Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. május 3.

Kategória:   Ajakápolók

Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó chai-tea kivonattal és argánolajjal.

Tisztán növényi eredetű összetevők.

amina22

2016. február 25.

Sajnos nem jött be. Ajándékba kaptam, és gondoltam, hogy az összetevői alapján nem lehet rossz, de mégis az. Olyan mintha vegyszeres ajakápolót kentem volna a számra, nagyon rossz érzés, pedig nincs benne ásványi olaj származék az összetevők alapján, mégis olyan érzést kelt. Az illata nagyon erős, ez is fura, ha natúr kozmetikumról beszélünk, amiben elvileg csak természetes illatanyag lehet. Hidratáló hatást egyáltalán nem tapasztaltam, inkább szárított, már ameddig el tudtam viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Batka

2015. december 7.

Sajnos ez is, mint minden szájfény kiszárítja a számat. Én ezt nem értem :) Nem tartós, nagyon gyorsan beszívódik. Pedig az applikátor igen muris kiképzésű: forog, kényelmes, csúcs szuper. Kár, hogy nem nagyon fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

szeliger

2015. október 3.

Teljes pénzkidobás, egyszerűen szörnyű. Semmit nem hidratál, cserébe tocsog az ajkak bőrén, nem szívódik be, inkább csak lenyalogatja az ember. Nekem nagyon kellemetlen érzés, értékelhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract