Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 24.

Ár:   1999 Ft

• lágy textúra
  • bio makadámia olajjal és organikus olívaolajjal gazdagítva
  • egészséges színnel és ragyogással vonja be azt arcot

Kiszerelés: 9 g

mommyskin

2024. május 22.

Az én hófehér bőrömön sajnos semmit nem színez, egyszerűen nem látszik, nem fogja be. Több ecsettel is kipróbáltam, de semmi 😊 lehet selejtet vettem, egyébként nagyon tetszene a szine.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

kovacskitti0127

2022. május 21.

Nagyon sokáig elég, én szeretem. Apró csillogást is ad, mint egy highlighter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 21.

Nagyon sokáig elég, én szeretem. Apró csillogást is ad, mint egy highlighter.

Morgiana

2019. december 11.

Nagyon szép a színe. Nem okozott gondot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Nagyon szép a színe. Nem okozott gondot.

Agnyecko

2019. június 10.

Nagyon szép, hideg rózsaszín az árnyalata, ami igazán üde pírt ad az arcnak. Én komolyan nem látom csillámosnak, de sajnos tartósnak sem mondható, du.- ra én már nem látok belőle semmit, igaz, nem is frissítem egész nap.
Nagyon szeretem, hogy több árnyalat van a tégelyben, így szbályozható a tónus, erősség.
Én vhogy eltörtem a magamét, így a porrá mállott cucc kifolyik a dobozából, ezért akartam egy másikat venni, de nem találtam, gondoltam, már nem gyártják. Aztán totál véletlenül fedeztem fel később, hogy leárazva kallódik még egy-két doboz a DM-ben, amit persze megvettem féláron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

mpetra95

2019. február 28.

Világos babarózsaszín. Fénylik, csillog, de BB krémre kenve nem rossz. Bár jobban szeretem a sötétebb színeket, ez nem von le a termék értékéből:D Tartós, és rengeteg van egy tégelyben. A középső csík inkább highlighterként használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Tuci

2019. február 15.

Nagyon finom illatú, jó kis termék. Először felrakva nem tetszett, mert "nem annyira találtam" a színt az arcomon. De építgetve nagyon szép, üde, mondhatni bájos ragyogást ad az arcnak. Szépen csillog, highlighter sem kell mellé, de a középső világos színt annak használva szép egységes lesz az összhatás, ha mégis úgy döntenék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

cukicsajszi

2018. november 16.

Régóta szemeztem vele és tegnap végre meg vettem féláron. ☺️ És egyáltalán ne bántam meg (maximum azt, hogy elfelejtettem rátetetni a Dm kártyámra a vásárlásért járó pontokat... Kicsit szétszórt vagyok mostanában.) Gyönyörű baba rózsaszín, csillogó kis jószág. Én, aki mindig az erősebb színeket preferáltam egészen beleszerettem őkelmébe. Csodaszép, nekem tetszik az illata, reggel óta még most este hétkor is ott van ahova tettem és még "méregmentes" is. Ja! És ma azt mondták olyan szép, kislányos az arcom... 38 vagyok. :D Szerintem miatta... ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Annyira szép enyhe babás színt ad, hogy szinte nem is lehet megmondani, hogy ez most pirosító vagy természetesen üde az arcom.

Rebuska

2018. január 31.

Illata csodás, enyhe. Színei visszafogottak, de egeszen jol pigmentáltak (ár arányhoz képest) tartós, es csillog. Ami negatívum lehet a zsíros boron. De nekem absolut bevált, ha az ember nem viszi tulzásba akkor nagyon szep a eredmény. Én valamikor csak az eggyik szint használom, de altalában ossze keverem...a leg világosabb szín még talán highlighter-ként is jol jon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

deodata96

2017. december 19.

Egy glamour napon csaptam le rá, mert gondoltam ez is jó lesz. Most már tudom is hogy jó, kellemes csillogást ad, és a színe is visszafogott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Kaolin 0 0

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.