Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 12.

Kategória:   Fürdőtermékek

A lágy tenzidek, tengeri só és bio Aloe Vera egyedülálló kompozíciója puha és ápolt bőrérzettel ajándékozza meg. A bio almamenta és szeder gyümölcsös illata életre kelti az érzékeket.

Helllaa

2017. december 27.

Alverde kalendàriumban találkoztam vele, annyira nem nyűgözött le. Diszkrét hab, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Szityike

2017. szeptember 12.

Ez a másik habfürdő, amit a hasonló társával hazavittem.
Nagyon kellemes illata van neki is, kicsit lágyabb és visszafogottabb, mint a másik kis virágosnak, de nekem tetszett!
Egy kellemes fürdőzéshez szuper kiegészítők, így mindkettőnek jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Ez a másik habfürdő, amit a hasonló társával hazavittem.
Egy kellemes fürdőzéshez szuper kiegészítők, így mindkettőnek jár az 5*

kovacsrekaa

2016. április 18.

Nem hidratal. De jol habzik. Nem tetszik benne az alkohol, az illata sem a kedvencem. 250 forintert draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

natasa

2016. február 21.

Amikor először megláttam, megörültem. Már vágytam valami jó kis habfürdőre a bio vonalról. Nem szoktam gyakran kádazni, de néha jól jön egy kis lazítás. Az Alverdének volt régebben egy szilvás habfürdője, azt nagyon szerettem, de kivonták sajnos.
Szóval néha jó a lazítás a lágy habokban, illatfelhőben... Hát, kábé annyit tud, mint a társa. Ügyes ez az Alverde, kis tasakokba csomagolja, hadd higgye a kedves vevő, hogy ez aztán exkluzív kozmetikum. Az illata tényleg kellemes, nekem legalább is tetszik. Habocska is van egy darabig. Gondolom, a bőrt is ápolja - ártani biztos nem árt, nem használtam, csak egyszer ezt is - így nem is tudok hosszútávú tapasztalatot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate