Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 17.

Matilda

2016. január 28.

Büdös, rossz az állaga, egy idő után mikor kinyomtam valami olajos lé jött ki belőle és csak utána a krém. Nem lehet szépen felvinni az arcra, kukacokban potyog le. Katasztrófa ez a termék, tuti nem tesztelték mielőtt kirakták a polcokra. Pfff.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

eni25

2016. január 28.

Nem vált be. Egy páran már leírták miért... szeretem , vagy szerettem az alverdét , de ennél a terméknél meginogtam. Az arcom színéhez legközelebb eső árnyalatot választottam, mégis pocsék volt felkenve. Teljesen elütött és hogy apró szemcsék látszódnak az arcomon.... teljes kudarc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Alexa1204

2016. január 26.

Nekem nagyon nem vát be. Nem lehet rá sminkelni, mer összeáll ha keveset, ha sokat viszek fel akkor is. Az alapozót felviszem rá, és az darabokban foszlik le az arcomról. Nekem használhatatlan, és az illata sem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

nius

2015. november 27.

Poéngyilkos leszek: Borzalmas. Szóval: Nyitom ki a tubust. Kiimádkozom belőle a cuccot-mer' hogy nem akar kijönni. Kijön. Nincs benne köszönet. Meglepődöm. Ez a cucc kétkomponensű?! Egy sűrű, alapozószerű krém, tetején, különválva egy géles, mégis folyós, csillámlós trutymó. Nem baj, megvettem, hát próbáljuk ki, amúgy is, én vagány csaj vagyok, csak nem ijeszt el egy félresikerült primer?! Felapplikálom félelemtől remegő orcáimra. Fejem, akár egy diszkógömb a '70-esből. Púdert rá! Bekukacosodik. Micivízzel leszed, tubust összeráz. Folyamatokat megismétel. Cucc kijön, de bár ne tenné. Zselé állagú, áttetsző trutymó jön a tubusból. Remegő kézzel ismét felpacsmagolom magamra. Magában is kukacosodik...SZAGA VAN! Szav. idő megnéz, nem romlott. Nius röhög egy jót, elkönyveli, hogy áhh, amúgy is, kell a francnak ez, majd egy jól irányzott mozdulattal kukába vágja a primerek "gyöngyét"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

zsofbar77

2015. július 5.

Bepenészedett, ezért ki.kellett dobnom. Számomra ez nem minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

Bepenészedett, ezért ki.kellett dobnom. Számomra ez nem minőség.

Aisa

2015. március 31.

És smink előkészítésére használom. Olvastam a többi véleményt, hogy foszlik az arcon, meg csomós tőle az alapozó. Szerintem az a lényege, hogy keveset kell feltenni belőle. Ennek ellenére nem igazán csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 31.

monique001

2015. március 13.

Update-elem előző véleményemet mert most már egész nap rajtam van a smink, így már látom, hogy sajnos nem teszi tartósabbá az alapozót, szinte semmit nem csinál. Rosszat se tesz, nekem bírja a bőröm, de nem is javít semmit... pénzkidobás lett volna, ha nem féláron vettem volna :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

elve

2014. május 19.

Még egy primer amiben csalódnom kellett...kezdem azt hinni,hogy nekem nem való. Az állaga még tetszene is DE: hidratálóval vagy nélküle nekem is foszlik az arcomom,az alapozóm csomós lesz tőle,kész káosz. Kuka,pedig bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Yellow Paca

2014. január 16.

UPdate kettő:
Felkentem egy kis mennyiséget a képemre, és cafatokban jött le róla. Fura állaghoz fura szag is párosult.
Szumma szummárum: teljes pénzkidobás
Update:
Hát nem tudom ki mit ért "gél" alatt de ez nem az, nagyon folyékony és fura állaga is van (már megint kifogtam egy selejtet?) Éppen egy icipici színe van, nem is látszik a bőrön (ami nem baj). Alapozó alá használtam eddig párszor, nem vettem észre változást.

Most adtam ki érte 1300 Ft-ot 30ml-ért. Remélem megéri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 16.

UPdate kettő:
Szumma szummárum: teljes pénzkidobás
Update:

Most adtam ki érte 1300 Ft-ot 30ml-ért. Remélem megéri...

Zsenike

2013. december 6.

update: 1-2 hétig nem használtam, mert volt pár mintám más termékből. amikor legközelebb kinyitottam, láttam, hogy a száját és a kupakját beborítja a fekete penész, úgyhogy ment a kukába azonnal. kár érte de így nem érte meg, mert több mint félig volt. le kell pontozom 3-ra.

zsíros bőrre muszáj primert használni... úgyhogy én is beruháztam erre, elsősorban mert szilikonmentes. az első pár használat nem hozott nagy változást, de azóta észrevettem hogy tényleg csökkenti a fényesedést. mielőtt használni kezdtem volna, szó szerint egy villogó diszkógömbbé változott a fejem, míg ezzel egy jóval mérsékeltebben csillogó diszkógömb vagyok a nap végére. és nem kell folyton a mosdóba rohangálni papírozni. nem irritál, gyorsan beszívódik, egy borsónyi elég az egész arcra, olcsó, kevés összetevője van, még az is lehet h újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate