Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 18.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Alverde szenzitív szemhéjtus innovatív, illatanyag-mentes receptúráját kifejezetten az érzékeny bőr számára fejlesztették ki. Az ökológiai gazdálkodásból származó kamilla olajjal gazdagított szemhéjtus használatával precíz, kifejező szemhéjvonal húzható.

Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

Dyana91

2021. február 22.

Borzalom alkoholos,irritálta a szemem pedig szenzitívnek árulják. Sajnos nem bírtam elhasználni a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

ebernath

2020. szeptember 11.

Nagyon tartós, élénk színek. Kellemes textúra, nekem nem maszatolódik. Nem irritálja a szemet. Újravenném! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

canszu

2019. augusztus 18.

imadom, nagyonn szepenn leheht vele dolgozni, hiper erzekeny a szemem, de ennel semmi baj. millio nagy markat probaltam, de csak ez valt be. tobbszor ujravettem,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

tothblancsi

2019. május 31.

Ilyen áron az ember nem vár csodát (pláne, ha tusról van szó), de ez meglepően jól teljesít: tartós, pigmentált + szépek az összetevői és kontaktlencsés lévén sem félek használni. Az ecsete miattt levonok egy pontot, gyakorlottnak kell lenni ahhoz, hogy igazán szép tusvonalat húzz vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0