Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Fényvédők

LSF30 (erős) védelem. Jojoba olajjal, tisztán ásványi szűrővel. Vízálló. NEM TARTALMAZ: szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olajokat, szilikont, parabéneket és állati eredetű összetevőket.

anette0118

2017. szeptember 22.

Ezek szerint ha egy lepedőbe csavarnám a fejem, és úgy mennék ki az utcára, az is fizikai fényvédelemnek számít, nemde?
Legalább színezett lenne, akkor nem lenne olyan, mintha gésamaszkot kennék magamra.
Mert kb arra jó...
Lehet megpróbálom összekeverni valami alapozóval, mert ez így vállalhatatlan, ezért a hatékonyságáról sem tudok nyilatkozni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Mert kb arra jó...

nagyorsolya78

2014. augusztus 17.

Igen, a fizikai fényvédők fehér réteget hagynak. Akinek ez nem tetszik (és bírja) használjon kémiai fényvédős terméket. Az is rá van írva, hogy vízálló, úgyhogy ez sem lehet meglepetés. Fölösleges szidni a vizet amiért vizes, a hegyet mert magas. :)
Krémről: Sűrű, fehér réteget hagy, emiatt kicsit fed is, és a száraz bőrömön remek alap egy enyhén fedő púdernek, amit a helyén tart egész nap. Mivel az alap fehér, ezért az arcom valódi színénél eggyel sötétebb púdert használok hozzá, így jön ki a természetes hatás. Folyékony alapozóval nem működik, maszkos, csillogó lesz, úgyis kell rá púder.
Jóval könnyebben kezelhető, mint a Babylove napkrém, illata sincs, összetevői szimpatikusak, végre nincs benne denat. alkohol. Szerintem remek termék, ha nem várunk tőle olyat, amit nem tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

OOKakadu

2014. június 30.

Ennyi erővel papírzacskót is húzhatnék a fejemre, mert olyan eltüntethetetlen fehérré változtatja az arcot, hogy az vállalhatatlan. Rendben, hogy fizikai fényvédő, de ijesztgetni nem szeretnék másokat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

talapka13

2014. június 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Vékonyan felkenve is ragadós, és felkenve olyan az ember mintha fehér, meszes lenne, ami a strandon nagyon gáz. Egyszerű zuhannyal le se jön, fél óráig kellett sikálni szappannal, mire nagy nehezen eltűnt. A legrosszabb krém, amit valaha használtam. Értem én, hogy tiszta, és csak ásványi szűrőket tartalmaz, de így akkor is használhatatlan! Teljes pénzkidobás, nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

saethara

2013. szeptember 22.

Azért vettem, hogy a legdurvább nyári napsütésben ezt kenjem a fejemre napközbenre...
Nos, tisztában voltam vele, hogy csak fizikai fényvédőket tartalmaz, ezért nem olyan lesz, mint más, mérgező naptejek, ettől függetlenül azért kicsit lehangolt az egész, mikor magamra kentem. Az arcom vékonyan kenve is egy fényes-fehéres-izé lett, nagyon nehéz volt eloszlatni és kényelmetlen is volt az egész. Később ahogy kicsit izzadtam még rosszabb lett.
Ha valaki tényleg hatékony de vegyszermentes védelmet akar magára egész nap és nem zavarja hogy hófehér lesz tőle a bőre, annak szuper. Én speciel az első próbálkozás után csak azon 1-2 alkalommal használtam a vállaimon, amikor fedett strandon voltam nyáron (biztos ami biztos), nem égtem le (pedig baromi könnyen leégek) igaz nem is voltam sokat napon.
Összességében jószívvel megérdelmi a 4est, mert a fényvédelme jó, csak engem spec baromira zavar az állaga és az a fehér réteg amit negyed óra kínlódás után is a bőrömön hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

timity

2013. augusztus 22.

Alapból kedvelem az Alverde termékeket, mert ár/érték arányban a top 10-es listámban szerepel. Ez a napkrém nem igazán lesz a kedvencem. Túl sűrű, nehezen szívódik be a bőrbe, és sokáig kell kenni, hogy normálisan eltűnjön a fehér színe. Ráadásul, még fog is. :( A kedvenc felsőmből alig bírtam kiszedni, pedig kenekedés után 10 percet is vártam, hogy száradjon.. Jó, lehetett volna többet is, de ne már hogy órákat kelljen meztelenül szaladgálni a lakásban, hogy eltűnjön a fehérsége..! Nagyon érdekes illata van, számomra nem egy tipikus naptejes illat, inkább egy kicsit hintőporos. :) Egyébként az összetevői is tetszenek, táskában is praktikus, mert kis helyet foglal. Összességében 4-est érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

bnagy027

2013. június 18.

Úgy látom az eddigi hozzászólók nem igazán nézték meg, mit tesznek a kosárba: a tubuson ugyanis jól láthatóan írja hogy kizárólag ásványi fényszűrőt tartalmaz - ez pedig, akárki is legyen a gyártó, FEHÉRÍT. Ugyanakkor a legbiztosabb fényvédelmet nyújtja, káros anyagoktól mentesen. Múlt hétvégén 1500 m magasan használtam (ahol ugye sokkal erősebb az UV-sugárzás), egésznapos kiránduláson, ragyogó napsütésben, és nem égtem le! (ez a teljesítmény ezidáíg csak jóval drágább, és kémiai szűrőt is tartalmazó krémekkel sikerült). Részemről 5 (öt) csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 18.

Holdfény

2013. június 15.

Barátnőm használta, szerinte nagyon maszkhatású, nehezen szívódik, és sok mennyiség kellene a megfelelő hatáshoz, de kevés is maszkhatást ad. Illata sem tetszik neki igazán, és drágának találja az eredményhez képest. Nem venné újra soha többé. :-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Mila85

2012. július 15.

Igen, sajna elég természetellenes maszkot lehet vele kreálni:D
Én úgy használom, hogy nagyon vékonyan viszem fel, de tényleg nagyon nagyon, aztán rá a bioderma 50Spf compactjával(ami nekem sötét egy kicsi) összedolgozom, így elég jó eredményt értem el. Szép sima lefedett az arcom, de nem nehéz. Pluszba teszek fel bronzosító púdert ahova kell, és abszolút természetes a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Igen, sajna elég természetellenes maszkot lehet vele kreálni:D

Debbie

2012. július 2.

Szerencsére nem magamra kentem, hanem valakinek a hátát kentem be ezzel a "csodával" egy strandolás alkalmával. Aztán az illető mindenét bekente vele, és konkrétan úgy nézett ki mint akit bemeszeltek. Hogy én többet ehhez a krémhez hozzá nem nyúlok az is biztos. Nem tudom kinek és hogyan szívódik fel, de én estig nem bírtam lesikálni a kezemről a krém maradványait. Lehet hogy ezért olyan hatékony?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.