Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Szemkrémek

• Szemkörnyékápoló gél Q10-koenzimmel
  • Ajánlott életkor: 30 év felett
  • Bio grapefruitkivonattal és bio homoktövisolajjal
  • Élénkíti és új energiával tölti fel a szemkörnyék bőrét
  • Simítja a kisebb ráncokat, antioxidatív hatású

Zsofi201

2021. május 3.

Ez az első szemkörnyékápolóm. Megelőzés céljából, illetve a plusz hidratáló hatás kedvéért akartam beszerezni egyet. Amit kinéztem sajnos nem volt a boltban ezért jött ez velem haza, a kedvező ár és az INCI miatt. Otthon először nagyon csalódtam mert nem krémes, hanem gél állagú és én kifejezetten krémet kerestem(nem olvastam még el, hogy rá van e írva, valószínűleg ez az én figyelmetlenségem volt), de gondoltam adok neki esélyt ha már megvettem. Őszintén nem bántam meg végül. A púderem mindig száraz hatást keltett a szemem körül, ha ezt alá rakom akkor megszűnik ez a probléma. Egy fiatal bőrre mint az enyém szerintem megfelelő, nem vagyok benne biztos, hogy újra veszem még kísérletezni fogok, de ezzel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

Zsofi321

2021. április 2.

Egy ideje nem használtam szemkörnyékápolót, mert úgy vagyok a legtöbbel, hogy 'túlárazott hidratáló'. Mondjuk a legtöbb az is. :) Most a hideg időszakban viszont, már a hidratáló sem volt elég, így úgy döntöttem veszek valamit az alverdétől, mert ezeket már használtam régen is. Megmondom őszintén azt hittem ez a régebbi fajta pumpás 10 ml-s verziónak az újracsomagolása. Megnéztem az összetevőket: se parfum, se alkohol --> jöhet velem haza. Itthon vettem észre, hogy hoppá, ez nem az, amire én gondoltam... :) Eddig 3-szor használtam, beszívta a bőröm, egy enyhe, de tényleg nagyon enyhe mintha 'ragacsos' film réteget hagyna a bőrömön, de ez lehet másik krém okozza (én (majdnem) mindent amit magamra kenek, a szemem alá is szoktam tenni), viszont egy idő után eltűnik. Annyira nem rossz, elhasználom, remélem valami plusz hidratálást is ad majd. 3 csillagot adnék neki, de az összetevői miatt nálam kiérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Ejszakaikoboldmaki

2021. március 8.

Fú, ez nagyon nem
Az összetevőket futottam át gyorsan a boltban, hogy alkoholt azért ne kenjek már a szemem köré, ebben nincs is.
Sárgás vizes zselé állagú, ami nem beszívódik, hanem rászárad a bőrre, kb összehúzza a nem létező ráncokat is.
Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Fú, ez nagyon nem
Rettenetes.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.