Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Dezodorok

A nyugtató hatású kamillát és bio aloe vera kivonatot tartalmazó deo roll-ont kifejezetten az érzékeny bőr igényei szerint fejlesztették ki. A cink, valamint a bio komló kivonat hatékony formulája 24 órás védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen - alkohol (etanol) és alumíniumsók nélkül.

ponilopopolopo

2019. október 21.

Nekem ez nagyon tetszik. Igaz, napközben azért 1x újra kell kenni, de van hatása. Pedig sokat és büdit izzadok,de ezzel sokkal kevesebbet. Rengeteg neves natúr deo után ez bevált (Schmidts, Biobaza, Manna, Aloe Via).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

LolitaLolly

2019. augusztus 9.

nem rossz, de nem is jó. fehér pancsot hagy a hónaljon és ezáltal a ruha is hamar letörli, de meglepő módon valami hatása mégis van... azonban nagyon stresszes, izzadós napokra nem ajánlott. télen leszek rá kíváncsi, ha egyáltalán újraveszem, de az olcsó ár ellenére oké, az illatát pedig szeretem, igaz leginkább csak a tartóból szagolgatni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

viragi

2019. március 25.

A normál dezodortól egy idő után kipirosodott a hónaljam, ezért a dr.organic egyik deo-ját használtam, de egy idő után annál is pirosodott, nem tudom milyen összetevőjére voltam/vagyok allergiás, de utána tértem át erre a deo-ra, amit már évek óta használok és nem volt ilyen gondom vele azóta sem. Izzadásgátló hatást ettől ne várj, ugyanúgy izzadok, mintha nem kennék magamra semmit, viszont nem lesz a hónaljam kellemetlen szagú, és ugyebár egy natúr deo-nál ez a lényeg. Felkenve és megszáradva fehér réteget képez a hónaljon, mondjuk nem szoktam spórolni vele. Nekem kijön a ruhámból, ha gyorsan öltözök és nem várom meg, hogy megszáradjon. Az illatával sincs bajom, nem erős, ez nekem kifejezetten tetszik, olyan púderes hatást kelt bennem az illata. Külön tetszik, hogy alumíniummentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Qwerty

2019. január 29.

Ha épp nem kapni a szürke kupakosat, kizárólag akkor veszem. Az illatát nem igazán szeretem. Erre is kell kis szódabikarbóna, hogy kibírjon egy átlagos napot. De legalább kiütéses nem leszek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

kissagi19

2019. január 18.

Meglepő módon valamennyire csökkenti az izzadást. Nincsenek kellemetlen szagok sem. Kb 5-6 órát bír, meg kell várni, hogy megszáradjon, mirlőtt felöltözöm. Jóval többet bír, mint amit hasonló árfekvésű terméktől elvárna az ember. Kismamaként csak ezt használtam, mióta pedig dolgozom, munkaszüneti napokon veszem elő.
Szeretem, rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Szeretem, rendszeresen újraveszem.

Kiratira

2018. december 24.

Nem találtam még ennél jobbat, rengeteget kipróbáltam, házi készítésűeket is, de azok meg macerásnak. Gyantázás után pár napig ezt használom, amúgy pedig magnéziumolaj-sprayt. Érdekes módon az is dezodorál, illetve a mg pótlás is megoldva egy lépésben.
Nálam tökéletesen működik, akár több mint 24 órán át is tart a hatása a bőgőn. Ha pedig kánikulában a ruhám nap végére nem rózsaillatú, ahogy itt írták, hááát egy natúr dezodorba ennyi már férjen bele szerintem, vmit vmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

Kesudio

2018. október 29.

Azért vettem meg, mert alumínium mentes. Ez meg is látszik a hatásán ... Az illata nagyon finom, tényleg, egyszerűen imádom, de az izzadságot hosszú távon nem gátolja, és sajnos a ruhán is foltot hagy. :( Pedig az illata ... jajjj

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Tvylvis

2018. október 5.

Nem vagyok egy izzadós típus, egy kis nedvesség sem zavar. A natúr deók ilyenek. Ami viszont fontos, hogy ne jó illatú maradjon a hónaljam, ha lehet, újrakenés nélkül. Na ez a termék ezt hozza. Az én bőrömön kifejezetten jól funkcionál. Melegben estére ugyan a deó púderes illatát már nem éreztem, de nem volt kellemetlen illat sem. Jól kenhető, gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot a ruhán. Remek darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Natúr kozmetikumot kerestem, így erre a deo-ra esett a választásom..Bár ne tettem volna. Nem kellemes illata, tartóssága sem sok. Nem szerettem. Alig hittem, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lisana

2018. május 27.

A rózsaszín kupakos verzióját használtam régen, de azt megszüntették. Kéteségbeestem, mert eddig nem használt azon kívül igazán semmi, de felesleges volt: ez a dezodor is pont olyan jól, de még talán jobban is teljesít! Nekem az illata is teljesen rendben van, semleges, ami parfüm mellé különösen jó. A szokásos kiskanál szódabikarbóna KELL bele a tökéletes nyugalomhoz!
Egyszer volt probléma, amikor műszálas póló volt rajtam. Akkor nap végére már volt némi szaga a ruhának este, amikor levettem és megszagoltam. Nap közben szerintem nem volt észrevehető (teszt időszakát járta, így nagyon figyeltem magamra). Tanulság: pamut előnyben; műszálas & meleg, vagy műszálas & rohanós napokon meg esetleg jöhet a nem alumentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract