Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Az Alverde Professional Anti-Shine primer minden smink számára optimális alapot nyújt, és mattító tulajdonságai miatt egyenletesebb bőrt biztosít. A kovasav és tápláló szőlőmagolaj tartalmú formula gyorsan felszívódik. A finomabb megjelenésű bőrért és a tartósan matt, gyönyörű arcszínért.

Vegán termék.

Bozizu

2020. július 7.

Ritkán fordul elő, hogy egy terméket egy használat után lekukázok. Hát ezzel megtettem. Az állaga minősíthetetlen, mintha vazelinnel krémezném be magam és úgy is néztem ki. Pedig pont az ellenkezőjét vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Barbuska90

2020. július 5.

Katasztrófa... Pont, mintha vastagon bekenném az arcom zsírral. Undorító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Katasztrófa... Pont, mintha vastagon bekenném az arcom zsírral. Undorító.

sosalexa99

2019. február 18.

Borzalmas. Nemcsak a szaga, ami a teára hajaz (amit én ki nem állhatok), hanem az állaga is szörnyű. Tiszta olajos, lehetetlen az arcon eloszlatni anélkül, hogy ne szívja be a bőr, mielőtt el lenne dolgozva. Ráadásul az alapozóm is megkukacosodott rajta. Adok neki még egy kis esélyt, de nem fűzök hozzá reményeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Stefania80

2019. február 15.

Azt hiszem olyat csináltam mint még sosem.. Megvettem, hazavittem,kipróbáltam.... és azonnal landolt a kukában... Ráadásul egyből a kinti szemetesbe dobtam.. Szóval, én még életemben nem éreztem olyan szagot mint ami ennek van.. Konkrétan a ragasztó és a benzin keveréke. Olyan 10 perc után, erős hányigerrel küszködve rohantam lemosni micellás vizzel! A mattításról meg annyit, hogy olyan volt tapintásra és kinézetre is, mintha disznózsírt kentem volna fel. Pedig az állaga megegyezik a Babí Skinnel, de ennyiben ki is merül a hasonlóság. Óva intek mindenkit hogy elcsábuljon a "Professional" felirat miatt és akár 5 Ft-ot is adjon érte. (A szavatossági idő lejárata is messze volt, és előttem sem bontotta ki senki mert le volt ragasztva a teteje) Egy szó mint száz: Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 6.

Nagyon szeretem, mert azonnal mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 6.

Nagyon szeretem, mert azonnal mattít.

crminn

2019. január 10.

Egy csillagot megérdemel, de többet sajnos nem. Ha mattít is, először betegesen, aztán egy óra elteltével újra diszkógömb módjára fénylik az arcom. Az állaga borzalmas. Az olaj kiválik belőle, lehet felrázni, de felesleges, nem változtat ezen. Eloszlatni nagyon nehezen lehet, de megszáradni, felszívódni nem fog fél óra után sem, egy nehezen sminkelhető olajos réteget hagy a bőrön. Ez egyszerűen nem és nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol