Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Cserne, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyengéden regeneráló szemkörnyékápoló krém az olajfa növény különböző kivonataival friss, fiatalos megjelenést kölcsönöz a szemkörnyéknek. Kellemesen lágy textúrája hamar felszívódik és ápolja az érzékeny szemkörnyéki bőrt.

• Színezék-, illatanyag- és tartósítószermentes
  • Görögországi olívával
  • Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Eszti115

2022. június 20.

Szeretem, de annyira nem szívodik be. Ennek ellenére az apróbb ráncokat pl. betegség, nem alvás után eltünteti de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

szzh01

2021. november 5.

Évekkel ezelőtt a barna üvegtégelyes elődjét kezdtem el használni, amit már rég kivontak, akkor jött ez a sokkal korszerűbb, higiénikusabb csomagolás (kivéve a kissé béna kupakot) - igaz, a mennyiség a felére csökkent, az ár pedig csak valamivel lett alacsonyabb, de ez manapság nem különösebben meglepő. Egyébként szerintem még így is nagyon jó ár-érték arányú termék.

Az elődjét is imádtam, és ezzel sincs másképp, talán nem is változtattak érdemben a krémen, csak átcsomagolták.
Nagyon érzékeny a szemkörnyékem, de ettől semmi baja, tetszik az INCI, és hogy parfümmentes. Gazdag, testesebb krém, nem kell belőle sok, de mégis nagyon jól beszívódik, szépen feltölti, simítja a szemkörnyékemet.

Nekem must have darab, mivel szívesen kennék mindenféle arckrémet és szérumot a szemkörnyékemre az otthoni arzenálomból, de sajnos egy részükre allergiás vagyok, könnyezni, pirosodni kezd a szemem tőle - olyankor jön jól ez a (számomra örök) darab. Valamint nyáron is szuper, amikor kánikulában a fényvédő alá csak C szérumot vagy hyaluront teszek fel az arcomra, egyedül a szemem alatti rész több ápolásért kiált.

Nagyon kellemes, enyhe, saját hatóanyagai okán illatos bézses árnyalatú gazdag krém, a tubus nyílása extra szűk, így tűpontosan adagolható.
Remélem, hogy sosem vonják ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 5.

Remélem, hogy sosem vonják ki!

writa

2021. szeptember 20.

Szemkörnyák ápolóhoz képest sűrű állagó, de kellemesen selymes érzetű krém. A csomagolása praktikus, precízen adagolható, bár lehet a krém utolsó cseppjeit nem lesz könnyű kinyerni ebből a csomagolásból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Pajzs

2021. július 20.

Puhítja a szemkörnyéket, nem dobja le a korrektort. Engem nem irritál. Kicsit lassabban szívódik be, de sűrűbb állaga miatt ez nem meglepő. Nem hagy kényelmetlen érzetet maga után, és könnyű eloszlatni. Egyszerű szabályozni a tubusból kijövő mennyiséget. Koffeines szérum után alkalmazva is egyszerű elkenni, persze megvárom, hogy ez előbbi beszívódjon. Önmagában az illata kellemes, nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Jndr

2021. április 23.

nekem bevált. szépen hidratált és még sminkelni is jó volt rá, valamint az összetevői és az ára is kedvező :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

mafalda

2021. március 28.

Szerettem használni, kellemes tápláló érzést nyújtott a fáradt szemkörnyéknek. Feltöltötte, szépen hidratál. Elég baráti áron kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Kejkoo

2021. március 23.

Én szeretem ezt a terméket. Könnyed, gyorsan beszívódik és tökéletesen hidratál.
Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Ár-érték arányban tökéletes!

Pumi

2020. november 11.

nekem semmit sem csinal, szerintem be sem szivodik, ennyi erovel a frittöz olajjal is bekenhetnem a szemkornyekemet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. november 7.

Én szeretem ezt a szemkörnyékápolót. Nem irritál, jól hidratál, kellemes érzetet hagy maga után. Úgy gondolom, ami ebben a kategóriában elvárható, azt teljesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 7.

Gyomber32

2020. október 24.

Kellemes állagú és illatú szemkörnyékápoló. Mivel csak hidratálás céljából vettem, annak megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT