Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Normál és zsíros hajra

• nyugtatja a fejbőrt
  • tartós frissességet és a könnyedséget ad a hajnak
  • késlelteti a haj zsírosodását

Brigi007

2021. április 23.

Nekem bevált ez a sampon. Én alapból abból az alaphelyzetből indultam, hogy nem megfelelő szilárd samponokkal sikerült annyira tönkretenni a hajam, hogy szinte naponta kellett volna hajatmosnom, annyira zsírosodott. Ezzel a samponnal sikerült elérni, hogy 4-5 naponta mossak, sokkal kevésbé zsírosodik.
Én hajpakolással együtt használom, így nem tapasztaltam, hogy szárítaná a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

bolgika

2020. november 29.

Nekem nem vállt be, a hajmosást nem tudtam vele kitolni (nem rontott a helyzeten, de nem is javított). Nem habzik olyan jól, mondjuk ez lehet azért van mert nincs benne annyi káros összetevő. Nem fogom újra venni, sajnos még keresem a tökéletes természetes alapú samponomat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Bettii98

2020. szeptember 21.

Nem rossz. Csikorgóssá teszi a hajat. A hajmosást egy nappal ki lehet tolni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Sisszy

2020. április 14.

Az illata és az állaga jó volt, egy nappal kitoltam vele a hajmosást, nem gubancolódott tőle a hajam. Ennek ellenére nem voltam elájulva tőle, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Dominique

2020. március 21.

A hajam jobban zsírosodott tőle, mint más samponoktól, és viszket is tőle a fejbőröm. Nem veszek belőle újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

lovecreams

2020. február 18.

Az állaga, mint a többi samponé, mégis nehezebben habzik, több kell belőle. Nagyon jól tisztít, szerintem egy sampontól sem éreztem ennyire tisztának a hajam még, viszont ezzel párhuzamosan szárít is. Én amiért a legmérgesebb vagyok rá, hogy rettenet viszketett a fejbőröm tőle. A hajmosásokat sem tolta ki, ahogy ígérte, ezért abszolút "végeztem" vele:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

vikooo

2019. december 25.

Update: Le kell h pontozzam. Hosszabb hasznalat utan teljesen kiszaritotta a hajam. Nem tudtam h mitöl volt vattacukor effekt, de ahogy nem volt ez keznel kenytelen voltam a „normal“ sampont hasznalni, ahol is eszrevettem h a sampon a „ludas“. Igy hat abba kellett hagynom.
Csak neha hasznalom amikor egy jo alapos tisztitasra van szüksegem. Kar...:(

Már a nagyon sokadik tubust használom el, úgyhogy tapasztalat van bőven...
Negatív:
- nem tolja ki sajnos a hajmosás gyakoriságát, így is kétnaponta mosok hajat.
- nem habzik rendesen (van rá trükköm- hígítani kell, így sem fog eszméletlen habzásba kezdeni, de könnyebben oszlatható)
- önmagában szárítja a hajvégeket, ezért kell a második samponozást, egy másik samponnal véghezvinni amiben van "vmi", vagy balzsamot ill. pakolást használni.
Pozitív:
- az én zsíros hajamat egy sampon sem tisztította még ennyire jól ki. Van hogy (kétszer samponozok) mindkét samponozást ezzel csinálom, és egy jó minőségű pakolással, v balzsammal megyek rá utána, de akkor is csak a hajvégekre teszek.
- szeretem az illatát, bár ez ugye mosás után már nem érezhető.
- nem nehezít el, hanem friss zsírmentes hajat kapok utána.

+ Tipp: extra tisztítást szoktam végezni havi egyszer, ekkor keverek hozzá egy kis szódabikarbónát.

Még biztosan nagyon sokat fogok vásárolni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Csak neha hasznalom amikor egy jo alapos tisztitasra van szüksegem. Kar...:(

Már a nagyon sokadik tubust használom el, úgyhogy tapasztalat van bőven...
Negatív:
- nem tolja ki sajnos a hajmosás gyakoriságát, így is kétnaponta mosok hajat.
Pozitív:
- szeretem az illatát, bár ez ugye mosás után már nem érezhető.
- nem nehezít el, hanem friss zsírmentes hajat kapok utána.

Még biztosan nagyon sokat fogok vásárolni belőle. :)

tomkogy

2019. december 21.

A zsírosságon önmagában nem segített, viszont az én hajamnak nagyon szép fényt ad. Erről nem olvastam senkinél, lehet, hogy csak nálam van ilyen "mellékhatása". Ez a tulajdonsága annyira tetszik, hogy együtt kezdtem el használni a schauma lila (szőke és ősz hajra való) samponommal. Először a schaumából egy kis mogyorónyival mosom meg a rövid hajam, hogy világosítsa a szőkített részeket, majd következik az alverde, hogy szép fénye legyen. Így valahogy még sikerül is kitolnom a hajmosások közötti időtartamot, és mindkettő hatása érvényesül - nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 21.

zsofi017

2019. november 1.

Furcsa volt, hogy zselés az állaga, de egy üres flakonban keverem el egy kis vízzel és úgy viszem fel, szóval nem gond az eloszlatása.
Update: sajnos nagyon hozzászokott a hajam, végül ez is csak 2-3 napot bírt ki, ráadásul annyira nem is lett ápolt hatása, kicsit elkezdett szárítani is, ezért elbúcsúztunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Floree

2019. október 28.

Hát, próbáltam szeretni ezt a sampont, de problémáim vannak vele. Jó párszor használtam, de egyre sűrűbben kell hajat mosnom amióta ezt használom..ráadásként viszket a fejbőröm is tőle a második napon, és már második nap tocsog a zsírtól a hajam. Nem jó :( Kár volt egyből két flakonnal vennem, most dobhatom ki....még jó hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lásd Tripeptide-32