Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak. Az olajok nagyrésze tanusított biogazdálkodásból származik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

edibo

2022. október 28.

Őszre/télre kerestem bőrápoló olajat testre, kézre és ezt választottam. Szerintem ár-érték arányban jó termék. Az illata kellemes, természetes (szerencsére, mert a szintetikus kencéket nagyon nem kedvelem). Este használom, zuhanyzás után. Könnyen beszívódik és nincs tőle ragacsos érzetem.
Itt olvastam, hogy van, aki hajra is használta. Ezt én is ki fogom próbálni ;) , mert a hajam is extra-száraz, erős szálú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 28.

Gigike

2022. augusztus 24.

Nagyon szeretem!
Nekem ez a kis üvegcse maga az álom..
Nagyon száraz bőröm van, főként, hogy esténként a napot egy szappannal mosom le ami nagyon szárítja.. De a problémás bőrömet meg ez tette rendbe.. 🙄 Örök harc marad..
Ezt esténként vagy smink előtt teszem fel.
Ha este teszem fel, reggelre sokkal szebb simább bőrre ébredek, még van amikor kicsit tetszek is magamnak 😅
De ezt mind neki köszönhetem, mert nem bántja a bőröm és még csodát is tesz vele!
Az illata nem egy Tierry Mugler, de az úgy is el illan.

10*! ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

Nagyon szeretem!
Nekem ez a kis üvegcse maga az álom..
Ezt esténként vagy smink előtt teszem fel.
Az illata nem egy Tierry Mugler, de az úgy is el illan.

10*! ❤️

violetti

2020. május 18.

Nem vagyok a rajongója az illatnak, ez már kiderült az arcra való kistestvérénél. Ez is nehezen szívódik be. Örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

alexandraporcelain

2019. december 14.

Száraz bőrre tökéletes választás azoknak, akik szeretik az olajokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Száraz bőrre tökéletes választás azoknak, akik szeretik az olajokat.

Annai

2019. július 26.

Nedves bőrre viszem fel, én is leginkább este, s kombinálom más gyorsan beszívódó szérummal, hogy segítsen a nehéz állagán.
Így ki lehet küszöbölni a túlzott zsírosságát. Egyébként egy nagyon jó kis olaj. Kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

citromkrem

2019. július 7.

Télen szoktam használni, amikor kicsit több hidratálás kell a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Télen szoktam használni, amikor kicsit több hidratálás kell a bőrömnek.

cocoapowder

2019. július 1.

Nagyon sok értékes olajjal van tele, semmi "töltelék" anyag, csak olajok és természetes illatanyagok. Általában keverem ricinus, oliva és más olajokkal a még jobb hatásért. Estére ajánlom annak aki soknak találja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Catyx

2019. március 3.

Szeretem az alverdés olajakat, ez is köztük van. Extra finom illata van, szép fényes, selymes lesz a bőröm tőle. Esténként tusolás után szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

kakaska

2018. december 21.

Finom illatú, nagyon jól hidratál, télen a kiszáradt bőr megmentője. De nagyon lassan szívódik fel az olajok miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ZANNAH

2018. november 24.

Kellemes rózsa illatú , vizes kenőcsbe ( orvos felírja ,patikában kiváltom) keverve használom testápolóként már sok éve .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil