Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 29.

3 féle színben kapható.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Kedvenc szemhéjpúderem. Szárazon a szemöldökömre, nedvesen szemkontúrként használom. Nem a legtartósabb, napközben egyszer meg kell igazítani, de én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 18.

Borzalmas. Alig pimentált és szinte azonnal leugrik. Porzik, mint a sivatagi vihar és az egész cuccot fél óra alatt lepislogom az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

PolgarSzilvi

2013. december 25.

Nekem ez nagyon potyog, főleg a kék, felvitel után egy perccel lent van az egész az arcomon. Próbáltátok esetleg nedvesen felvinni? Vagy ha megszárad, akkor is lepotyog?Egyelőre teljes pénzkidobás. Van Alverde duóm is, de az is potyog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 25.

OAdrienn

2013. december 23.

A Magic Sand és a Magic Blue árnyalat van meg. Még csak a Magic Sand volt használva, azt nagyon szeretem. Pigmentált, tartós és nem porzik. Könnyű vele dolgozni. Remélem a kék színű is ilyen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Makkancs

2013. július 24.

A szín pontosan az, amit évek óta kerestem - egy hűvös barna - árnyékolni és mélyíteni szoktam vele, plusz a szemöldököm alá satírozni. Utóbbira tökéletes, onnan nem tűnik el. A szemhéjamon viszont hajlamos hamar eltűnni, ha kicsit zsírosabb. Az összetevők gyönyörűek viszont. Én jellemzően fél napnál tovább nem vagyok sminkben, mert amint hazaérek, lemosom. Szép natúr sminkekhez szerintem tökéletes, de jó lenne, ha az erősebbekhez is megbízható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Alafaya

2013. április 8.

A magis brown árnyalat van meg, ami egy hűvös barna szín, a hűvös barna szememhez szépen illik. Tetszik, hogy nem erőteljes, csak egy halvány tónust ad a szemhéjnak. Hátránya viszont, hogy nagyon hamar "eltűnik", gyakran kell(ene) frissíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

rozsaszonja

2013. február 3.

magic blue- jópár óráig tartós, de durva sminket ne ezzel készítsünk

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

magic blue- jópár óráig tartós, de durva sminket ne ezzel készítsünk

Pampilla

2013. január 10.

Érdekes hogy én meg pont a tartósságával vagyok megelégedven,az orange árnyalatot reggel felraktam,este szinte hibátlan volt,amikor lemostam.Pedig elég húzós napom volt aznap,mégsem mászott le a szemhéjamról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

szambi

2012. december 1.

Narancssárgás árnyalatban van egy a birtokomban. Pigmentáltsága jó, de a tartóssága az sajnos nem.
Nagyon hamar csíkozódik, halványodik még alappal is. Használható, de nem a kedvencem. Összetevői miatt egy hármast megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Roxanne

2012. szeptember 21.

Kellemes csalódás volt a barna szín. Végre egy alverde szemhéjpúder, ami kellően pigmentált! Én botor akciósan sorra vettem a szépnek kinéző duókat, triókat, és jó ha egy vagy 2 szín látszott belőlük a szememen.
Ez viszont... egy csoda! Valami világos színt végigmázolva a teljes szemhéjamon, ezt a barnát a mélyítővonalra, (esetleg barna szemcerka kiemelésnek) szempillaspirál, és kész is egy szuper katemiddletonos szemsmink.
Én egy applikátor vékonyabbik végével próbálkoztam, és teljesen jól működött.

Lehetséges felhasználás még: szemöldök feltöltés

Csattanó: 170 forintért hajították utánam ezt a brutális mennyiséget

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Én egy applikátor vékonyabbik végével próbálkoztam, és teljesen jól működött.

Lehetséges felhasználás még: szemöldök feltöltés

Csattanó: 170 forintért hajították utánam ezt a brutális mennyiséget

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.