Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: Krikri, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Szappanok

Összetevői között a dán bio tejsavó, a pitypang és a búzavirág kapja a főszerepet.

Kiszerelés: 250 ml

adrikanemeth

2011. december 15.

Nagyon csalódott vagyok, hogy kivonják a forgalomból, mert egyszerűen maga a tökéletesség! Az illata nagyon kellemes, nem is tudom mihez hasonlítani. A bőröm pedig puha lesz a használata után. Én sminklemosásra használom, amire szerintem nem is kell jobb termék. De most, hogy nem lesz belőle utánpótlás visszatérek az Alverde baba hablemosójához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

médea

2011. december 12.

Kipróbáltam, egy kicsit szárít, de a hab állaga nagyon tetszik, semmilyen allergiás reakcióm nem volt. Végülis kár érte, de még lehet venni,- akit érdekl. Valószínüleg a pitypang lehet a felelős az allergiáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

Krikri

2011. december 7.

Azért vettem a kisfiamnak mert natúr és a hab állaga miatt könnyebben el tudom oszlatni a kezén mikor közösen kezet mosunk. Kb. 2 hete használtuk. Tegnap voltunk a bőrgyógyászaton mert tiszta kiütés a tenyere. Allergia. Semmi új dologgal nem találkozott így csak erre tudom fogni. El nem tudom képzelni melyik összetevő válthatta ki. Ezek után az arckrémjét sem fogom használni rajta. Nem nagyon válnak be az Alverde termékek., kicsit ilyen sok hűhó semmiért érzésem van velük kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

natasa

2011. október 10.

Valójában szinte teljesen ugyanaz, mint a tusfürdő, csak ez hab állagú. Hatása, illata, kiszerelése, ugyanaz, mint a tusinak. Összetevői is hasonlóak, talán annyi a különbség, hogy ebben nincs sodium chloride, de majd ennek még utánanézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.