Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. október 25.

Az ásványi púder természetes, egészséges és hibátlan arcbőrt eredményez, anélkül, hogy a pórusokat eltömítené. Optikailag elfedi az arcbőrön lévő foltokat.

Kiszerelés: 10 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szintia729

2021. március 8.

Nagyon bevált, évek óta csak ezt használom. Jól fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon bevált, évek óta csak ezt használom. Jól fed!

Esztii78

2020. április 6.

Keveset viszek fel belőle a piros bőr felületre, nagyon szépen lefedi a pattanásokat és nem lesz foltos tőle a fejem, az illata olyan tompa de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Frani10

2019. május 4.

Egész jó termék, szeretem, mert szépen tudom vele fixálni a sminkem, nap végéig bírja általában. Ár-érték arányban szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

sonyandrea67

2019. április 16.

Sminkelek már pár éve és a termékkel kapcsolatban érdekes dolgokat vettem észre a bőrömöm. Sőt tanácsot kellett kérnem mi lehet a baj. Megvásároltam egy ajánlásra. Beépítettem a napi rutinba. Aztán jött a furcsaság. Égető érzést éreztem az egész arcfelületemen. Mint aki sokat volt a napon. Aztán egy ügyfelem megkérdezte mitől van ilyen jó színem és igen én is láttam változott az árnyalat kb.kettővel sötétebb lett. Kis idő múlva iszonyú fényes lett a bőröm és alig vártam, hogy leszedjem magamról. Hozzáteszem még az arctisztítás után is láttam kipirosodva a felületeket, nyugtató krémmel lett jobb reggelre. Próbáltam még párszor, de sajnos Ő lett a hunyó. Nem fogom elajándékozni nehogy fejbe vágjanak vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

cukicsajszi

2018. november 11.

Féláron volt így megleptem vele magam. Az én arcbőrömről tudni kell, hogy IRGALMATLANUL fénylik. :( Ehhez a csoda kis cucchoz megvettem az Alverde mattító alapozót és együtt használom őket. Életem során először fordult elő, hogy nem fénylettem! :D Pedig sokmindent próbáltam már! És a barátnőm azt mondja, mikor rajtam van olyan ártatlan az arcom! :) Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

hollieme

2018. szeptember 18.

Yves Rocher púdert használok, de még a nyáron valamikor otthon felejtettem egy hosszabb utazás során, és ezt a terméket vettem meg helyette. sajnos 2-3 óra után úgy fénylett az arcom, mint még soha, a zsíros bőrömmel nem tudott mit kezdeni ez a púder. a legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, mert fehérbőrű vagyok, de még így is csúnya, sötét, sárgás volt az arcomon, így nagyon világos bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. a textúrája is nagyon fura volt, csak ült az arcomon, nem tudtam (ecsettel) rendesen elegyengetni, egy jól látható, sárgás réteget képzett az arcomon, alatta fuldoklott a bőröm. az illata sem jön be annyira, natúrkozmetikum lévén pedig az a véleményem, hogy nem is kellene bele parfüm...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

wittingerti

2018. augusztus 30.

Tetszik.
Jól fed, zsíros bőrre napi többször ajánlatos használni.

Igen, porzik, mert porpúder, amit ecsettel kell felvinni, a kis pamacs csak gyorssegélynek van. Akit ez zavar, annak kőpúdert kell vennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Tetszik.
Jól fed, zsíros bőrre napi többször ajánlatos használni.

monarizsa

2018. július 25.

Bár a fedése elég jó, és az illata is nagyon finom, booooorzasztóan porol. Emiatt lehet nem venném újra, de ami van azért biztosan el fogom használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sz10

2018. június 26.

Finom illata van és az állagával is elégedett vagyok. Nem fehéríti nagyon az arcom, rendesen mattít és sokáig fent marad. Egyedül a doboza nem tetszik, nekem túl sok por jön ki a kis lyukakból, csak ecsettel tudom kenni. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

szregina

2018. május 7.

Natúrkozmetikumhoz képest megfelelő minőségű, de engem a kiszerelése nagyon zavar, porzik, úgy kell eltartanom magamtól, hogy ne lélegezzem be, amikor az ecsetre felviszem, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0