Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Dezodorok

A nyugtató hatású kamillát és bio aloe vera kivonatot tartalmazó deo roll-ont kifejezetten az érzékeny bőr igényei szerint fejlesztették ki. A cink, valamint a bio komló kivonat hatékony formulája 24 órás védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen - alkohol (etanol) és alumíniumsók nélkül.

Kingucii

2021. április 8.

en ugy szereteeeem.
Próbáltam már mást is, de nem hoztak meg a kivant eredmenyt. Nem hagy foltot a ruhamon, a napot is bírja. Ráadásul semmi szagom nincs. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

en ugy szereteeeem.

Tanomi

2021. március 21.

Szerintem nem rossz. Olcsóbb és kellemesebb az illata, mint az általam ismert alumínium menteseknek. (Biztos nem vagyok elég tájékozott.) Az illata ettől függetlenül szerintem nem az igazi. A hatásával viszont nekem nincs bajom. Én megvártam míg megszáradt és így nekem nem fogta a ruhámat se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

TahinZsofi

2020. július 25.

Nagyon szeretem az illatát, nem tolakodó, finom, nem veszik össze egyetlen parfümmel vagy testápolóval sem. Egy átlagos napon simán bírja, ha nagyon meleg van vagy edzésre megyek akkor délután újra kenem. Kell neki egy-két perc, hogy beszívódjon. Ruhán nekem még egyszer sem hagyott foltot.
Évek óta használom, volt néhány kísérletem a kíváncsiságom miatt, de ezt mindig újra veszem.
Az hozzátartozik a sztorihoz, hogy nem ezzel váltottam le az alumíniumos deokat. Az egy házi kence volt shea vaj, kakaóvaj, keményítő, szódabikarbóna és illóolaj kombóból. Lehet váltásnak ez kevés lett volna, de így szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Letti2

2020. április 18.

Az első alumínium mentes deo, amit kipróbáltam. Gondoltam, hogy nem lesz annyira hatékony, de ez olyan, mintha semmit nem kentem volna magamra. Az illatával sem vagyok kibékülve, és foltot is hagy. Két másik, (kicsit drágább) natúr deot is kinéztem már magamnak, amit ki fogok próbálni. Remélem megtalálom az igazit..... Ez sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

debr89

2019. december 2.

Sajnos nagyot csalódtam bent. A fehér réteg (amit a bőrőmön) hagy avval még tudtam volna élni. De olyan szinten büdi voltam tőle, hogy már ciki volt. Nekem teljes csalódás:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

ponilopopolopo

2019. október 21.

Nekem ez nagyon tetszik. Igaz, napközben azért 1x újra kell kenni, de van hatása. Pedig sokat és büdit izzadok,de ezzel sokkal kevesebbet. Rengeteg neves natúr deo után ez bevált (Schmidts, Biobaza, Manna, Aloe Via).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

LolitaLolly

2019. augusztus 9.

nem rossz, de nem is jó. fehér pancsot hagy a hónaljon és ezáltal a ruha is hamar letörli, de meglepő módon valami hatása mégis van... azonban nagyon stresszes, izzadós napokra nem ajánlott. télen leszek rá kíváncsi, ha egyáltalán újraveszem, de az olcsó ár ellenére oké, az illatát pedig szeretem, igaz leginkább csak a tartóból szagolgatni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

viragi

2019. március 25.

A normál dezodortól egy idő után kipirosodott a hónaljam, ezért a dr.organic egyik deo-ját használtam, de egy idő után annál is pirosodott, nem tudom milyen összetevőjére voltam/vagyok allergiás, de utána tértem át erre a deo-ra, amit már évek óta használok és nem volt ilyen gondom vele azóta sem. Izzadásgátló hatást ettől ne várj, ugyanúgy izzadok, mintha nem kennék magamra semmit, viszont nem lesz a hónaljam kellemetlen szagú, és ugyebár egy natúr deo-nál ez a lényeg. Felkenve és megszáradva fehér réteget képez a hónaljon, mondjuk nem szoktam spórolni vele. Nekem kijön a ruhámból, ha gyorsan öltözök és nem várom meg, hogy megszáradjon. Az illatával sincs bajom, nem erős, ez nekem kifejezetten tetszik, olyan púderes hatást kelt bennem az illata. Külön tetszik, hogy alumíniummentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Qwerty

2019. január 29.

Ha épp nem kapni a szürke kupakosat, kizárólag akkor veszem. Az illatát nem igazán szeretem. Erre is kell kis szódabikarbóna, hogy kibírjon egy átlagos napot. De legalább kiütéses nem leszek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

kissagi19

2019. január 18.

Meglepő módon valamennyire csökkenti az izzadást. Nincsenek kellemetlen szagok sem. Kb 5-6 órát bír, meg kell várni, hogy megszáradjon, mirlőtt felöltözöm. Jóval többet bír, mint amit hasonló árfekvésű terméktől elvárna az ember. Kismamaként csak ezt használtam, mióta pedig dolgozom, munkaszüneti napokon veszem elő.
Szeretem, rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Szeretem, rendszeresen újraveszem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract