Alverde

Ár:   498 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. augusztus 21.

3 féle árnyalatban kapható matt szemhéjpúder.

Kiszerelés: 1,7 g

300.-Alverde Mono Matt Szemhéjpúder
Ár: 300 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, egyszer sem használt., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
arizona07

2018. május 8.

Szuper kis termék, valahogy mindig akciósan jutok hozzá, így pláne megéri! Kellemes vaníliás az illata, jó az állaga és kellően pigmentált. A szememre kenve is sem nehéz, tartósságát nézve egy fél napot simán kibír. Matt, világos színeket kerestem akkor találtam rá és azóta is használom/újravásárolom. Az már csak plusz pont hogy bőrbarát összetevőket tartalmaz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

draculina

2017. szeptember 3.

Egy satírozószínt kerestem pár sötétebb szín mellé, és a leárazott cuccok közt találtam 250 ft-ért egy világos nude színt. Kicsit porzik, de tűrhető, és elég jól pigmentált, nagyon örülök, hogy rábukkantam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

natasa

2014. augusztus 8.

A kiárusított termékek között találtam kéket még. 30 Midnight Blue. Az Alverde-pulton ránézésre ugyanez van, csak annak már 60 Midnight Blue a neve. Meg az összetevők is változtak valamennyire...
Szóval ebből már csak újabb változat van, ez a réig már kifutott. A kék szép, jól tapad, szépen eldolgozható, elég jól pigmentált. Viszonylag tartós. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Makkancs

2014. augusztus 5.

Szép szürkés barna árnyalatban van meg, szemhéjra, árnyékolásra és szemöldökre is használom. Minden szempontból elégetett vagyok vele. Természetes, tartós, nem drága, lassan fogy, nem porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

angeltear

2014. július 28.

A Soft Rose van meg, szintén Dm dobozos szerzemény. Nagyon örültem neki, pont egy ilyesmi visszafogott árnyalatot kerestem. A szín egyébként elég halovány de nagyon jól lehet építeni, kissé porzik. Tartósságával is elégedett vagyok, órák múlva is szép erős színe volt a szemhéjamon. Lehet megnézem még a többi árnyalatot is... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Berniii

2014. július 18.

Nekem a 70 Soft Rose árnyalat van meg (dm box). Alapjáraton nem valószínű, hogy megvásároltam volna bármikor is ezt a terméket, viszont kipróbáltam. Mivel egy lágy rózsaszín színről van szó, így alap, hogy nem kapunk egy erős színt. De nagyon jó alapot ad a szemhéjaknak, rendszeresen fogom használni. Szeretem. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

lujzi

2014. június 21.

a sötétkéket vettem meg joy-napokon. nagyon jól pigmentált önmagában is, bár alappal jobban kijön a színe, az tény. a csomagolása rendben van, jól záródó mono.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

margoca24

2014. május 31.

Négy árnyalatban vettem meg, soft rose, warm vanilla, a képen látható és egy szép szürkét. Imádom mindegyiket. Van ára, az biztos, de én személy szerint a most divatos csillámos dolgokkal nem nagyon tudok mit kezdeni, 30 fellett néha elég idétlenül mutat a lányokon, főleg ha nem jól használják. Jól pigmentált, szép matt árnyalatokat nehéz találni, palettában is, de monoban is. Én kettót akciósan vettem, de utána a masik kettőt simán megvettem teljes áron, mert nekem megéri :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

elfi777

2014. április 8.

Nagy örömömre sikerült megszereznem a képen látható árnyalatot. Imádom a mattságát, van egy tök hasonló árnyalatú essence pigmentem, ami kissé csillog, de most végre egy matt!!!
Még csak egyszer próbáltam, de majd alappal is tesztelem, utána update.
Teljes áron nem vettem volna meg, azért egy pici festék 1000 körül nekem drága, de akciósan oké.
Nem értem, miért a csillámos cuccal foglalkoznak csak, olcsó, szép, matt árnyalatokhoz igen nehéz hozzájutni :-(
Akciós ára miatt kap ötöst, remélem marad is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Még csak egyszer próbáltam, de majd alappal is tesztelem, utána update.
Akciós ára miatt kap ötöst, remélem marad is :)

NixonB

2014. március 31.

Pár száz forintért találtam én is a leárazott kosárkában, bíztam benne hogy szemhéjon is olyan szép bordó/mély lila matt árnyalat és tényleg! Nekem nagyon tetszik a matt finish és az eldolgozhatóságával sincs bajom. Szemhéjalappal kellően tartós is, nem ül meg a ráncokba. Nem tudom mióta kallódott a kosárban, de a minősége is kifogástalan. Nem tudom kifutó termék e (mert az állványon nem látom) de ha látnék más árnyalatban is biztosan vennék még. Én megadom neki a 5 csillagot, mert sűrűn használom hétköznapi sminkhez, nagy kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.