Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az alverde körömápoló olaj ápolja és védi a körmöket: ellenőrzött ökológia gazdálkodásból származó sárgabarackmag és argán olaj tartalma selymes tapintásúvá varázsolja a köröm felületét, és ápolttá körömbőrt.

Indira

2020. január 30.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez semmit nem ér, totál pénzkidobás. Se nem hidratál, se nem ápol, igazából nem csinál semmit, elég hamar a kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Ann86

2019. június 18.

DM kedvencek doboz tartalmazta. Az illata finom és szerintem nem rossz termék, de valószínűleg nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

szanii

2019. június 2.

DM kedvencek dobozban volt, magamtól nem vettem volna meg! Ez tipikusan az a termék, ami számomra felesleges. Néha, amikor a kezem útjába kerül bekenegetem vele a lábkörmöm, de a kezemen alapból zselés műköröm van szóval nemigen használom ott. Az illata jó. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

bernadettu

2019. április 27.

A tavaszi dm kedvencek dobozban érkezett, megörültem neki, mert szerettem volna az Alverdétől is kipróbálni körömápoló olajat.
Az illata finom barackos, egy vékony réteget képez a körmön, nem olajos érzés, viszont emiatt én kevésnek érzem a hidratálását.
Kb egy hete használom, de nem úgy tűnik, hogy a kedvenc termékem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Kb egy hete használom, de nem úgy tűnik, hogy a kedvenc termékem lesz.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol