Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Luiselotte

2019. december 14.

Őőő most nem értem , az van kiírva fentebb hogy már nem gyártják mégis vettem ilyet csak új csomagolásban.
Röviden: maradok a Vichynél.
Hosszabban: ragad, büdös, csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Röviden: maradok a Vichynél.
Hosszabban: ragad, büdös, csíp.

Debreczeni

2017. június 2.

Szeretem az alverde termékeket, de ez csalódás volt. Azért vettem meg, mert mindenmentes. Általában az izzadást nálam nem fojtja el semmi, ami logikusan nem is baj, mert az aluminium tömíti el a pórusokat és húzza össze, és erre nincs is szükségem. Emellett viszont olyan büdös hónaljszagom volt, hogy csak nézegettem körbe napokig, merre van valami ápolatlan ember aki ilyen büdös. Borzasztó. Alapból is fura szaga van, de ráizzadva nagyon kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

shel8y

2016. október 25.

Végre aluminium és alkoholmentes, de nem nyújt teljes védelmet, szódabikarbónával turbóztam... igy sem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 17.

Néhány napja vettem. Valamit valamiért alapon az ekcémás, hevesen, mindenre rosszul reagáló, nagyon érzékeny bőrömre most ez nagyon jó. Korábban ezt nem próbáltam, és nem voltam igazán jó véleménnyel az alverdés dezodorokról (rózsaszínű, tengerkék, a spricnisek, a férfiaknak való is). Ez ilyen helyzetben, amikor feltétlenül illatmentes és nagyon enyhe, bőrbarát dezodor kell, kiváló és kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

tric

2016. június 4.

A sötét ruhán csíkot hagy és egy megterhelő napon nem túl hatásos. Viszont az illata nagyon nagyon nyugtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

zfru

2016. április 17.

Egész jó ez a deo, kb. egy éve használom, viszont csakis úgy, hogy teszek bele egy teáskanálnyi szódabikarbónát. Egy csillagot azért vonok le, mert szódabikarbóna nélkül nem működik, viszont így a ruháimon néha meglátszik a fehér folt. Még keresem az alternatívát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

lilcsa

2016. január 24.

Kedvencem! Nincs túl érős illata, télen-nyáron elég a hétköznapokra. Két okból nem öt csillagos: ha sportolok, mindig fújok rá egy kis dezodort; picit várni kell amíg beszívódik, különben csíkot hagy a ruhán. De egy alumíniumklorid mentes dezodortól szuper teljesítmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Bagagabcsi

2015. december 9.

Évek óta Alverde dezodort használok, nekem nagyon bevált, ez a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Évek óta Alverde dezodort használok, nekem nagyon bevált, ez a kedvencem!

Linda86

2015. október 31.

Évek óta kizárólag alumínium-mentes dezodort használok. Bár az izzadást nem gátolja (de persze az izzadást nem is kell gátolni, hisz egy természetes méregtelenítő folyamat), a szagokkal megbírkózik szódabikarbónás tuningolás nélkül is. Hozzáteszem, hogy nekem az alumínium-tartalmú dezodorok sem tudták megfékezni az izzadásom. Az eddigi legjobb, a kipróbáltak közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

szzh01

2015. június 17.

Számomra pozitív meglepetés ez a dezodor, nem vártam tőle túl sokat. Ezt megelőzően egy Balzsam Laboros alumenteset használtam, ami egy idő után nagyon nem lett jó, ezért váltottam, és igyekeztem az olcsóbbak között keresgélni, mert ha esetleg nem válna be, akkor kisebb a veszteség. A 600 Ft-os ár, a finom, enyhe illat és a szép összetevők számomra jól indultak. Pár napig egész jól dezodorált, aztán elkezdtem vele kicsit büdösödni. Ekkor tettem bele egy púpos kávéskanál szódabikarbónát, és azzal eddig prímán működik, a szaglás is megszűnt. Nagyon ritkán kell napközben újrakennem és még az edzésen is helytáll. A ruhával nem csinál semmi rosszat, sem a világosat, sem a sötétet nem bántja. A golyó mellett kicsit szivárog, ez nem a legjobb, ill. furán lehet felhordani, nem egyenletesen. Felkenés után fehér lesz a hónaljam, mintha testápolót kentem volna rá, de amikor teljesen megszáradt (kb. 3 percet várni kell vele), akkor teljesen felszívódik. Száradást követő fölé-hintőporozás tovább fokozza a pozitív hatását. Nagyon remélem, hogy a hatása megmarad, nem szokik úgy hozzá a bőröm, hogy újra büdi legyek, egyelőre 1,5 hónap alatt minden ok. Összességében egy jó erős 4-es!

UP: Sajnos pár héttel a szódabikarbónás turbó után után kiderült, hogy a hónaljam nem bírja a szódabikarbónát, elkezdett irritálttá válni tőle, így félre kellett tennem. :-( Utánaolvastam a dolognak és valóban sokan írják, hogy a szódabikarbónára a használók egyik fele érzékenyen reagál - sajnos én is ide tartozom. Viszont vettem nemrég egy Borotalco alumentes deot, ami egyelőre kitűnően teljesít és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice