Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Riruka, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Egyéb

A koffein kivonat élénkíti és felfrissíti az arcbőrt. Kiwi, örömvirág és ananász kivonattal.

Ralph

2019. december 16.

Erős a szaga, nem fixál semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Erős a szaga, nem fixál semmit

talisman

2019. július 31.

Szörnyű szaga van, marja az orrom, az arcom pedig ragadni kezd tőle. Nem lesz tőle tartósabb a smink sőt, még foltossá is teszi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

VHajni

2019. április 18.

Borzasztóan marja az arcomat és a szememet is (pedig csukott szemmel használtam), borzasztóan irritáló! Abszolút nem ajánlom senkinek sem.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Catyx

2019. március 3.

Csíp és olyan fura fényes lesz a sminkem tőle. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Csíp és olyan fura fényes lesz a sminkem tőle. Sajnos nem vált be.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Húha ez nálam a nagyon nem kategória! Megörültem, hogy végre találok egy "natur" féle fixáló sprayt jó áron aztán... A sminket tartja, de kellemetlen számomra viselni. Kb. olyanra szárad mintha hajlakk lenne az arcomon. Nagyon csípett és ki is pattogtam tőle. Valamint zavaróan erős az illata. Rengeteg alkohol és parfüm van benne. Érzékeny bőrűeknek pláne nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

hotcsajszi

2018. október 12.

Nekem vegyes tapasztalatom van a termékkel. Viszonylag problémamentes az arcbőröm, de amint ez a termék hozzáér, apró pattanások jelennek meg rajta. Ha előtte teszek fel alapozót és nem éri közvetlenül a bőrömet nincs gond. A sminket tartja, de csak akkor, ha közvetlenül, közelről juttatom rá, de akkor meg csípi a szememet. Szóval ilyen valamit valamiért elven vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

M3la

2018. július 30.

Mivel alverdes termékekben még nem csalódtam (szerencsére) és amúgy is szerettem volna egy sminkfixálót, ezért beruháztam egyre. Nem bántam meg. Szerintem nagyon kellemes az illata és tényleg tartósabb lett a sminkem. Mióta használom, azóta nem is púderezem magam napközben csak reggel, amikor az egész sminkem készítem (régebben napközben is púdereztem). Az egyetlen hátránya, hogy minimálisan csípi a szemem, de nem annyira, hogy könnyezzek és elkenődjön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

katalinmester13

2018. június 20.

Még néhány sminkrevaló adag van az én példányomban. Épp most fújtam belőle egy adagot, amiből a telefonomra is került egy kevéske. A fehéres háttérvilágítás nagyon jól áll neki. Nagyon szépen csillog a kijelzőn. Mintha gyémántporral szórtam volna be. Az arcomon is fénylett. Én azt ott nem szeretem. Az illatát sem kedvelem. Azt sem, hogy használata után csukott szemmel, tapogatózva kellett kislisszolnom a fürdőszobából, ha nem akartam, hogy könnyezzen a szemem tőle, és minden elkenődjön. Természetesen levegőt sem mertem venni, mivel a nyálkahártyát is irritálja. Így taknyom-nyálam egyben volt, mint egy náthás kisdednek. Szerencsés esetben megúsztam egy orrfújással ( vagy kettővel). Egyetlen haszna, hogy a közepesen potyogó szempillaspirálomat helyén tartotta egész nap. Így megmentette sminktársát. Az ócskábbnak sajnos már nem tudott tartást adni. Egy biztos, hogy soha többé nem kacsint rám reggelenként a kis szekrénykém polcáról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

Anita97

2018. május 6.

Nem rossz, valamivel tartósabb a smink, de az illata borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Nem rossz, valamivel tartósabb a smink, de az illata borzalmas

detti23

2018. április 16.

Az első sminkfixáló spraym. Az ára és az itteni vélemények miatt gondoltam teszek vele egy próbát és azt kell mondjam, hogy nekem beválik. Tartósabb a sminkem, sokkal frissebb és kevésbé maszkos hatású az arcom, engem egyáltalán nem csíp. Az illata miatt vonok le egy csillagot, mert az számomra olyan, mint a rohadó citrom, igaz pár perc után ez elillan úgyhogy tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.