Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Ásványi pirosítógyöngyök.

Mosolyorszag

2016. november 26.

Középszerű.Nem túl pigmentált,kb második ecsettel lehet elérni vele a megfelelő színhatást,nem túl könnyű vele dolgozni,de egy természetes hatást tud adni,csak azt sem túl sokáig.
Nem vettem belőle többet,de leteszteltem a bronzos és a rózsaszínes árnyalatokat is,de nem győztek meg.
Egyszer kipróbálható nagy pénzkidobásnak nem mondanám,de nem lépnék érte kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

mujerconfused

2015. december 29.

Kiárúsításkor sikerült elhoznom 400 HUFért, és túlteljesíti az árát. Finoman csillog, nem lesz tőle bohócarcom, csak egy kis egészséges színt ad. Egy kicsit nehéz használni, de ez inkább a gagyi ecsetem miatt van.

Update: Átfogalmazom, pont megéri az árát, nem túl tartós, és ahogy használtam, egyre kevésbé tudtam felvenni bármilyen ecsettel. Végül inkább összetörtem, por formában kicsit élénkebb, 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

ditti_belle

2015. június 3.

sajnos az én bőrömön alig látszik a rózsaszin árnyalat, kicsit intenzivebb szinre számitottam, a fedéssel se vagyok maxinálisan elégedett, az ára és az összetevői miatt kap 3 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

rouquine

2015. április 3.

Tökéletesen finom, kellemes színe van, a tartóssága inkább 4/5 rajtam, de azért nagyon szeretem, bátran ajánlom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

jakobs

2014. október 28.

Szép, visszafogott,tartos ,szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Szép, visszafogott,tartos ,szeretem.

ingrid0411

2014. július 16.

Én is akciósan vettem. Először féltem hogy nem fogja felvenni az ecsetem mert olyan pici kis tégelyben van, de pont belefért. A színe visszafogott de nagyon szépen "csillog". Az INCIje csupa zöld, így legalább tudom hogy nem "mérgezem" a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

jzsofi

2014. április 21.

Szerintem kifutó termék, én is akciósan vettem. A kosaramban a pirosas árnyalatú landolt, nagyon szép, szolid fényt ad az arcomnak. Színe nagyon light-os, sokat kellene belőle használni ahhoz hogy pirosítson, akkor viszont már túl fényes. Úgyhogy elsősorban akkor használom mikor épphogy akarok az arcomnak egy kis csillogást adni, illetve ha határozottabb sminket szeretnék, akkor a már fent lévő pirosítómra teszek még ebből is egy kicsit. Szóval én el tudom használni, emiatt nekem 5-ös, de ha csak az eredeti funkcióját nézzük akkor 4 pontot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

2014. március 24.

10-es Fantastic Toffee árnyalat van meg nekem, ez egy világos bronzos-karamelles színt ad, egy rétegben szinte láthatatlan, jól építhető, szeretem a terméket is és azt is, hogy ilyen pici és befér a táskámban hordott kis neszeszerbe is. Én kiárusítás keretében vettem 1099 forintért (gondolom ez a szín egy limitált kollekció darabja volt, azokat szokták így leárazni), a címke szerint az eredeti ára 1899 volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

zsenya

2013. szeptember 21.

abszolút kedvenc, nagyon szoros kapcsolat a miénk :) diszkrét, szép színt ad, és várakozáson felüli a tartóssága. a legtöbb pirosítótól kipattogok, ezt hónapok óta használom, és nem tapasztaltam ilyesmit, ráadásul az összetevői is gyönyörűek. mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

grosesaxl

2013. május 27.

Nekem nincs ilyenem,egyszer egy barátnőm adta kölcsön,mikor nem tervezve nála aludtam,és nem volt nálam semmi sminkcucc ,és borzasztóan néztem ki reggel,mert olyan keveset aludtunk :D Nagyon szép volt a bőrömön,teljesen természetes hatású volt. Kicsit halvány talán,de az még jól is jött akkor. Mindig majdnem leveszem a polcról,de aztán sajnálom rá a pénzt,de csak azért,mert itthon is golyós pirosítóm van,nem kell még egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin