. :) De semmiképp sem azért, mert nem használom! Ahogy korábban is írták, nagyon keveset kell felvinni belőle. Az évek se rontottak a minőségén. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

eszti87

2016. február 15.

Nordic Berry nevű szín van meg belőle, ami egy málnás-rózsaszínes árnyalat. Évek óta használom, és mindeddig mattnak gondoltam. Aztán ma reggel gondoltam egyet, és swatcholtam a kézfejemre belőle. Összeszaladt a szemöldököm, mert ezüst csillogó részecskéket láttam, nem is keveset :D Érdekes, az arcomon teljesen mattnak látom. Úgyhogy ez paranormális jelenség lesz.

A por állaga miatt sokszor kiborítok belőle kisebb-nagyobb adagokat, de nem bosszankodom a pazarlás miatt, mert ennek ellenére is úgy néz ki, hogy életem végéig elég lesz :D Minden nap használom, és mivel nagyon finnyás vagyok pirosító választásban, ezért jelenleg csak ezzel dolgozom. Tehát, több éves (2-3 talán?), gyakorlatilag napi használat mellett úgy tűnik, most járhatok nagyjából a felénél. Elképesztő! :)

Erősen pigmentált, ezért (és a por állag miatt is) nagyon óvatosan kell vele dolgozni! Szuperül építhető, viszont nagyon könnyen átcsaphat bohócba a dolog, ezért az ecsettel a lehető legkevesebbet érdemes felvenni belőle, aztán alaposan leütögetni felvitel előtt. Szerencsére az adagoló lyukakról csak félig húztam le a fedőfóliát, ezért a tárolás/cipelés során a tégely tetejének belsejére rakódó porból szoktam dolgozni. Így nem kell kirázogatni a tetőbe külön a port, hanem alapból ott figyel egy nagyon vékony rétegben, így szerencsére ritkán veszek fel az ecsettel túl sokat belőle.

A használata tehát elég trükkös, én spec. az ilyen csomagolásoktól hidegrázást kapok, mert állandóan pazarlom a terméket, és utazáshoz sem az igazi... aztán valahogy úgy alakul, hogy a nagy kedvenceimnek (mint pl. a Paese rizspúder és ez is) pont ilyen csomagolása van :D

Ha jól emlékszem, leárazva vettem, 1000 Ft alatt volt, amit nevetséges összegnek tartom ezért a minőségért és ezért a pigmentáltságért. Nem tudom, gyártják-e még, de ha megyek dm-be, biztos meg fogom nézni, jó lenne egy barackosabb árnyalatot is beújítani belőle :)

Hozzátenném, hogy azóta vettem még egy (compact) Alverde pirosítót, gondolva, hogy biztos az is hiperpigmentált és csúcsszuper minőségű lesz - hát nem egészen :D Úgyhogy aki teheti, szerezzen be ebből a mineral változatból :)

Kicsit csapongtam, úgyhogy összefoglalva: erősen pigmentált termék, nagyon finom por állaggal és könnyen építhető színnel, ráadásként rendkívül sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

teleke22

2015. november 20.

Kellemes szín (warm sunset), szereti a bőröm, nagyon kevés elég belőle. Szépen eldolgozható az arcon, természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

lina54

2015. július 2.

Leárazva vettem már én is, és nagyon örülök neki,hogy rátaláltam. Szépen építhető, természetes végeredményt kapok vele. Bár nekem rengeteg kijön hirtelen, ezért úgy szoktam, hogy nagyon picit belemártom az ecsetem (éppen hogy csak felvegyen egy kicsit) és még onnan a kupakjába leütögetem a felesleget. Kb így kapok nekem szükséges mennyiséget, de így viszony nekem eddig a legjobb és legszebb pirosítóm :) Külön jó,hogy már látom,hogy ez jó sokáig elég lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Matilda

2015. június 13.

Nekem is a cseresznyeszínű van meg, hihetetlenül pigmentált és nagyon finomra őrölt. A csomagolása is jó, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

kissdorina

2015. április 12.

Most vettem a Glamour napokon. kb. 350-400 Ft volt. Le volt árazva és még abból jött le 50% . Valami fantasztikus. Könnyű vele dolgozni. És az árnyalat is a legszebb amit el tudok képzelni az arcomon. Szóval ennyi pénzért nagyon nagyon megért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

kklaram

2013. május 21.

Nekem a rouge árnyalat van meg és nagyon szeretem. Az egyetlen baj vele az adagolás mert könnyen túlzásba lehet vinni (tapasztalatból mondom) Nekem az új taktikám ennek kiküszöbölésére, hogy egy vattakorongot raktam bele (kicsit kisebb a szája, ugyh le kellett vágni belöle) és rázogatással valamennyit rászorok majd a vattakorongrol viszem fel egy ecset segitségével. A vatta még azért is jo benne, mert nem engedi, hogy tul sok kijöjjön a lyukakon kereszetül. Amugy még mindig lehet találni ilyen pudert az akcios részeken, szerintem megéri , főleg hogy olyan érzetet ad, mintha sose fogyna belöle semennyi se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Kittikataa

2013. május 13.

a romantic coral szín van meg, de csillámos így nem tudom használni.... a színe szép lenne de így nekem nem tetszik, ezért 3*
esetleg ha valakit érdekel szívesen eladom pici pénzért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

esetleg ha valakit érdekel szívesen eladom pici pénzért :)

nagygyorgy.emese.dalma

2013. április 15.

Egy nagyon szép cseresznyepiros szín van meg, ha jól tudom valamelyik régebbi limitált kiadás lehet. Csodaszép üde, friss szín, viszont brutálisan pigmentált, szóval rá kell érezni hogy hogy lehet minimális adagot felvenni az ecsettel. Tartós és csodaszép tényleg, nem tudom hogy eljön-e valaha az az idő hogy látszik hogy fogyott a tégelyből. Ja, és ajánlatos nem vadul letépni a komplett védőfóliát mint én, hanem csak mondjuk a felét, mert különben rengeteg kijön és sokat kell vele ügyeskedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Alafaya

2013. április 8.

Szép, természetes színe van. Meg kell tanulni használni, mert hihetetlenül erősen pigmentált, nagyon pici kell csak belőle. És nem olyan egyszerű picit kivarázsolni belőle a csomagolás miatt. De tényleg csak elszántság és egy kis gyakorlat szükséges hozzá. Akkor viszont tökéletesen működik. És szerintem öt év alatt sem fog elfogyni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0