Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: RoyalDreamer, Módosítva: 2022. június 17.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, illatanyagmentes 6in1 formula ökológiai gazdálkodásból származó kamillával és sheavajjal: könnyű fedés, világos bőrtónusra sárgás altónussal, elfedi az egyenletlenségeket, finomítja az arctónust, ápolt bőrérzetet nyújt és hidratál.

2 árnyalatban kapható

Csirip

2022. június 13.

Szeretem az Alverde termékeit,általában megbízhatóak,és ahhoz képest, hogy természetes összetevőkből állnak,jól működnek,extra igények esetén is.Az üzletben volt minta,így ki tudtam próbálni,melyik szín állna jól, eggyel világosabbat választottam a bőrtónusomnál, ahogy a nagy dermokozmetikai cégek szokták ajánlani.Bár ilyenkor nyáron igen zsíros a bőröm,ebben pedig egyik fő komponens a napraforgóolaj,mégsem okoz problémát.Nem mattít,de nem is zsírosít.Szépen egyenletesen eloszlatható,elég pici belőle.Enyhe a fedése,egységesíti a bőrön, szerintem még fiatalabbnak is tűnök vele,nem latszik a fáradtság.Ennyi pénzt meg bőven megér!5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

CharlotteCobbler

2022. április 29.

Egy barátnőmtől kaptam, szóval szerencsére pénzem nem bánta. Azért vettem át tőle, mert elsőre nagyon jónak tűnt a színe (kézfejen) és már megörültem, hogy valószínűleg majd arcon is jó lesz. Sajnos egyáltalán nem. A színe változott és sötétebb lett, amivel oda jutottam, mint általában az össze BB krémmel, hogy túl sötétek vagy azzá válnak.
Én is konstatáltam, hogy szérumok és fényvédő után kukacosodik és nem lehet szépen eldolgozni. Ha kopik vagy hozzáérek az arcomhoz, akkor nagyon láthatóan foltokban eltűnik az arcról, egyáltalán nem tartós.
Később néztem csak az összetevőket is, akkor tűnt fel az Alcohol Denat, amit száraz bőrrel igyekeznék kerülni egy ideje.
Sajnos ez nem fog elhasználódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Sajnos ez nem fog elhasználódni.

utasiszilvi

2022. január 31.

A problémám ezzel a termékkel az, hogy iszonyúan zsírosítja a bőrt. Más egyéb irritációt nem észleltem, de olyan volt az arcom, mintha belefejeltem volna egy tányér disznózsírba. Hogy ne vesszen kárba elhasználtam púderrel, de nem fogom tudni emiatt újra venni sajnos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Szasza2621

2021. december 8.

Amikor a boltban próbáltam a csuklómon, akkor nagyon örültem neki, hogy jaj de jó, végre találtam valamit ami nem alapozó és pont illik a bőrszínemhez. Ma reggel kipróbáltam, felkentem előbb a homlokomra - itt sem volt már minden oké - aztán jött az arcom. Olyan szinten elkezdett kukacosodni a fejemen, hogy kénytelen voltam lemosni a francba. Holnap reggel adok neki még 1 esélyt, de ha ugyanúgy kukacosodik, akkor sajnos kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

kiskacsa480

2021. november 22.

Azért erre esett a választásom mert szeretem az Alverde termékeket, érzékeny bőröm van és illatmentes, szép összetevőjű termék. DE! Szérumok után kukacosodik és ha nagynehezen sikerül is felvinni valahogy egy minimális izzadás is elég ahhoz, hogy foltokban álljon össze az arcon! Azért kap egy csillagot mert amúgy egységesítette az arcbőröm, de számomra használhatatlan sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

szjrtfanni

2021. október 8.

Nagyon szerettem volna már bb cream-et , erre esett a választás ár érték miatt , és az ápolása miatt.
Nekem nagyon be vált , szeretem , szépen fed , tartós , és könnyű viselet , nekem nem darabos :)
Alá - Rival ♡ me ,matt & poreless primer
Fölé - Rimmel Stay matt powder
Nekem nagyon szuper így , minden hétköznap 😇😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 8.

Alá - Rival ♡ me ,matt & poreless primer
Fölé - Rimmel Stay matt powder
Nekem nagyon szuper így , minden hétköznap 😇😇

1998

2021. június 22.

A pozitív vélemények miatt vettem meg, gondoltam jó lesz "kis rohangálós" cuccnak hetkoznapokra... Ez valami borzasztó! Nehéz eldolgozni, maszatolódik. Pár másodperc után úgy megszárad hogy kukacosodik ahogyan el akarom kenni. Foltos lesz tőle a bőröm. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Krisztiina

2021. április 13.

Up. Amit igazából elvárok egy bb/cc krémtől mind felvitel, mind felszívódás szempontjából az a gyorsaság, felpattintom, aztán indulok is, kis túlzással persze. Mindenféle küzdelmeim voltak ezzel a krémmel, hogy kerüljön fel az arcomra. Nagyjából azokat tapasztaltam, amiket az előttem szólok is leírtak. Kukacosodik, még akkor is, ha prímerre viszem fel a bb-t, illetve önmagát is leszedi. Szivaccsal pepecselni nem akartam, de ecsettel sem, mégis az utóbbi vált be. Nálam a "hidratál" jelentése inkább könnyű, vizes állagot és érzetet takar. Ezzel szemben maradt egy zsíros érzet felvitel után a bőrömön. A kompromisszumos megoldás, hogy a prímerrel összekeverem a tenyeremben és ecsettel viszem fel a bb krémet. Így működik egyébként. Ecsettel sikerül szépen felvinni a bőrömre, kukacosodás nélkül. Nem is érzem olyan nehéznek a bb-t, de ezt inkább a prímer, valamint az ecset számlájára írom. Csillagot se nem vonok le, de nem is adok hozzá.

Jó ideje kacérkodom a BB/CC krém gondolatával. Jóideje alapozót használok, de vágyam támadt a könnyebb fedésre. Amit hoz is! Ez tetszik is! Én a sárga tónust nem látom benne, ami az árnyalataimat tekintve előny! A Hell árnyalat jött velem, amolyan impulzív vásárlásként. Ami viszont negatívum, hogy nehezen kenhetőnek ítélem meg. A teszter állaga híg, míg a tubusban lévőé nekem túl sűrű. Nagyon kíváncsi vagyok, a hétköznapokban a reggeli rutinommal hogyan fog együtt működni. Remélem szeretni fogom. Az állaga végett vonok le 2 csillagot, az nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Akvamarin42

2021. április 12.

Nekem ez lenne a tökéletes bb krém ha nem lenne benne alkohol. Csak e miatt nem fogom újra venni. Pedig nagyon szeretem ezt a krémet, mert jól hidratál, színben is jó, és még parfüm sincs benne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Dori975

2020. szeptember 24.

Minden sminktermékből szeretnék áttérni a natúrkozmetikumokra, így erre esett a választásom, hogy leváltsam az alapozómat. Teljesen elégedett vagyok vele, halványan fed, de az apró bőrhibáknál ez is elég. Könnyű vele dolgozni, és nem nehezíti el a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.