Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az értékes olíva-, napraforgó- és finom mandulaolajból készült arcápoló olaj intenzíven hidratálja a bőrt, fokozza rugalmasságát, így arcod hosszabb ideig hat fiatalosnak. Selymes, száraz textúrája kellemes érzetet kelt, ápolt és természetesen szép bőrt eredményez. Görögországból származó olívaolajjal, olívabogyó- és olajfalevél-kivonattal, olívabogyó-koncentrátummal.

Lisa100

2019. szeptember 6.

2 hete használom a csontszáraz, vagyis vízhiányos bőrömre, mert a 30ezer Ft értékű Belico sem tudott vele mit kezdeni, így megvettem ezt az olcsó, de annyira kecsegtető összetevőjű olajat. Első pillanatra az illata megtetszett, még a bőröm is jó puha lett, hurrá. De az üvege.. és ez a pipetta szerű izét nem tudom értelmezni! Minden csupa olaj, mert elcseppen...Ki volt az, aki ezt kitalálta?? Miért nem lehet egyszerűen pumpálós adagolós?
Na de sebaj, gondoltam. Használtam, és egyre több fura de hatalmas gyulladás gyűlt az arcomon, de azért nem adtam fel. Most ha tudnék mellékelni egy fotót...én, akin sosincs ekkora kelés...néha pattik vannak, de nem ilyen vészes! Fájdalmas gyulladások itt-ott, némelyik 1 hete fáj, nő és csak nő, de nem érik be. Pár napig alig tudtam beszélni is, a szám körüli daganatoktól!
Ezért most elolvastam azokat az összetevőket alaposabban. Ja! Hogy épp 3 bőrirritáló összetevőt tartalmaz?? Én kis butus meg hittem az előttem hozzászólóknak, hogy szép összetevős. Persze első olvasatra nekem is azok voltak, de most megtanultam, hogy alaposan át kell azt olvasni és nem másoknak hinni!
Úgyhogy így ajánlom fel ezt az olajat....a kukának!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Úgyhogy így ajánlom fel ezt az olajat....a kukának!

hetesiedit

2019. július 10.

Szép összetevős, natúr arcápoló olaj. Esténként használom a hidratálás előtt, hogy összefogja a már addig felvitt hatóanyagokat. 3 csepp elég belőle alkalmanként. Télen indokoltabb a használata a hidratálás miatt. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

katalin7

2019. július 8.

Nagyon tetszett a natúr csomagolás, az üvegét utántöltöttem, használom azóta is. Még dillemmázom, hogy érdemes-e újravenni. Nem volt rossz, de nem volt annyira jó sem. Még lehet próbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

fonalaslany

2019. június 25.

Két hete használom esténként. Az illatával még mindig barátkozok, nagyon erős. Önmagában nekem túl nehéz, bár talán a meleg, párás idő is hozzátesz ehhez. Pár napja a PomPom virágvizes zseléhez keverem, így viszont teljesen beszívja a bőröm, nem marad fénylö, ragacsos. Reggelre érezhetően puha, rugalmas a bőröm, eddig nem okozott irritációt, pattanást. Nem egy csodaszer, a dolgát teszi, hatalmas változást nem kell várni tőle. Újravágni nem fogom, de plusz pont a minimalista karton doboz, üveg csomagolás (pláne hogy sötét az üveg, így egyböl a "fénytől védett helyen tartandó" kritérium is kipipálva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Kyrasmileee

2019. május 27.

Téli időszakban többet használtam. Kellemes hidratál és a megjelenő szárazfoltokat is eltűntette nekem. Nem mondanám csodaszernek, és újra se venném most így tavasz/nyár közeledtével inkább fényvédő tartalmú krémekkel hidratálok nem pedig vele, de néha-néha estére felrakom az éjszakai krémemhez ha extra hidratálásra vágyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Rita05

2019. május 9.

Nem rossz, ha kicsit szárazabb a bőröm, akkor használom, tényleg nem szabad belőle sokat felvinni. Az illatával nekem semmi bajom, igazából teszi a dolgát, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Yette

2019. február 7.

Impulzusvásárlás ként került a fürdőszobám polcára.
Kár volt megvennem, félreértés ne essen nem katasztrofális termékről van szó, de ennyiért már tiszta növényi olajat vesz az ember, ami nincs telepakolva parfümmel, és illatanyaggal.
Az termék INCI-e nem bizalomgerjesztő, bár a bőrőmnek semmi problémát.
Az üveget kinyitva egyből az erős citromillat csapott meg. A bőrre felkenve nehezen szívódik be, viszont a dolgát szépen teszi, kellőképpen hidratál, de a felvitt mennyiséggel vigyázni kell.
Nem hiszem hogy valaha is újra venném, maradok a jó öreg argán, vagy szőlőmag olajnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Impulzusvásárlás ként került a fürdőszobám polcára.
Az termék INCI-e nem bizalomgerjesztő, bár a bőrőmnek semmi problémát.

bree07

2019. január 9.

Valóban puhítja és hidratálja a bőrt, de nagyon nehezen szívódik be. :( Ha csak egy picivel is többet visz fel az ember a kelleténél, akkor irtó nehezen fogja beszívni a bőr. Amúgy jó, de így gyakorlatilag elhasználni is esélytelen... olyan keveset lehet használni egyszerre, hogy megromlik mire az aljára érnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

tomkogy

2018. december 25.

Télen nagyon szeretem ezeket a tápláló, ápoló olajokat. Alá vizesebb esszenciákat kenek. Mivel nem sminkelek minden nap, reggel is használom, mire beérek dolgozni, felszívódik maradéktalanul. Az illata nem kifejezetten kellemes számomra, de viszonylag hamar elillan. Kisimít, feltölt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

writa

2018. november 20.

Télre kerestem egy arcápoló olajat a hidratáló krém mellé. Ennek ez illata kevésbé erős, mint a többi terméké a termékcsaládból. Nem szíódik fel gyorsan, hiszen olaj, de nagyon jól hidratál, télre egy csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.