Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Cserne, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyengéden regeneráló szemkörnyékápoló krém az olajfa növény különböző kivonataival friss, fiatalos megjelenést kölcsönöz a szemkörnyéknek. Kellemesen lágy textúrája hamar felszívódik és ápolja az érzékeny szemkörnyéki bőrt.

• Színezék-, illatanyag- és tartósítószermentes
  • Görögországi olívával
  • Vegán

macooka

2019. október 18.

A korábbi tégelyes verziót is használtam és most ezt is megvettem magamnak. Bár tényleg drágább a fajlagos ára, de ez engem kevésbé zavar, mert a tégellyel ki lehetett kergetni a világból, ezt pedig szuperül lehet adagolni. A krém szerintem ugyanaz, legalábbis hatását tekintve biztosan. Nem csípi a szemem, nem könnyezem tőle, viszont nagyon kellemes állagú ami megfelelően hidratálja a szemkörnyékemet. Az összetevő lista is szuper, mi kell még?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Stanczi

2019. október 18.

Nagyon tetszik! Elég rég nem használtam szemkörnyékápolót, így alacsony elvárásokkal indítottam. Remekül hidratálja a bőröm, reggel nincs az a puffadt érzés és mintha a petyhüdtség is múlna. Szuper áron, szuper termék. Bár viszonylag sűrű állagú, tartottam tőle, hogy miliát okoz, könnyen kenhető és szépen beszívódik.
(kár, hogy nem hamarabb határozom el magam, akkor lenne egy csini tégelyem és egy életre elég krémem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Zsoofa

2019. október 3.

Nagyon örültem mikor megtaláltam ezt a terméket, először teljes arcra kerestem valami olyat ami nem csípi az érzékeny bőrömet - a “ha szemkörnyékre való, arcra sem árthat” alapon - ráadásul nincs illatosítva és kevesebb hulladékot termelt ezekkel együtt- (a korábbi kiszerelésben) csak a műanyag kupak nem volt újrahasznosítható anyagbol ami egyre többeknek érdekes szempont. Mindez pedig elég jó áron (volt) elérhető. Nagyon fincsi krém, kár hogy megváltoztatták a kiszerelést. :( emiatt adok 4-et

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

szilvia.bano

2019. szeptember 21.

Ez a megújított verziója a korábban kapható 30 ml-s, tégelyes szemkörnyékápolónak. Bár tényleg esztétikus a csomagolás, azért vannak bizonyos fenntartásaim vele. Az összetétel és így a minőség azonos, ellenben míg korábban 30 ml került 1800 Ft-ba, most 15 ml kerül 1300-ba, vagyis ennek a duplája 2600-ba. Szemkörnyékápolók viszonylatában ez még így is olcsónak számít, de az eredeti változatához képest mégis előnytelenebb. Éppen azért szerettem a régi tégelyeset, mert duplája mennyiség volt, mint amennyi egy átlag szemkörnyékápoló lenni szokott. Ugyanakkor nem szeretem ezt a fajta kupakot sem, bár korántsem annyira kényelmetlen, mint gondoltam, hogy lesz. A márkának anyagilag biztos megéri, de kár volt egy eredetileg népszerű, ár-érték arányban kiemelkedő terméket így átalakítani. Ettől függetlenül használom, mert szeretem, és eddig még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ann86

2019. szeptember 6.

Szépen hidratálja a szemkörnyékem, emellett nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Szépen hidratálja a szemkörnyékem, emellett nem irritál.

Cserne

2019. szeptember 5.

Pár hónapja használom, úgyhogy úgy gondolom eljött az ideje, hogy írjak róla.
Először is imádom, hogy "mindenmentes" és a papírcsomagolása is nagyon tetszik. Nekem nem okoz problémát a kiszerelése, igaz, az elődjét nem ismertem.
Csak azért kap négy csillagot, mert nem ért el nálam "hű, enélkül nem lehet élni" hatást, viszont hidratálni hidratál. Engem a csomagolásával jobban levett a lábáról, ettől függetlenül szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Pár hónapja használom, úgyhogy úgy gondolom eljött az ideje, hogy írjak róla.

Hidratálók: Algae Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT