Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak. Az olajok nagyrésze tanusított biogazdálkodásból származik.

Catyx

2019. március 3.

Szeretem az alverdés olajakat, ez is köztük van. Extra finom illata van, szép fényes, selymes lesz a bőröm tőle. Esténként tusolás után szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

kakaska

2018. december 21.

Finom illatú, nagyon jól hidratál, télen a kiszáradt bőr megmentője. De nagyon lassan szívódik fel az olajok miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ZANNAH

2018. november 24.

Kellemes rózsa illatú , vizes kenőcsbe ( orvos felírja ,patikában kiváltom) keverve használom testápolóként már sok éve .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Leander

2018. szeptember 20.

Kellemes, illatos hidratálás. Ragyogó lesz tőle a bőröm, kellemes az illata, könnyű a használata, az olajokhoz hasonlóan lassabban szívódik fel, azaz érdemes a felkenése után előbb egy fürdőköpenybe burkolódzni és csak később felöltözni. Hajamra is használtam, szépen hidratálja azt is. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nnikolett

2018. szeptember 11.

Nagyon szerettem, jól hidratál és erős, de finom illata van. Használtam testápolóként és a hajamra is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

vadjacsa

2018. március 7.

Szeretem az illatát és valóban táplál és még egészséges is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Szeretem az illatát és valóban táplál és még egészséges is!

zana525

2018. február 5.

Jók az összetevői, egész jól hidratál, ráadásul olcsó, csak azt csodálom, hogy miért nem az első helyen van az összetevőknél a parfüm, mert brutálisan erős az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

kristalygomb

2018. január 19.

Jó az illata, kis hidrataló krémmel keverve használom napi szinten!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

Jó az illata, kis hidrataló krémmel keverve használom napi szinten!

szepsegapolasanna2

2017. október 16.

a masszőröm ajánlotta ezt az olajat, nagyon szeretem az illatát és azt, hogy még egészséges is😊 minden nap fürdés után használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Bog

2017. szeptember 14.

Update: Jöttem felpontozni, mert nagyon megszerettem. Miutáns ikerült túltennem magam az illatán (szerintem már nem is olyan erős, mint az elején) rendszeresen használom és nagyon szereti a bőröm! Kevesebb olajat használok, hogy ne legyen annyira intenzív az illata, így elviselhető. Sokkal kényelmesebb és gyorsabb a használata, mint a testápolóké. Nem 5 csillag az illat miatt, de szeretem. Legközelebb megpróbálom a másik változatot, hátha az lesz a tökéletes.

Elég nagy csalódás ez a termék az illata miatt. Nagyon szeretem a márka vadrózsás vonalát. Az arcápolók után vágytam testápolóra is, és őrá bukkantam. Rögtön jött is haza velem. Este zuhany után bekentem magam vele és forgott a gyomrom a szagától! Ez borzalmas! Számomra elviselhetetlen! Meg sem közelíti az arcápolók illatát!
A hidratáló hatásától sem vagyok elájulva. Gyorsan és nyomtalanul felszívódik, és nálam pont ez a negatívum. Extra száraz bőröm van, főleg az alsó lábszáramon és ez a termék nem elég neki. A csomagolását imádom, nagyon luxus érzetet kelt! Ráadásul újrahasznosítható. De nem hogy nem fogom újra venni, lehet hogy ezt az egy üveget sem fogom elhasználni.
Sajnálom, csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Sajnálom, csalódtam!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol