Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Sminkek szájra

10 Light Magenta, 20 Neutral Beige, 30 Soft Plum

csuszka

2017. október 28.

Életem rúzsa volt. Hidratál (!), nagyon szép hatása, és szuper állaga van. Az eddigi legszebb nude amit találtam. Ölni tudnék azért, hogy egyszer még árusítsák, és vehessek egy újat. Tud valaki hasonló színű terméket ajánlani?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

HKriszti

2016. május 21.

Szépen fennmarad, látható még munka közben is. Egyáltalán nem cserepesedik ki alatta az ajkam, nagyon szeretem! Utolsók között vettem a dm-ben féláron, nem tudom lesz-e még :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

KezdoManias

2015. július 29.

A francia kártyás kiadás 10 zauberglanz pink árnyalata vidámítja hétköznapjaimat! Nagyon természetes árnyalat, alig tér el az ajkaim színétől, mégis szebbé varázsol. Krémes hatású, enyhén csillogó apróság. Nem szárít, nem ápol, a hidratálás nálam elkél mellé. Tartósságot várni nem kell tőle. Ez nálam nem hátrány, sőt, gyakran kell kenekednem, mert nagyon szárazak az ajkaim, így csak örülök, hogy nincs túl sok réteg. Illatát, ízét szerencsére nem érzem.
Eltekintve a gagyi matricázástól, mégiscsak vidám összbenyomást kelt, bírja a táskázást, praktikus a vékony, ceruzaszerű kiszerelés. Ár/érték arányban nálam egyértelműen ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

AporBogarkaja

2015. június 25.

A héten vettem a Light Magneta árnyalatban leárazva. Azt kell mondanom, hogy nagyon jó, habár ez a termék olyasvalami amit nem vennék meg teljes áron, de így 100 % ban megérte megvenni. Az illata finom málnás, és több rétegben kell felvinnem, hogy színe is legyen valamennyire, egy rétegben csak ajakápolónak mondanám, ám egyelőre kedvenc és nagyon szeretem. Az, hogy "csókálló"-e hamarosan kiderül, ugyanis utazom haza a családomhoz páromhoz is, akivel október óta távkapcsolatban élünk, Mindenesetre megelőlegezem az öt csillagot neki, mert szeretem, kicsi cuki,ám teljes árat nem adnék érte, és plusz pont azért, hogy Alverde. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

etaursaemajoris

2015. június 3.

Még szerencse, hogy időben beszereztem a tartalékot, mert eddig ez a kedvenc szájfényem. 20 (Natural beige) van meg. Nem túl fényes, nem túl színes, nem túl szembeötlő, sőt, inkább matt, de szép, egyenletes hatása van, pont olyan, amit szeretek. +1: nagyon kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Szandraida

2015. március 11.

A soft plum árnyalat van meg, de olyan halvány a számon, mintha egy színtelen ajakápolót kentem volna fel, szinte nem is látszik. Pedig pont a színe tetszett meg...Leárazva, 400 Ft-ért nem mondom, hogy pénzkidobás volt, mert puha, kicsit fényes lesz tőle a szám, de aki ezzel szeretné színezni az ajkait, ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

sieszter

2014. november 21.

Én is a 20-t vettem meg, szerintem is drága és kevés, de nem bántam meg. Visszafogott gyöngyházfénye van, de nem olyan hideg, mintha megfagyott volna a szám, jól néz ki. Viszont többet nem fogom megvenni.

Ud.: Megszerettem, felhúzom 5 *-ra. Kivonják, úgyhogy vettem egyet leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Ud.: Megszerettem, felhúzom 5 *-ra. Kivonják, úgyhogy vettem egyet leárazva.

bbertie

2014. április 12.

Most Glamour kuponnal a 10 Light Magenta színűt vettem meg, felkenve rajtam sem csillog, inkább matt babarózsaszín lett az ajkam tőle. 50%-os kuponnal teljesen megérte, tetszik. Az, hogy natúrkozmetikum, csak tovább emeli az értékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

2013. december 22.

A 20 Neutral Beige-t vettem meg, 1700 Ft-ot sokallok érte, kicsit erősebb színt képzeltem el, ez igen halovány, de tetszik a visszafogottsága, rajtam nem nagyon fénylik, annak ellenére, hogy szájfény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

zoknimajmocska

2013. április 20.

Light magentát vettem meg. A színe igazán gyönyörű, viszont szárítja a szám és hajlamos összegyúlni a száj redőiben. Még próbálkozok azzal, hogy alá balzsamot kenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.