Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Normál és zsíros hajra

• nyugtatja a fejbőrt
  • tartós frissességet és a könnyedséget ad a hajnak
  • késlelteti a haj zsírosodását

zsofi017

2019. november 1.

Furcsa volt, hogy zselés az állaga, de egy üres flakonban keverem el egy kis vízzel és úgy viszem fel, szóval nem gond az eloszlatása.
Update: sajnos nagyon hozzászokott a hajam, végül ez is csak 2-3 napot bírt ki, ráadásul annyira nem is lett ápolt hatása, kicsit elkezdett szárítani is, ezért elbúcsúztunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Floree

2019. október 28.

Hát, próbáltam szeretni ezt a sampont, de problémáim vannak vele. Jó párszor használtam, de egyre sűrűbben kell hajat mosnom amióta ezt használom..ráadásként viszket a fejbőröm is tőle a második napon, és már második nap tocsog a zsírtól a hajam. Nem jó :( Kár volt egyből két flakonnal vennem, most dobhatom ki....még jó hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Anheszenamon

2019. október 6.

Hosszú, festett derékig érő hajam van. A töve zsírosodásra hajlamos, míg a közepétől inkább száraznak mondanám. Nem töredezik annak ellenére sem, hogy évente kb. 2-szer vágatok belőle. Nekem ez a sampon egyáltalán nem vált be. Nem habzik semennyire, nagyon sok kellett a hajamra, és olyan volt, mintha sima vízzel próbálnék hajat mosni. Amellett, hogy borzalmasan szárította az amúgy is sprőd hajvégeimet, rettenetes csomókba állt össze tőle a hajam, amit aztán csak kínkeservesen tudtam kibontani kifésülő spray segítségével. Soha többet nem veszem újra, számomra katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Renipici96

2019. július 31.

Ez az eddigi legjobb sampon ami hasznaltam. Tul tolni a hajmosast nem tudom vele se, de nem is varom el, mert osszesegeben nagyon zsiros a borom, es ugy ahogy egy mattito krem utan is nap vegere zsiros lesz a borom, ugyanugy van barmelyik samponnal is. Tehát hulyeseg azt elvarni tole, hogy majd egy héten csak egyszer kell hajat mosnod, mert az nem ugy van. A zsir belolrol jon, es azt semmi sem fogja megállitani.
Viszont, a hajam nagyon szepen rendbe jott amiota attertem szilikonmentes termekekre, es ezt a sampont hasznaltam. Egy ideig atvaltottam az uj garnier aloe light-ra, viszont az szörnyen szétszàritotta a hajam, igy visszatértem erre, es igy 2 hét használat utan ujra szep a hajam. Szerintem orokre ezt fogom hasznalni, keverve az avokadossal. Imádom! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Boudica

2019. június 8.

Folyton keresgélem a csodaszert a hosszú gyorsan zsírosodó hajamra. Hát ez nem az... Nagyjából a flakon negyedéig tudtam eljutni annyira szárította és csomósította a hajam. Már a kinosása után éreztem a gubancokat benne. A hajmosást persze nem tolta ki, mert hiába szárította annyira a hajam, ennek köszönhetően még gyorsabban zsírosodott. Hiába próbalgattam más termékekkel keverni, hamar a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Lovemyhair

2019. március 19.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, más samponnal már hajmosás utáni este zsíros, vele ki tudom tolni a hajmosást 3 nappal. Nem egy csodaszer, de bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Mingey

2019. március 17.

Nagyon szeretem a bio termekeket, igy ehhez a samponhoz nagy remenyeket fuztem. Igazabol nem rossz sampon. 2 naponta kell hajat mosnom mert nagyon zsirosodik.
A sampont pozitiv hatasa hogy szepen tisztit.
A negativ : nem tolja ki a hajmosast, nagyon szaritja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

A sampont pozitiv hatasa hogy szepen tisztit.
A negativ : nem tolja ki a hajmosast, nagyon szaritja a hajamat.

Qwerty

2019. február 14.

Nagyon nehezen fogyott el, a végén már minden mással kevergettem. Az illata jó, ha locsoltam bőven még samponként is használható volt valamennyire. Örülök, hogy már nem kell nézegetnem ezt a rusnya flakont a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

botyi

2019. február 12.

Gyorsan zsírosodik a hajam, 3 naponta mosok hajat, de ezzel két napot se nagyon bírtam. A hajtövem még gyorsabban zsírosodott, a hajvégeket viszont kiszárította. Kevésbé habzik, ami engem nem zavart, a rossz hatása annál inkább. Egy flakonnal elhasználtam, de nem veszek többet ilyet. Nekem sajnos nem vált be, ettől még másnak jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

vikooo

2018. december 30.

Már a nagyon sokadik tubust használom el, úgyhogy tapasztalat van bőven...
Negatív:
- nem tolja ki sajnos a hajmosás gyakoriságát, így is kétnaponta mosok hajat.
- nem habzik rendesen (van rá trükköm- hígítani kell, így sem fog eszméletlen habzásba kezdeni, de könnyebben oszlatható)
- önmagában szárítja a hajvégeket, ezért kell a második samponozást, egy másik samponnal véghezvinni amiben van "vmi", vagy balzsamot ill. pakolást használni.
Pozitív:
- az én zsíros hajamat egy sampon sem tisztította még ennyire jól ki. Van hogy (kétszer samponozok) mindkét samponozást ezzel csinálom, és egy jó minőségű pakolással, v balzsammal megyek rá utána, de akkor is csak a hajvégekre teszek.
- szeretem az illatát, bár ez ugye mosás után már nem érezhető.
- nem nehezít el, hanem friss zsírmentes hajat kapok utána.

+ Tipp: extra tisztítást szoktam végezni havi egyszer, ekkor keverek hozzá egy kis szódabikarbónát.

Még biztosan nagyon sokat fogok vásárolni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Már a nagyon sokadik tubust használom el, úgyhogy tapasztalat van bőven...
Negatív:
- nem tolja ki sajnos a hajmosás gyakoriságát, így is kétnaponta mosok hajat.
Pozitív:
- szeretem az illatát, bár ez ugye mosás után már nem érezhető.
- nem nehezít el, hanem friss zsírmentes hajat kapok utána.

Még biztosan nagyon sokat fogok vásárolni belőle. :)

Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lásd Tripeptide-32