Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A bio- sárgabarackmagolaj és a bio-körömvirág kivonat táplálja a bőrt, és tiszta, egyenletes bőrképet ad.

La-Fee

2017. április 27.

Én is megvettem, mert emlékeim szerint jó volt. Most már nem az. Híg, a hatása nulla, dörzsanyag benne vicc, csípi a bőröm, agyonverték illatanyaggal ( nem nevezném illatnak) . Néha belefutok ilyen cuccokba, úgy kell nekem, amikor itthon van reggelente a friss zacc a kávégépből. Az ára miatt nem bosszantó annyira. De akkor is. Natúr árverés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

writa

2017. április 20.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt. Hetente egyszer-kétszer használom és szépen radíroz. Sok kis szemcse van benne, amik elég kicsik. Finom az illata, bár egy arcradírtól nem feltétlenül várom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

TaBePa

2017. március 28.

Évek óta ez az arcradírom, hetente használom, és nagyon jól teljesít. Finom illata van, nem szárít, teszi amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

juditvirag

2017. március 8.

Szeretem ezt a terméket. Szerintem hatásos nem túl erős bőrradír. Az illata nagyon tetszik.
update: Megvettem újra láttam hogy a csomagolás más lett mint volt. A címke ugyanaz így gondoltam nincs változás csak új designe. Tévedtem. Olyan erős alkoholos barackos természetellenes illata van hogy gyomorforgató. Szó szerint felkentem és azonnal le is mostam. Az állaga is más mint régen. Soha nem dobtam még ki terméket de úgy érzem ezt muszáj lesz... Szégyelld magad Alverde, nagyot csalódtam. Soha többé nem venném újra. Pénzkidoobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

incitatogranit

2016. december 2.

A kémiai hámlasztókra való átállás óta egyre ritkábban használom, bár szeretem a fizikai peelinget is. Ez a kis termék szerintem pont a jó kategória mert nem túl erős így nem karcolja szét az érzékenyebb bőrűeket sem, ami marad utána az pedig csak egy felpezsdült tiszta arcbőr. Az illata is kellemes nem tolakodó. Összességében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

eszterke

2016. augusztus 25.

Az érzés, mintha baracklekvárral kikevert tejbegrízbe fejeltem volna..:D Nem értem,miért kell egy kozmetikumnak tömény baracklekvár illatának lenni, de nem ez vele e fő problémám, hanem, hogy minimális a radírozó hatása. Az is talán a benne lévő alkoholnak köszönhető (?) Tényleg kb. a főtt gríz az, ami hasonlatos állagú. A végén azért van némi sima bőr érzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Emkas

2016. július 9.

Régebben vettem már ezt, akkor nagyon tetszett, kellemes barackos illata volt, alig vártam, hogy használjam. Nemrég megvettem megint, de csalódás volt, változtattak rajta. Túl van parfümözve, amit nem értek egy arcradírnál, és nem érzem, hogy bőrömnek használna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

gzsofi912

2016. május 30.

Szeretem ezt az arcradírt, öröm vele az arcápolás a finom illata miatt. Az én érzékeny bőrömnek szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

radnie85

2016. április 28.

Szeretem az Alverde arcápolási termékeit, így ezzl is meg vagyok elégedve. Heti 2-3 alkalommal szoktam használni esténként. Szépen radíroz, az illata nagyon finom, azt hozza amit egy arcradírtól elvárunk. Nem szárítja a bőrt. És árban is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

gyurika.petra

2016. április 14.

Nekem nem volt elég darabos, elég dörzsis. És utána nagyon szíros hatású maradt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.