Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak. Az olajok nagyrésze tanusított biogazdálkodásból származik.

Annai

2019. július 26.

Nedves bőrre viszem fel, én is leginkább este, s kombinálom más gyorsan beszívódó szérummal, hogy segítsen a nehéz állagán.
Így ki lehet küszöbölni a túlzott zsírosságát. Egyébként egy nagyon jó kis olaj. Kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

citromkrem

2019. július 7.

Télen szoktam használni, amikor kicsit több hidratálás kell a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Télen szoktam használni, amikor kicsit több hidratálás kell a bőrömnek.

cocoapowder

2019. július 1.

Nagyon sok értékes olajjal van tele, semmi "töltelék" anyag, csak olajok és természetes illatanyagok. Általában keverem ricinus, oliva és más olajokkal a még jobb hatásért. Estére ajánlom annak aki soknak találja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Catyx

2019. március 3.

Szeretem az alverdés olajakat, ez is köztük van. Extra finom illata van, szép fényes, selymes lesz a bőröm tőle. Esténként tusolás után szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

kakaska

2018. december 21.

Finom illatú, nagyon jól hidratál, télen a kiszáradt bőr megmentője. De nagyon lassan szívódik fel az olajok miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ZANNAH

2018. november 24.

Kellemes rózsa illatú , vizes kenőcsbe ( orvos felírja ,patikában kiváltom) keverve használom testápolóként már sok éve .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Leander

2018. szeptember 20.

Kellemes, illatos hidratálás. Ragyogó lesz tőle a bőröm, kellemes az illata, könnyű a használata, az olajokhoz hasonlóan lassabban szívódik fel, azaz érdemes a felkenése után előbb egy fürdőköpenybe burkolódzni és csak később felöltözni. Hajamra is használtam, szépen hidratálja azt is. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nnikolett

2018. szeptember 11.

Nagyon szerettem, jól hidratál és erős, de finom illata van. Használtam testápolóként és a hajamra is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

vadjacsa

2018. március 7.

Szeretem az illatát és valóban táplál és még egészséges is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Szeretem az illatát és valóban táplál és még egészséges is!

zana525

2018. február 5.

Jók az összetevői, egész jól hidratál, ráadásul olcsó, csak azt csodálom, hogy miért nem az első helyen van az összetevőknél a parfüm, mert brutálisan erős az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil