Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. november 28.

3 féle árnyalatban kapható matt szemhéjpúder

• 20 Warm Vanilla
  • 70 Rose
  • 60 Midnight Blue

Kiszerelés: 1,7 g

Rita0126

2018. május 23.

Leárazva vettem, 70 soft rose árnyalat van meg. Nagyon szeretem, hétköznapokra ideális. Üde, természetes hatású. Kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

tsolya

2017. október 15.

Két árnyalatban sikerült beszereznem, mindkettőt akciósan. A warm vanilia volt az első, egyszerűen imádtam. Szépen pigmentált volt, használtam kiemelésre is szemöldök alatt, szemzugban is. Sajnos leejtettem és porrá tört. Mivel a termék számomra tökéletes volt, ezért bátorkodtam beszerezni más árnyalatban is. A rose árnyalat gazdája lettem. Nem annyira erősen pigmentált, de így is használható, kicsit talán kisebb szerelem mint a vanilia, de ki tudom ezt is használni. Összességében szerintem szuper kis szemhéjpúderek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

vpverapapp2

2016. október 16.

nekem egy ilyen sötétkék volt, leértékelve vettem olyan 400 forintért. kb. fél óra alatt lejön, vagy beszívódik, vagy nem tudom, hova lesz, nekem nagyon porol, és a csomagolása nagyon gáz, mert eltört nagyon könnyen, nagyon hamar a táskámban (tekiontve, hogy nem pigmentált, magammal vittem egyszer), és mindent elárasztott a kékség.... lehet, csak selejt terméket fogtam ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

zita.herkovics

2016. április 9.

Kuponnal vettem meg. Féláron. Nem bántam meg. Nagyon szép, diszkrét a világoskék, egyből megtetszett. Szememet kiemeli, a kék ruháimhoz illik. És nekem nem nagy gond, h. nem túlzottan pigmentált. A tartósságról nem tudok nyilatkozni még. - Csak 2 órát volt fent kb. (80 GRAYNESS BLUE)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Szlilla19

2016. március 14.

Szeretem ezeket a szemhéjpúdereket ugyanis sok szín van belőle és könnyű velük dolgozni, de a pigmentáltságon még dolgozhatnának

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

d-i_n-a

2015. szeptember 13.

Régóta kerestem egy olyan színt ami a szemöldökcsontom illetve az orrom kiemelésére használhatok...A warm vanilla tökéletes erre.. :) Jó olyan dolgot az arcomra kenni/hagyni amiről tudom, hogy nincs tele százmillió káros dologgal..ráadásul még teszi is a dolgát :)

A satin Taupe árnyalatot látta mostanában még valaki valahol? :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

A satin Taupe árnyalatot látta mostanában még valaki valahol? :(

Kata lizator

2015. augusztus 21.

Szintén Satin Taupe tulajdonosa vagyok, és én is kiárusítva vettem annó. Szinte minden nap használom, nagyon szeretem! Árnyékolásra is nagyon jó a szemhéjamra, és csak simán a szempillatőbe is. Gyorsan megvan reggelente, szép, természetes hatást érek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

0bikbik0

2015. augusztus 20.

Az 50 Satin Taupe árnyalatom van. Gyakorlatilag mindenféle sminkhez alkalmas. Olcsón vettem (lehet, hogy kifutó volt?), és nagyon megszettem. Nekem nem porol, ujjal és ecsettel is felvihető, tartós, nem gyűrődik be redőkbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

baranyeszter

2015. május 7.

70 Rose árnyalat tulajdonosa vagyok, kuponnal 500 Ft-ért jutottam hozzá.
Nagyon tetszik, nem porol, szőke hajamhoz, világos bőrömhöz nagyon jól mutat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

70 Rose árnyalat tulajdonosa vagyok, kuponnal 500 Ft-ért jutottam hozzá.
Nagyon tetszik, nem porol, szőke hajamhoz, világos bőrömhöz nagyon jól mutat :)

Kodi

2015. március 29.

Sajnos már csak a kiárusított termékek polcán lehet esetleg találkozni az 50 Soft Taupe árnyalattal, ami szerintem e a legjobb mélyítővonalba használt szemfestékem. Ha látjátok érdemes belőle feltankolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.