Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. október 25.

Az ásványi púder természetes, egészséges és hibátlan arcbőrt eredményez, anélkül, hogy a pórusokat eltömítené. Optikailag elfedi az arcbőrön lévő foltokat.

Kiszerelés: 10 g

Frani10

2019. május 4.

Egész jó termék, szeretem, mert szépen tudom vele fixálni a sminkem, nap végéig bírja általában. Ár-érték arányban szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

sonyandrea67

2019. április 16.

Sminkelek már pár éve és a termékkel kapcsolatban érdekes dolgokat vettem észre a bőrömöm. Sőt tanácsot kellett kérnem mi lehet a baj. Megvásároltam egy ajánlásra. Beépítettem a napi rutinba. Aztán jött a furcsaság. Égető érzést éreztem az egész arcfelületemen. Mint aki sokat volt a napon. Aztán egy ügyfelem megkérdezte mitől van ilyen jó színem és igen én is láttam változott az árnyalat kb.kettővel sötétebb lett. Kis idő múlva iszonyú fényes lett a bőröm és alig vártam, hogy leszedjem magamról. Hozzáteszem még az arctisztítás után is láttam kipirosodva a felületeket, nyugtató krémmel lett jobb reggelre. Próbáltam még párszor, de sajnos Ő lett a hunyó. Nem fogom elajándékozni nehogy fejbe vágjanak vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

jggrnt1337

2018. december 27.

Nemrég vettem, mert ismerkedni akartam ezzel a púderfajtával, de nem akartam sok pénzt költeni rá, mert mi van, ha nem tetszik jobban, mint a kompakt.

Magával a termékkel elégedett vagyok, szépen fed magában is a T-vonalon, alapozóval vagy BB-krémmel tényleg gyönyörű. Nagyon erős szem alatti karikáim vannak, amivel egyedül a púder már nem tudja felvenni a versenyt, de bármilyen generic korrektort szépen kiegészít. Az illata számomra nem volt olyan borzalmas, mint ahogy a többiek írták, és szép puhák a szemcsék (olvastam, hogy nagyon óvatján kell tárolni, hogy a fürdőszobai pára stb. ne ragassza össze). A tartóssága közepes fölötti szerintem, bár én elég sokat fogdosom az arcomat, úgyhogy lehet ezért. :D

Ami negatívum: A mellékelt puffocska egy vicc, de kerek fejű ecsettel bőven lehet mókolni vele. Alapvető tulajdonságából eredően nagyon porzik, úgyhogy sietős, kapkodós reggelekhez semmiképpen nem ajánlanám, maximális lelki nyugalommal és tengernyi idővel kell rendelkezni hozzá, hogy ne borítsd magadra a fél tégelyt már a kupak letekerésével. :) Szintén a "halmazállapotából" kifolyólag nem táskabarát, úgyhogy nem nagyon érdemes hurcibálni magaddal tatyóban, a napközbeni maintenance-re valami más alternatívát kell kitalálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

cukicsajszi

2018. november 11.

Féláron volt így megleptem vele magam. Az én arcbőrömről tudni kell, hogy IRGALMATLANUL fénylik. :( Ehhez a csoda kis cucchoz megvettem az Alverde mattító alapozót és együtt használom őket. Életem során először fordult elő, hogy nem fénylettem! :D Pedig sokmindent próbáltam már! És a barátnőm azt mondja, mikor rajtam van olyan ártatlan az arcom! :) Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

hollieme

2018. szeptember 18.

Yves Rocher púdert használok, de még a nyáron valamikor otthon felejtettem egy hosszabb utazás során, és ezt a terméket vettem meg helyette. sajnos 2-3 óra után úgy fénylett az arcom, mint még soha, a zsíros bőrömmel nem tudott mit kezdeni ez a púder. a legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, mert fehérbőrű vagyok, de még így is csúnya, sötét, sárgás volt az arcomon, így nagyon világos bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. a textúrája is nagyon fura volt, csak ült az arcomon, nem tudtam (ecsettel) rendesen elegyengetni, egy jól látható, sárgás réteget képzett az arcomon, alatta fuldoklott a bőröm. az illata sem jön be annyira, natúrkozmetikum lévén pedig az a véleményem, hogy nem is kellene bele parfüm...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

wittingerti

2018. augusztus 30.

Tetszik.
Jól fed, zsíros bőrre napi többször ajánlatos használni.

Igen, porzik, mert porpúder, amit ecsettel kell felvinni, a kis pamacs csak gyorssegélynek van. Akit ez zavar, annak kőpúdert kell vennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Tetszik.
Jól fed, zsíros bőrre napi többször ajánlatos használni.

monarizsa

2018. július 25.

Bár a fedése elég jó, és az illata is nagyon finom, booooorzasztóan porol. Emiatt lehet nem venném újra, de ami van azért biztosan el fogom használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sz10

2018. június 26.

Finom illata van és az állagával is elégedett vagyok. Nem fehéríti nagyon az arcom, rendesen mattít és sokáig fent marad. Egyedül a doboza nem tetszik, nekem túl sok por jön ki a kis lyukakból, csak ecsettel tudom kenni. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

szregina

2018. május 7.

Natúrkozmetikumhoz képest megfelelő minőségű, de engem a kiszerelése nagyon zavar, porzik, úgy kell eltartanom magamtól, hogy ne lélegezzem be, amikor az ecsetre felviszem, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Bradshaw

2017. október 19.

Olyan kis cuki a csomagolása, nekem tetszik, viszont nem praktikus. Nekem az ecsetre is annyira sok termék kerül. Nem boldogulok vele. Az arcomon a száraz részeket nagyon kiemeli. Illat ügyileg szerintem semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0